• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EZEEDark Souls & Demon's Souls | PREPARE TO DIE! | Bloodborne | Sekiro | Elden Ring | atd | ...aneb umíráme s nadšením
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Já jsem teď tady https://eldenring.wiki.fextralife.com/PUTRID+TREE+SPIRIT
    Škoda, že nemám dost faith, abych to tam instantně pročistil :D
    Plechovka, ale ono to půjde :)
    SITH
    SITH --- ---
    teď pojedu potřetí ER s kámošem skrz ten seamless co-op tak chci zkusit nějaký zajímavý build, aby z toho benefitoval i kámoš. Tj nějaký incant které buffují i allies, jsou? nějaký paladin build, kde je heal a buff pro nás oba? díky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Asi urcite, spatne se to porovnava, pac nejenze uz pak vis, co delat a jak uhnout, ale do haje hlavne to byl boss, u ktereho kdyz si zjistil, ze muzes jezdit na koni, tak to hodne dostalo brutalne easier rozmer...
    To kdyz mi nekdo rekl tenkrat a pri druhem pruchodu sem zkusil..najednou sem mel pocit jak moc byly moje nervy z kazdyho sipu a te baraze sipu zbytecny...
    V tech prvnich dnech me samo vubec nenapadlo ze bych u jakehokoliv bosse mohl zustat na koni..
    AIAX
    AIAX --- ---
    VON_GILOTINE: IMHO Radana prý za ta léta znerfovali do země, ale pár dní po vydání, kdy jsem na něho naběhl já, to byl snad nejhorší boss mé kariéry. Přísahám, že jsem kvůli tomu parchantovi málem ER zapíchl, odinstaloval a zasunul do nejhlubšího rohu mojí Steam library. Nejenže jsem po dvou hodinách furt netušil, co dělat s tím jeho homing bullshitem a kamehameha kometou apod., já ani neuměl spolehlivě přežít jeho normální útoky.

    Nakonec jsem si povolal pár kámošů - to taky byla kapitola sama pro sebe, na summony byla tenkrát taková řada, že ty signy mizely ze země půl sekundy potom, co se objevily - a dali jsme ho, ale hnus. Od té doby jsem ho nehrál, nevím, jak velký ten nerf byl. Každopádně to byl, IIRC, první nerf v prvním hotfixu, který FromSoft udělal, vzhledem k tomu, jak lidi řvali :D :D
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    VON_GILOTINE: Neupli mu staty? Jsem ho jel tenhle vejkend a celkem oser.
    Kdysi se mi to zdálo jednodušší.
    Heh, taky se mi jednou bugnul a motal se zleva doprava, tak jsem jel pomalu vedle něj a rubal ho z koně. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nejlepsi byl Radahn tenkrat poprve.. aha aha kde to sem hmm tamhle neco na obzoru, kde je boss, erm to na me neco leti?!, You Died.
    Never forget
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Teda, souboj s Radahnem byl... zajímavý.
    Uhýbat těm šípům a objet si ho, ať laskavě ráčí přejít na boj zblízka, nebyl problém, ale to jeho hopsání, nakýbluju se mu za záda, praštím si a než stihnu pokračovat, tak Radahn skočí někam do hajzlu, to bylo hodně funny. Summoni možná udrží moč, ale aggro teda ne.
    Po pátém pokusu mě nasral tak, že následoval move "kde se dají nejsnáz najít levelovací šutry" corpse run v Subterranean Shunning-Grounds a s Bloodhoung Fang +9 nestihl generál poslat ani tu svou fialovou mrdku, natož meteor.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HAVANA: Nedůstojnej, na úrovni mini-bosse nebo invaze, mi přišel s tím prophetem. To sem myslel, že tam je hlavně kvůli příběhu. Se samurajem jsem ho teď dal, ale musel jsem se dobře naučit ty dodge.

    Ten prophet mě sice sral tím, jak jsou ty jeho kouzla pomalý, ale na druhou stranu tyhle end game bossové s ním byli mnohem pestřejší. Jak jsem to s ním hodně prolejzal, tak jsem měl většinu kouzel, spoustu talismanů a spoustu tears, takže u každého bosse bylo zábavné špekulovat, jakou kombinaci útočných kouzel, buffovacích kouzel, talismanů a tears použít.
    Se samurajem to je mnohem víc na jedno brdo, talismanů a tears mám mnohem míň, jak jsem to procházel rychle, mám sice různé ashes, ale nakonec mi stejně funguje nejlíp rána dvěma katanama (ideálně se skokem), dodge dodge dodge, rána dvěma katanama, dodge dodge dodge a tak pořád dokola.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MATEEJ: offnir je strasne zvlastni, s vetsinou buildu je smesnej ale s nekterejma je uplne k zblazneni, furt uskakuje, pouziva ruzne kombinace kouzel podle toho zda si zabil Morgha, Malenii a este jednoho optional bosse ted si nevzpomenu, a hlavne furt uskakuje a ma snad nekonecne healingu..
    Myslim ze se mi to stalo az se treti nebo ctvrtou postavou a strasne sem se stydel, dyt preci dycky sem ho zabil einz zwei..no a az pak sem tedy dopochopil ze pri specificke konstelaci je jeho večny evade+heal k zblazneni
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATEEJ: Fakt? Mě teda přišel lehkej s obojím...dokonce mi přišlo že byl až nedustojnej, jakožto předpředposlední boss celý hry
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATEEJ: Já si na maliketha s magem musel zazvonit. Ta kombinace jeho rychlosti, těch sloupů v boss roomu a vědomí že sem tak blízko posunu v příběhu...asi sem to moh o trošku kousnout, ale už sem neměl moral...


    Druhej a další průchody se samuraiem už sám...ale ten první prostě ne :(
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    No a teď zkouším Offnira, kterej byl s lehce overlevelovaným prophetem easy, protože jsem byl lepší caster než on, zatímco se šermířem to je docela peklíčko.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Když jsem zabíjel Maliketha poprvé, s prophetem, tak Clergymanem byl víceméně formalita, protože mi s ním pomáhal summonovaný rytíř (takže ho aggroval a já házel bossovi firebally do zad), ale Maliketh byl fakt zlej, protože je strašně rychlej a inkantace dost pomalý (a obecně jsem byl zvyklej používat summony a nemít na sobě aggro).

    Teď jsem se naopak strašně peklil s Clergymanem, protože jsem ho chtěl dát bez summonu a z prvního hraní jsem vlastně neměl naučenej jeho move set. Naopak Maliketh byl relativně v pohodě, protože mi naskočilo v prvním průchodu těžce naučené kdy a kam uhýbat a kdy je okénko k protiútoku.

    steamuserimages-a-akamaihd
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Hraj hraj, pak poreferujes
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: Mody taky normalne nehraju, ale tohle je docela cerstvej vitr do plachet.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nevedel jsem ze prekopali i lokace, ale jsem mirne nevstricny k tomu principu modo-predelavky. Nicmene osobni zkusenost takto zprostredkovana me mozna nahloda
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: tys The Convergence zkoušel? je to docela jízda... některý lokace jsou překopaný k nepoznání, a někdy i k lepšímu :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PHOW_SAATCH: do 21.6 casu dost. Do ty doby kazda hra co chvili zkrati to cekani dobra
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Správně bych teď měl hrát půjčenej BB, ale ten ER mod mě tak chytnul, že nemůžu přestat :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: Dal jsem asi hodinu a půl. Nový buildy, zbraně, kouzla, mobky, přeházený pozice nepřátel, upravený dungeony i změny v terénu. Docela legrace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam