• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    SIVER: ne nutne
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SIVER: to je individualni. navic jsou lidi, co se za mesic nezvladnou adaptovat a kazdy refeed to potencialne oddali. a to nepocitam, ze ne kazdej ma/zvladne 100% adherenci, a nekdy zkratka muze prestrelit.
    SIVER
    SIVER --- ---
    MR_DAN: tak v keto nemáš být pořád, ale třeba měsíc, pak nějaký refeed a pak zase do keto a tak stále do kola...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    MR_DAN: ja jsem to vyresil tak, ze jsem de facto opustil standardni keto a zacal jist maso. hoodne masa. na testosteronu se to urcite pozitivne podepsalo, to se dobre pozna :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    LENNOX: on uz s tim problemy nema, ketozu prerusil ... spis zjistuju jak to resi mistni, jestli vubec...
    ckd/tkd neznam, podivam se co to je...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    MR_DAN: spis takova uvaha - pokud s tim ma problemy, mohla by helpnout CKD/TKD.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    Vykony zpocatku keto mi ani nepripominejte, to nebylo fajn :D

    Cas vyrazit do posilky...
    Gauc: *exists*
    Moje telo: It's free real estate!
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zdarek, kdyz uz jste tu u ty ketozy - navazuju na rozhovor s kamosem, co stravil v ketoze cca 2 roky - resite nejak ubytek testosteronu?
    SIVER
    SIVER --- ---
    JUANITA: jen za pomocí papírků, z krve ne...
    SIVER
    SIVER --- ---
    LENNOX: jo mám lepší regeneraci, nebolí svaly, ale vím, že ta adaptace tam není ještě uplná, protože jsou momenty, kdy mám nával energie, vidím ostřeji a pak to zase za půl hoďky odezní. Někdo uvádí, že adaptace trvá až tři mesíce.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    FRONEMA: jj, a tyhle cisla jsou dost arbitrarni. cim dyl jsem v ketoze, tim nizsi krevni BHB mam, melo by to davat smysl, telo je cim dal efektivneji vyuziva (mozna by stalo za to zkusit nejaky meric acetoacetatu). driv jsem mival kolem 1, ted spis 0.5 (dlouho jsem mezitim nemeril). az poslednich par tydnu, kdy jsem zkousel zerocarb, jsem se obcas prekvapil hodnotou treba 2.9 mmol.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    SIVER: good luck :) mne trvalo alespon pul rok, nez jsem zacal sledovat alespon stejny vykony nez driv.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    SIVER: resp. 4 roky v keto; jinak v ketoze jsem byl hned, uz predtim, nez jsem se o to snazil, protoze behavam rano nalacno. jak meris? BHB z krve?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    LENNOX: Zjistil jsem že mi to víc vyhovuje.
    Tady je to hodně OT mužem to případně rozebrat v poště.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SIVER: jestli dodrzujes zakladni principy, tak jsi v ketoze. jestli myslis adaptaci na paleni tuku, tak to jo, ale to bys predtim IMO musel byt solidni troska, abys to nejak zasadne vnimal, treba jako nirvanu (viz POZITRON) :) u me to jsou spis detaily typu stabilni energie a nezavislost na jidle (do fitka muzu klidne nalacno a je to uplne v cajku).

    FRONEMA: proc pises v muzskym rode, co je to zas za konspiraci? :D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SIVER: Nikdy jsem neslysel to takhle rozdelovat. Ketoza proste je kdyz mas v krvi vic nez 0.5 mmol/L ketonu. (podle Phinneyho a Volka).
    To jak se to cloveku projevi je individualni. Me se treba lip behalo a regenerovalo, ale nevidel jsem zadny zmeny na premysleni nebo spanku. A zas jini lidi reportujou jak se jim silne zvetsila kapacita soustredeni. atd

    a s tim sportem, pokud vim tak ty delas nejaky posilovani a vzpirani? Ty hlavni rozdily ve vykonech jsou u vytrvalostnich sportu. U tech co potrebujou vybusnou silu uz si to moc nepamatuju, ale mam pocit ze tam to zlepseni neni tak vyrazny.

    takze doporucuju zkusit si zmerit ketony, pokud to do ted nedelas. Pak tomu dat pripadne jeste nejakej cas. A pak se treba taky zamyslet co od toho vlastne chces, a jestli je na to ketoza idealni. Neni to odpoved na vsechno
    SIVER
    SIVER --- ---
    LENNOX: v nutrniční ketoze bývá nával energie,hlubší spánek adaptace na výkony a ne že sou horší výkony atd...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LENNOX: nirvana!!
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SIVER: zrejme nechapu dotaz, jak to myslis "jak dlouho trvala"? co cekas, ze se stane?
    SIVER
    SIVER --- ---
    je tu někdo kdo jede keto? jestli ano jak dlouho vam trvala nutricni ketoza? ja jedu 45 dni a jeste se porad nic nestalo az na zhubnuti :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam