• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EZEEDark Souls & Demon's Souls | PREPARE TO DIE! | Bloodborne | Sekiro | Elden Ring | atd | ...aneb umíráme s nadšením




    Demon's Souls wiki | Dark Souls wiki | Dark Souls II wiki | Bloodborne wiki | Dark Souls 3 wiki | Sekiro wiki | Elden Ring wiki

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Nioh wiki | Ashen wiki | Remnant wiki

    rozbalit záhlaví
    AIAX
    AIAX --- ---
    VON_GILOTINE: Jj něco podobného říkal Vincke. Že když se po vydání hry zbavíš hromady lidí, přijdeš o kus institucionální knowledge, něco v tom smyslu. My se tenhle no-brainer učili už v prváku na ekonomce v devadesátkách, zvláštní že je to pro dnešní manažéry novinka.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Fakta!

    GKeg9it-WYAAM1-Sd
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já sem zažil simultánní kill se sentinelem, co stojí před vchodem k Malikethovi, a runy za něj po mně nezůstaly. Dokonce mám pocit, že můj killing blow dopadl o chvilinku dřív a jemu jenom dojela animace na vyvolání elektrickýho pole, které mě zabilo.

    A na druhou stranu pokud by on zabil dřív mě, a tudíž bych třeba nestihl sklidit jeho runy, tak by tam asi pořád dál strašil, ale to se nestalo.

    Nebo se to může stát, že tě někdo zabije, těsně poté nějakým přetrvávajícím efektem zabiješ ty jeho, kill se započítá okamžitě, ale runy se z něj vysypou s malým zpožděním, takže je nevcucneš?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: V DS1 to byla často plichta... ale vždycky ve prospěch bosse :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jj nebo nakej damage over time effect hehe. Ale ten timer ja osemetnej, obcas boss umrel a presto sem musel znovu pac to ma nakej timer do kdy to uzna
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Musím ocenit, že když má člověk vyvolaný spirit ashes a tento oddělá enemáka dost rychle poté, co hráč exnul, tak je enemák kaput a pak se dají v pohodě sebrat runy, velký fakáč letí směrem Godskin Noble ve Volcano Manor, ten zmrd mě tak sral... tak se nakonec nestihl ani začít kutálet.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    takže budu muset čekat na dotisk Elden Ring - Books of Knowledge Vol. 1 :)
    AIAX
    AIAX --- ---
    ENDER: Jj a můj kámoš, co tam pracuje, mi včera v hospodě prozradil, že tam budeš lovit démonické pokémony.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ENDER: Tak do půlky článku v pohodě, pak už to prepiskli :D
    ENDER
    ENDER --- ---
    A je to tu!
    Elden Ring’s Shadow of the Erdtree DLC Adding New Difficulty Options
    https://gamerant.com/elden-ring-shadow-erdtree-dlc-easy-nightmare-modes/?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BIMBAS: Ten outfit je spis rozvernej vtip od autorů, protože ti sestřelí kompletně obranný atributy a aktivuješ si tím defakto hardcore mód.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    tyve s tim outfitem to uz prehanej. To uz aby jsi chodil hrat s vystrilenyma nabojema
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Včera jsem dorazil Stellar Blade demo, je to spis Devil May Cry než souls-like, každopádně tam je i boss challenge a tam už jsme s parry systemem a jeho nacasovanim skoro u Sekiro.

    Stellar Blade Demo Boss Challenge
    https://youtu.be/Fl82aqEODFs?si=9y_74fI5RE8a4_8n
    ENDER
    ENDER --- ---
    RUDOLF: Oki, taky to mam 2x dohrany, ale asi to zkusim jeste znovu :)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    ENDER: Musíš kuchnout Radahna & Mogha.

    Mám save z ukončený hry, budu dost over-leveled. Prvně zkusím DLC bez mimiků & summonů. Ale nemám žádný meta build, prostě jsem organicky přidával staty, když jsem chtěl zkoušet nějakou zbraň. Mám dost nízký vigor například.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ENDER: Nevím, jestli o tom padlo něco oficiálně, ale přijde mi, že všichni počítají s tím, že to nebude new start. (O čemž svědčí i existence těch přípravných videí.)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    How to Fully Prepare for Elden Ring's DLC
    https://www.youtube.com/watch?v=0E7R0spaeQw
    ENDER
    ENDER --- ---
    MATEEJ: To ja vim, ale myslel jsem, ze bude new start..
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ENDER: Pravděpodobně se do něj poleze přes Miquellovu ručku.

    ER-SOTE-announcement
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    ENDER: DLC
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam