• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEESHORNAMENTAL / GEOMETRICAL TATTOO
    FLOE
    FLOE --- ---
    Gunther Iscariot - Londyn
    Gunther iscariot | Dotwork tattooing, patterns, sacred geometry, and other visual explorations
    http://guntheriscariot.com/
    sorry za plachty



    SHEESH
    SHEESH --- ---
    velmi velmi doporučuji si projít tohoto maníka. ENJOY!

    Guy Le Tatooer
    http://guyletatooer.com//a/
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    guy le tatooer
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    umělce neznám
    FLOE
    FLOE --- ---
    FLOE
    FLOE --- ---
    SHEESH: Tojo, taky sem si rikala.
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    FLOE: super věci, ale to prso s tou černou bradavkou muselo asi fakt bolet! au
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    FLOE: v pohodě, už jsou i na nástěnce ;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    SHEESH: Vidis na ty sem zapomnela :]
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    FLOE: díky! určitě, pokud se nám podaří je vyhledat, tak potom pástnem nějaký foto report
    FLOE
    FLOE --- ---
    SHEESH: Neni zac. Dej pak schvalne echo, jestli se stavis. Se to v Milane nejak kumuluje, bych tam prubla i Marcina A. Surowiece.
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    FLOE: díky! :) jedeme na výlet do Milána, takže máme díky tobě skvělej tip.
    FLOE
    FLOE --- ---
    SKOLD: Az uvidis to svoje, tak si reknes "to je vono" a budes jiste vedet. Ja porad neco roky hledala a hledala, kreslila a nic. Obrazky/barevny jo pekny, libi moc, ale nic pro me. No a pak si z nudy po sobe maluju, najednou mam cernou ruku a rikam si "tvle, to je vono" a tak se stalo ;]
    SKOLD
    SKOLD --- ---
    No, já zatím jen plkám, páč žádný tetování nemám a pořád to dokola promýšlím. Spíše tu geemetrii budu chtít zkombinovat s texty, které jsou pro mě zásadní (jsou bohemista na doktorátu, takže myslím, že to nebude jen hodnotová prchavost :). To prolnutí textu s minimalismem je asi moje konečná volba. Pak třeba pošlu obrázek, do měsíce to budu mít. :)
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    STOOL: co jsem vlastně prvotně chtěl napsat je to, že si myslím, že tvá kérka má ten potenciál na to, aby rostla. skvělá
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    STOOL: líbí se mi právě možnost ''růstu'' tetování. s tím sebevyjádřením nebo té sebeprojekce do toho tetování s postupem času to krásně jde dohromady a myslím, že geometrie k tomu nabízí nejlepší předpoklady. právě i v ohledu na tu anatomii těla, kdy linie nebo jiné geometrické tvary dokážou vyzdvihnout tu dokonalost lidského těla a vyzdvihnout jeho podněty. sám tak plánuji rozšiřovat svoje tetování. a právě kvůli tomu je tu tento klub, abych čerpal inspiraci. no je to poezie...
    a abych taky jen tak neplkal do prázdna, pastuju svou kérku (práce ID BAUBAU)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam