• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy



    Vše, co se týká karavanů a obytných přívěsů - úpravy, přestavby, vylepšeni, montáže doplňku, zkrátka vše kolem šnečích domku.


    Dohady ohledně toho, co se dá tahat s řidičákem sk. B, si můžete odpustit, znění zákona je na nástěnce;)
    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    PREEMA: tonbyl kondenzat nez se to ohreje, stejne jako kouri bile rano auta :))
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    Z kominu uz se nekouri , asi se vypalovali pavuciny , vse je ok ...
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    SHARK: tak sem pohybal s regulaci a tepelnou pojistkou , kamna bafli a jedou na plny vykon , akorat teda jsem si nikdy nevsiml , ze z kominku odchazi bily dym , to je v poradku ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    PREEMA: ja na nule, lahev mohla zamrznout, pokud ji mas v teple, tak spis odesel regl
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    Ahoj ! prosim o radu , mam v karavanu topeni TRUMATIC , v loni vytopilo na prijemnych 25 , tet jsem ho zkousel a je jen vlazny a v karavanu zima . Muze to byt bombou , kde je cca tretina a mam ji uz prez rok , nebo mam problem resit jinde ? Diky














    PAPEZ
    PAPEZ --- ---
    Sorry za Ot.
    Zdravím :) akutně sháním odvoz a dovoz karavanu: z místa brandýs nad labem do místa Mladá boleslav...potřebujem ho tam mít 2.12.2014....majitel karavanu je nemocny a nemůže ho dovézt.prosím o pomoc.Štědře se odměním.
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    MASOO: záleží kdo kupuje ne? ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    KCE: souhlas
    KCE
    KCE --- ---
    bez topeni, lednicky a bez papiru.. tak pulka..?:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    KCE: to by me zajimalo, na kolik bys ocenil ten muj
    KCE
    KCE --- ---
    za me je tech 23 fer ;)
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    OTAKAR: Jestli prodavas jen kvuli parkovani, nerikej, ze za drobny baksis nemuze byt nekde na zahrade do jara? A na jare za nej dostanes vic nez vysi baksise :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WASHO23: Njn, v létě jsem ho prodávat nemusel. teď musím.
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    OTAKAR: jelikož je do 750kg a hlavně má platnou technickou, tak bych řekl že je cena naprosto v klidu.. naprd je že ses, jak píše Masoo, nerozhoupal k prodeji aspoň v létě
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Jo na sněhu bych s ním jet nechtěl, ale zatím to na sníh ve středních čechách snad nevypadá.
    MASOO
    MASOO --- ---
    rozhodne to zkus samozrejme, tim spis, ze nemas jinou moznost
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: na podzim jo, ale ted uz je skoro prosinec, jakmile zasnezi, tak se asi nebude moc lidem chtit jezdit nekam pro karavan a pak hlavne s nim.... ale to je muj nazor, nevim...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Zase doufám, že si právě leckdo řekne, že na podzim budou karavany levnejší, a ono jo, můj karavan skoro za hubičku :) Každopádně dík za názor.
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: ted neni uplne doba, kdy frci byznys s karavany, good luck
    a pockej, zda se tu jeste vyjadri nekdo s vice zkusenostma
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MASOO: Právě že ho bohužel potřebuju prodat co nejdřív, nemám kde parkovat. A jsem vnitřně smířenej, že na něm zateču hodně, takže pár tisíc sleva už mě nevytrhne :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    OTAKAR: to byl subejktivni nazor, podivej se jeste na ten bazos, jak sou na tom srovnatelne nabidky, taky nezapomen, ze je podzim, no a v neposledni rade zalezi na tom, zda ho chce prodat za kazdou cenu a nebo vyckas...
    ale ja sama jsem nikdy karavan neprodavala, u me na to dojde nejdriv na jare a to stejne nevim, jak, za kolik, jestli a nakonec asi skonci kamosum
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam