• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    GALE: vilme to desne slusi!! 👍
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    GALE: Bude to někde na youtube, doufám?
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    GALE: ta vilma vypadá čím dál líp :) jak pookřála po dopsání
    GALE
    GALE --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    co ta sexuální scéna? prošla do nového vydání v necenzurované verzi?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak odsud pro jistotu mažu ten náhled hřbetů. Předvede se s veškerou parádou, až bude hotový, tohle byl jen takový náznak.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: no kvůli šestce by se na jedničku čekat nemuselo, ovšem jednička už je hotová a dvojka u korektorky a obojí by se mělo objevit ve vázané verzi taky co nejdřív (možná současně s pevnou šestkou) - a k tomu už velikost mezery mezi jedničkou a šestkou je potřeba znát, čili na té trojce to vázne.

    Každopádně snad se tam zítra potkáme, těším se! :)
    Fotkami různých kamarádů na různých besedách na Světě knihy mám FB zamořený mnohem víc než Babišem, to je teda co říct :D
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: jen poopravím, co zatím probíhá po mojí linii: obrázek na hřbety nebude nový, Richard si vyžádal právě toboto hmyzáka ze šestky, takže se to od tohoto náhledu zas tak lišit nebude. Dnes jsem mu posílal podklady společně se závěrečným hmyzákrm z osmičky, který je podle mě na hřbet ještě o chlup vhodnější.
    Nicméně technická - ten obrázek je podle mě širší než celková tloušťka všech dílů, na obou stranách bude i tak oříznutý, takže by stačilo znát tloušťku toho, kde bude těžiště-hmyzák, a ty sousední z toho vyplynou, netřeba čekat na tloušťku jedničky.
    Zítra budu na světě knihy, i když to asi nestihnu na ranní besedu, tak zkusím Richarda odchytit.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: jen dodam,ze nyx neni uplne skryte doupe :) aby ses pak nedivila nekdy :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: Je to naprosto bozi a uz se na to tesim!! Uz mam vyhrazene i misto v knihovne :)))
    JONY
    JONY --- ---
    BRAMBOREENA: takže šestka v pevné vazbě teprve bude?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MOUNTBATTEN: co s ebůčkem... já prostě nechápu, proč to nejde objednat jako pořádnou poctivou dardskou desku, kterou bych si dal
    pod oltář, teda ehm, chci říct...
    pod polštář
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A dostala jsem dneska jako dárek houbičkový obrázek, je to od Terezy Krajňákové (mladé výtvarnice, kreslí komiksy apod.), tak si střihla i Bramborýnu :)

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MOUNTBATTEN: :D To zní děsivě, ach ta zodpovědnost! Že bys kvůli mně zůstala nevinná panna? :D Ne, vážně, zrovna tady dneska kontroluju další korektury, přehazujeme si to v několika krocích (redaktor-já-grafik--redaktor-korektorka-zase já...), dneska s tím už věru nikdo nepohne, jsou na veletrhu, ale některé z těch pevných svazků určitě do vánoc budou. Ovšem kdy budou komplet všechny, to je otázka, protože jen to fyzicky přečíst chvíli trvá a lidi z toho řetězce to musí dělat sériově, ne paralelně. No já se taky vdávala v červnu, to je celkem dobrej měsíc na svatby :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ❤️❤️❤️

    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Včera jsem byla na Světě knih.
    Roh Argostánku zabírá Mycelium. Bichlička je to tlustá, písmo jako blešky....měla jsem cukání, ale já čekám na ten dobře prorostlej krvavej (e)bůček!!! :-(
    A tištěný, až vyjde celá osmice v tom pevném obalu
    Hele Bramborreno, za kolik let to asi tak bude?
    Můj drahý si mne totiž ještě nevzal za ženu, letos se vymlouval na covidový uzavírky a včera přišel s tím, že až mne bude žádat o ruku, tak místo snubáku, mi dá osmici v pevný vazbě! Uáááá, já se nikdy nevdáááám, béééé :-(( :-))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN: to vám nezávidím, teda. každopádně to vypadá na moratorium na spoilery ještě aspoň týden :-/
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    XCHAOS: Někteří z nás nebydlí v Praze, a musíme čekat až knihu dovezou do zapadlého Trutnova.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Hmm, to tu fakt nebude nikdo, kdo to hltá tak rychle jako já, abychom tu tantric-fiction mohli zdrbnout? :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Jeste par hodin a bude ma!!!:)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: koberec :)))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: co je konerec?
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: Tak jsem myslela, ze rano prijdu a konerec tam bude.

    Opravdu tam nebyl a ta fotka je jeste lichotiva, v realu to je jeste prisernejsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam