• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    dole to vypada jako z plutonia :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Kdepak! Holt je na to potřeba mít psychotronický foťák na focení aury a astrálních jevů, a to hned tak někdo na Zemi nemá, to je spešl supervzácná gerdánská technologie :)

    (Jmenuje se Photoshop :D)
    VICKE
    VICKE --- ---
    Ta věc značně připomíná součástku od sifonu, akorát v barvě "…ryzího zelena, Edmunde!"
    Ten kontrast vzhledu na světle a za tmy mi evokuje Lublaň tak před deseti roky; za dne šedivá díra, po setmění se odkudsi vynoří duch Středomoří. (Díky za tu vzpomínku;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: ten filament je glow in the dark?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Klíč je z plastu (tiskového filamentu na 3D tisk) a vznikl včera, protože Martin se tady ptal, co by tak asi ještě mohl vytisknout, a já zrovna psala o Fioně, tak jsem řekla, že teda Klíč. Myslím, že to přesně trefil :)

    Výjev se odehrává v kruhovém prostoru, k honičce velmi vhodném: může to být össenský chrám nebo nějaký pavilón nebo snad můstek vesmírné Lodi. Uprostřed té iluzorní místnosti se nachází pult nebo aiö nebo stůl; těžko říct u interiéru tak mimozemsky archaického. A na tom stole nebo oltáři nebo kdovíčem leží stříbřitě lesklý kovový kroužek. Byl to dílenský obrobek obzvláštního významu, protože na rozdíl od ostatních neurčitých kulis k němu sen poskytl i vysvětlení: je to onen slavný psychoaktivní předmět, známý jako Akkütlixův klíč. Klíč vypadal jako devítihranná železná matka, ovšem bez vnitřního závitu. Fiona jasně viděla jeho strohé tvary a kovový povrch. Sen se pokoušel tvrdit, že je to prastarý mocný artefakt, ale od pohledu byl úplně nový, jako by právě vypadl z linky ve šroubárně: naleštěný, hladký, beze stopy rzi. Nový starý kouzelný předmět! Kdepak ho asi schovávali, že se nestihl ani trochu ošoupat? Nakonec to bylo pěkné zklamání. Koeficient tajemna nula! Už se nedivila, že se tolikrát nechala splést.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KAVEN: Vysoustružené, vy hnidopichu.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    RIP: Ten závit vyčnívá do RA-prostoru!
    RIP
    RIP --- ---
    XCHAOS: Nevidím vevnitř závit; dohodneme se na A-ově objímce?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: nechci prudit, ale tohle vypadá spíš jako Akkütlixova matice...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    GENTIANA: Z Pramáti Lodí přeci ....
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: No já jen doufám, že máš kolem počítače dostatečně silnou myceliální clonu.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Z čeho to je?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Povedlo se vyfotit Akkütlixův klíč - za světla a ve tmě. :)

    (A jinak děkujeme panu Průšovi, že vynalezl 3D tisk, a Martinovi, že Klíč vymodeloval a donesl mi ho na stříbrném podnosu k počítači, abych to pod jeho magickým vlivem už konečně dorazila.)



    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Sem až interviewují Vilmu ;) A pochybení p. Drdy spíše do pošty.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Zrovna to sem jdu dát :) To byly časy :D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    tak nevím jesti sem a nebo do denuciací :-D

    Že jsem mluvil na Albertově ví málokdo, ale každý zná Dračí doupě | Paměť národa
    https://www.pametnaroda.cz/...ibehy/ze-jsem-mluvil-na-albertove-vi-malokdo-ale-kazdy-zna-draci-doupe
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    KAVEN: nebude cist, dokud nebude mit plnou serii
    nicmene aspon se muzem tesit spolecne, on na trojku, ja na sestku:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    tak holt zvládne audioknihu :-D

    Audiokniha Mycelium 3: Pád do temnot - Audioknihy ke stažení
    https://www.audiolibrix.com/...ok/2853/Audiokniha-Mycelium-3-Pad-do-temnot-Vilma-Kadleckova?afid=419
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Surprising potential Covid-19 remedy: Russian scientists discover mushroom with anti-viral properties — RT Russia & Former Soviet Union
    https://www.rt.com/russia/506455-mushroom-anti-covid19-properties/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam