• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    JONY
    JONY --- ---
    Creepy Zombie Fungus Turns Insects Into Horny 'Necrophiles', Proving Nature Is Sick
    https://www.sciencealert.com/creepy-zombie-fungus-turns-insects-into-horny-necrophiliacs-proving-nature-is-sick
    SARGO
    SARGO --- ---
    KAVEN: To je super! :-D A ten výkřik na konci náhodou skvělý. To je můj oblíbený typ (výkřiku), neb tak začínají detektivky Agáty Christie :-D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    JONY: Přesně tak, ještě že máme doma žulou obloženou centrální místnost s pouty ...

    Jinak dcera se zase pozastavila nad tím, že ten Aš~šád ječí nějak moc jako ženská. Takže aby bylo jasno, ten, kdo ječí, není Aš~šád! Je to nějaká náhodná ženská. Aš~šád neječí, Aš~šád jedná.
    JONY
    JONY --- ---
    KAVEN: závěrečný křik je křik dcery po nasazení motivačních prostředků?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: ... a na konci už se vraždí :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Tak vážení ... máme další myceliální animaci! https://www.youtube.com/watch?v=5mzs6jNuNCo .

    Trvalo to rok, ale koneckonců Vilma není jediná kdo si může dávat načas, žejo. Potýkal jsem se mimo jiné s klesající motivací dcery dále animovat :-) Z toho důvodu se obávám že to je taky animace poslední. Nicméně jsem úplnou náhodou sehnal naprosto profesionální namluvení Kamëlë, takže i když kvalita animace je ... no ... taková, jaká je, tak hlas Kamëlë jednoznačně úroveň zvedá.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    JONY: No, bylo by to hezké.
    JONY
    JONY --- ---
    Na obzoru je nová zbraň proti covidu. Jde o houbu, která roste běžně i u nás, hojně se vyskytuje na… • Zprávy / inStory.cz
    https://zpravy.instory.cz/zpravy/124-na-obzoru-je-nova-zbran-proti-covidu-jde-o-houbu-ktera-roste-bezne-i-u-nas-hojne-se-vyskytuje-na-brizach.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Podíl hub na evoluci nejen u vašich oblíbených antropologů, ale už i u psychologů

    Frontiers | Psychedelics, Sociality, and Human Evolution | Psychology
    https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpsyg.2021.729425/full
    NILLO
    NILLO --- ---
    Děkuji všem za reakce :) Projedu tedy poslední díl s důrazem na poslední kapitolu a jdu na věc :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: to bys neudelala! ses prilis madam hodna! :O)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: jakejpak spoiler. Všichni jsou mrtví, Dejve, všichni!
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    WITTGENSTEIN: ...!!! hele ty POTVORO!! ja to jeste necetl ... ja cekam na to az to FAKT bude cele a budu to mit v ruce nebo ve ctecce...
    ...mas stesti, ze me spoiler nevadi a neuznavam ty hri na spoilovani a jejich zakazovani... :O))
    ale prece jen o tom kera postava zustane nebo nezustane ziva bych se dovedel az kdyz se tam doctu... prosim!! jinak si spoiliuj jak chces!!! :O)
    PECA
    PECA --- ---
    WITTGENSTEIN: Nebo na něj zapomněli :D

    NILLO: Já osobně jsem z časových důvodů zvolil audio při práci na zahradě. Ale jinak si jako nic nepamatuji podrobně, spíše se rozpomínám při čtení. Dříve jsem si vypěstoval odpor k opakovanému čtení knih, protože jak jsem to četl znovu, tak mi naskakovalo, co bude o kousek dál. Ale to už se mi "teď" nestává tak neodbytně, spíš naopak, připadá mi, že jsem některé části vynechal (což se zaručeně nestalo).

    Takže každý podle svého :)

    Asi to bude předprázdninovým připomenutím, ale docela mi ty návaznosti naskakují dobře, myslím si.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WITTGENSTEIN: verim tomu, ze s novym dilem pribudou novi fandove, ale whatever.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    AVATAR: Lidi měli PĚT let, aby se k němu pročetli...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WITTGENSTEIN: to je ale skaredej spoiler, poslouchej :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    NILLO: Já se taky trochu obával, ale nakonec vůbec nevadilo, že jsem si dejme tomu nepamatoval všechny podrobnosti kolem Staffordovy smrti.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja to jedu odznova, protoze proc ne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam