• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OSCUROWildstar
    ZACK
    ZACK --- ---
    OSCURO: Ja si teda Burning Crusade pamatuju a stejne mi 24 tlacitek prijde jako uplne picovina :)
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: No prave, hardcore lidi vymreli s Burning crusade a nebo zestarli a novy nedorostli :-)
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    OSCURO: Nj, největší prdel jak razili "ARE YOU HARDCORE?" a pak se ukázalo, že hardcore neni skoro nikdo :D

    Ten nový raid už nevypadá vůbec špatně jen co koukam na jedno video... https://www.youtube.com/watch?v=of74Ym6QhHs ale i tak asi wildstar nebude hra pro mě... Nejsem Rimmer a chci víc tlačítek :D těch 8 tlačítek je podle mě tak ideál na spelly s cd do 15-20s + by se k tomu hodilo dalších 8 s cd 30s-2m. S 8mi tlačítkama a systémem, kde si vybereš ze 20 (30) spellů se nedá vytvořit moc zajimavá rotace, aby zároveň byla variabilní... pokud vim víceméně všechny dpska jeli jednoduchou rotaci vyplácat cd a pak něco spamovat...
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: Nejak podobne jsem zkoncil ja se dvema zlatyma. Nemel jsem hlavne cas projit tim dost tuhym sitem, nagrindit gear a naskillovat milionem chcipani na to ziskat klic pro genetic archives. (Mechari engi-tank) Co jsem koukal na progress guildy tak GA byly ty mechaniky dost vypecene a chtelo to hlavne solidni organizacni schopnosti raid leadera a jeho pomocniku a fakt silene soustredeni vsech. Kdyz bylo pak vic jak 2/3 lidi uz vyskolenych zvladli i s tretinou novacku projit GA nez nastal reset raidu (az k Oghme). Datascape jsem uz ani nezahledl. Ale finala Avatuse dalo asi dost lidi kdy jsem videl kolik se jich prohanelo na special mountu co z nej pada.
    Ono doslo pote k dost velke rade nerfu (nejdriv tech questu na key, itemu, pak sundani raidu Datascape z 40 na 20 man a pod.) ted jeste pry vic jsou vyladene dungy i drop itemu aby byly uzitecne.


    Bral jsem to jako oddech na staveni domku a RP (byl jsem na rp lightspire) a pak jak pridali pribehove single mise - ty me bavili moc.
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    OSCURO: Taky mě odrazovaly zvlášt 20man a 40man raidy, přičemž 20man odemyká 40man a to klade naprosto šílené nároky na vedení guildy... na každý 20man je třeba tak min 23 lidí a pak to slučovat dohromady kdy se pak lidi nepoznaj po hlase, to že na vstup do 40manu musí mít úplně všichni zabitý 20man...
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    OSCURO: Mno já se na to vysral před tím než jsme začli raidovat, měl jsem myslimže dvě zlatý z dungů a pak bylo kurevsky těžký jen sehnat lidi co tím nebyli stejně znechucený jako já + jsem koukal na videa na youtube jak ty bosové vypadaj a to bylo skoro všechno raid na kupě, nějaký dvě tři ability bose a tohle celý beze změny 5 minut... Spellslinger healer btw...
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: Btw, jak daleko jste odprogresovali v raidu? Me jenom udelat (nez to nerfli) vstupni quests pro aktivaci prvniho 20 man uplne stacilo
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    GRAGAGROGOG: LAS (ability) zustava stejny pocet. K raidum jsem se po pravde nedostal. Ale nevim jak to myslis s temi mechanikami. Uz v poslednim nejvyssim veteran dungu (Swordmaiden) ma final i dalsi docela variabilni chovani.


    Ja si stihl udelat novy char (Chua medic s rp-pribehem) ale kvuli praci zatim sedi v Ellevaru v prvni lokaci a ceka.
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    Změnilo se něco na abilitách class a bossmechanikách v raidech? Já to hrál při launchi a vadilo mi jak málo mám tlačítek (ve jiném nejmenovaném mmo jich mam 24) a jak málo máji bosové mechanik, většinou 3 ability co se furt opakujou dokola, žádný přechodný fáze...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já to zapnula před pár měsíci a po dvaceti minutách se mi vypl počítač.. tak to radši už ani nezkouším :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    ja jsem skoncil u ladeni UI :D a pak to uz nezapl
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ZACK: taky tam mam neco malyho ale na tom hlavnim uz se to uklidnilo. Ptam se kvuli nejaky czsk komunity
    ZACK
    ZACK --- ---
    LIQUIDFREAK: ja na obou dvojkach, na vecne lagy sem nemel nervy
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Zacal sem taky, jabbit server stalker, zatim lowpak. Na jakym servru jste vy?
    ZACK
    ZACK --- ---
    jop
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    jop
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hrajete nekdo?
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    https://github.com/vikinghug tohle jeste fubguje ?
    RALI
    RALI --- ---
    OSCURO: konecne jsem v 30% vyvolenych, diky
    ZACK: diky
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    RALI: Maji problem na charserveru, vcera jsem tez nebzl schopen cely den udelat postavu , presne jak pises jsem se sekl po dokonceni postavy. Nekomu se pry ta vytvorena postava objevila po cca 12 hodinach v seznamu postav, jinym ne. Na reseni pry intenzivne pracuji, postihuje to asi 30% lidi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam