• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy
    MASOO
    MASOO --- ---
    neco malo z vnitrku, ale musim to jeste nafotit lepe




    MASOO
    MASOO --- ---
    dvorecek
    SHARK
    SHARK --- ---
    Nahodim jen jednoho inzerenta kterej nabizi veci z karavanu a i zahranicni doklady

    Bazos.cz - Hodnocení a inzeráty uživatele: KENNETH
    http://www.bazos.cz/...oceni.php?mail=bXR9amFnbCh3b1Jncn9vcmwodH8%3D&telefon=721180127&jmeno=KENNETH
    LEJN
    LEJN --- ---
    jeste se vratim k tomu ridicaku B - tady v tom dokumentu je to uz snad konecne jasne vysvetleny:


    SHARK
    SHARK --- ---
    NIMATEK23: ale jinak cena 4 tis Ecek bude asi normal na rok 98, viz

    [ SHARK @ Karavany a přívěsy ]
    SHARK
    SHARK --- ---
    NIMATEK23: ten ceskej je zase moc levnej, kor kdyz se da prihlasit
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    SHARK: se mi zdá strašně drahý
    WASPER
    WASPER --- ---
    RSZ: Ja vim ale ja jsem desnej myval. :) Puvodne jsem uvazoval o nejakem obytnaku, ale pak kdyz jsem se nad tim zamyslel tak jsem si rekl ze ten karavan vyjde vyrazne levneji a nebudu se muset starat o dalsi starej motor a nebudu resit problemy s emisema az nekam pojedu. Teoreticky i do obytnaku jde dat vetsi nadrz na vodu ne? tak cca 100l
    RSZ
    RSZ --- ---
    WASPER: přijde mi, že u sprchy tě bude hodně limitovat zásoba vody, ta u přívěsů (proti obytným autům) prostě není nic moc..
    SHARK
    SHARK --- ---
    WASPER: neco jako hajzlik tam bejva

    Caravelair Palma 400 occasion - Caravane en vente en Val d`Oise (95) | Ref. 2239
    http://www.espritcampingcar.com/caravanes-mobil-homes/caravelair/palma-400/annonce-2239.html
    SHARK
    SHARK --- ---
    WASPER: Googluj. Ale neco v tom rohu mezi kuchyni a sezenim bude
    WASPER
    WASPER --- ---
    Diky vsem za tipy, zatim hledam co si poridim, rad bych mel v karavanu sprchu a hajzlik, nejlepe intergrovany. A take bych byl nadsen kdyby to vevnitr nebyl ten klasickej komouskej umakart, a kdyby bylo stresni okno tak jsem nadsen. Takze nechci vylozene male kousky kde neni sprcha, jsem limitovanej 1000kg, vic za fobii nezaprahnu. Spatny lak nevadi je li karavan z hliniku nebo laminatu, to si klidne pretru ale mam trochu strach porizovat si nejakej karavan co nema technickou a nekde nekolik let stoji na zahrade) Sezona konci tak doufam ze chytnu nejakou vonavku. :D

    SHARK: tohle vypada pekne, jenom nevim jestli je tam ta sprska a hajzlik.
    MASOO
    MASOO --- ---
    GOMERA: :D
    mno rozhodne je to bizar a papiry byly z neceho podobnyho neskladaciho....
    vubec lidi prodavaj dost silenosti za dost velky prachy, takovy ty domaci vyroby, vsude umakart a hnusne zaclony, to si snad nikdo nekoupi
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    MASOO: :-) Dva metry vyskovy rozdil by asi neprehlidli ani na tom Bohdalci.
    MASOO
    MASOO --- ---
    GOMERA: mno ano! jinak si nedovedu vysvetlit ty rozdily v rozmerech:)))
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    KCE: Jsem ti nedavno vysvetloval to co se pise tady http://www.adamek.cz/pick-up/pravo/tazeni-privesu-ridicak/ v oddile ŘP skupiny B – Podle Informace Ministerstva dopravy
    Takze jsi mne asi spatne pochopil ;-)
    Nicmene tahle verze je "jen" nazor ministerstva, zakon stejne rika, ze nad 750 musi byt B+E :-///


    MASOO: Od tohodle fakt ne!
    MASOO
    MASOO --- ---
    KCE: radsi bych bejt tebou nic netahala, protoze by te mohli zvazit a to by pak bylo vsecko jinak:/

    KCE: jako to by mi na bydleni stacilo rozhodne:D
    KCE
    KCE --- ---
    ok, dik kluci za vysvetleni ;)
    me teda nedavno gomera podobne vysvetloval ze je to jinak, proto sem hned na zacatku reagoval jak sem reagoval. tak snad si to precte i on tady;)

    jinak mam ted konecne ve svym mb407 motor z 410, tak uz bych mohl i neco tahat konecne:)
    SHARK
    SHARK --- ---
    KCE: moje auto ma treba 2520 kg celkovou a taham s tim karavan s hmotnosti 1350 kg, tedy mam 3870 a na to uz musim mit B+E
    LEJN
    LEJN --- ---
    KCE: ja sem tomu taky nejdriv neveril, ale je to tak, jen ten zakon je ted tak nejak zmatenej...uz se prej ale pracuje na nejaky dalsi uprave, kde by to melo bejt konecne poradne vysvetleny (zrejme zapracovala nejaka karavanisticka lobby :)
    KCE: jestli to chapu spravne tak na tenhle pripad by ti stacilo to rozsireny Bcko (max. hmotnost soupravy 4250kg), B+E je imho pro pripad kdy bys chtel tahnout za svym autem treba prave ten karavan nebo napr. platak s autem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam