• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    E2E4: Chtěla bych být drsná Kamele, myslím, že jsem Fiona, ale jsem úplně obyčejná nijaká Pinky:-))))
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    E2E4: Bejvávalo, tito pyšní floutci... :-)

    Já se psychotroniky dobrovolně(?) vzdal, nebylo s tim k žití. Dobře to vysvětlil Aš~šád. Když se do toho ponoříš moc, tvoje ego bují, ale přestaneš vnímat, co je realita a co fikce. Co se reálně stalo a co si myslíš, že se stalo. Až je z tebe spíš schizofrenik, než psychotronik. A taky je tam výrazně vyšší úmrtnost.

    Není nad warghírův simple life.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BOB_GALLOWS: podle mě jsi taky Hildebrandt, váham jestli starej nebo mladej.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Tak to je pěkné, ale u skla bych spíš čekal právě tu hladkost. Spíš se mi líbí houbová miska, co tam mají na obrázku. Zajímavé by mohly bít i nějaké krabice nebo poličky ... záleží jak pevný ten materiál nakonec je.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    České sklářské unikum. Do mycelia foukají sklenice a vázy - CzechCrunch
    https://cc.cz/ceske-sklarske-unikum-studio-llev-nejprve-delalo-z-mycelia-stolky-nyni-do-nej-fouka-sklenice-a-vazy/?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Chtěla bych být Lucas, myslím si, že jsem Ëltaühl, a ve skutečnosti jsem Pinky :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    E2E4: Čtení lvl starý fanoušek, co se c mladí naučíš...
    MASOUMEH
    MASOUMEH --- ---
    E2E4: chcela by som byť Kamëlë, myslím si, že som Ëltaühl, v skutočnosti som Pinky (ale to vieš sám najlepšie)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Ty počty nohou nějak nesedí, a aiö tam taky není. Ale jinak dobrý.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: To by chtělo sestavit takový ten kvíz, jak bývá "Která jsi postava z Harryho Pottera" a podobně.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    E2E4: Chtěl bych Aš~šád, myslim že Lucas, vsukčetnosti Sofie.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VANEK: to je teda rychločtení lvl Lenin.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Právě jsem potkal člověka, starého scifistu, který odmítá číst nedokončené cyky, tak si počkal a dal 8 dílů na posezení... za 14 dní.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    s jakou postavou z mycelia se identifikujete?

    za mě

    Kdo bych chtěl být: Lucas

    Kdo si myslím že jsem: Aöhrlemögerl

    Kdo ve skutečnosti jsem: starej Hildebrant
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Od manžela z Leonardo.ai:

    "Realistic image of a steel sculpture of eight-legged insect god. The steel sculpture is completely smooth, it stands on a circular piedestal."

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Giant bolete mushrooms pop up in a nature reserve near Naracoorte to the delight of locals - ABC News
    https://www.abc.net.au/news/2023-05-20/giant-mushrooms-limestone-coast-boletes-fungi/102355772
    SARGO
    SARGO --- ---
    XCHAOS: Hodně (vše) o oddělení össeanů od gerdánců je vysvětleno Julií Lothovou v šestém díle v kapitole Psychotronika v praxi :-D
    JAEN
    JAEN --- ---
    KASUMI: jj, prvni dil za 99, horsi jak dealeri s crackem:)))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JAEN: Ooooooo
    To me zcela minulo! ❤️
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Sedmý díl byl na veletrhu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam