• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARKKaravany a přívěsy
    TADEK
    TADEK --- ---
    tak jsem karavan nakonec koupil, uspesne mam za sebou kouli a ted cekam na autoskolu B96.

    nenasel by se tu prosim nekdo z Prahy, kdo by byl ochotny mi pro ten karavan zajet na Sumavu a hodit mi ho do Prahy na parkoviste + by pomohl mi to zazimovat prosim? vsechny naklady uhradim + dam adekvatni odmenu. pokud by mel nekdo ridicak aspon B96 a den volno, tak se mi prosim ozvete do posty. diky.
    KELDA
    KELDA --- ---
    kdyby ste někdo jeli kolem Parmy můžete se stavit: https://www.salonedelcamper.it/en/general-informations/
    DYNK
    DYNK --- ---
    DYNK: Jeste upresnim, ze "maximalni" hmotnosti jsme mel na mysli "Nejvyssi technicky pripustna/povolena hmotnost" v TP.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TADEK: proc si myslíš že je nebrzdeny? Ono to nemusí být na první pohled poznat... Nebrzdeny se dělaj nějaký vozíky do 750kg.
    KELDA
    KELDA --- ---
    DYNK: díky za upřesnění. Maximální je součet nalezených aut. Ne podle tehnicaku. Takže odvolávam co sem napsal a do B se nevejdes pokud by si nejel prázdný a sam
    DYNK
    DYNK --- ---
    TADEK: provozni hmotnosti jsou pro ridicske opravneni nepodstatne, zalezi na souctu maximalnich hmotnosti. Hod sem jeste maximalni hmostnost jak auta, tak privesu. Nicmene s XC90 ridicak B skoro jiste stacit nebude. Pujde spis o to jestli se vejdes do B96.

    Ja bych se byval do B96 o par kil vesel, ale stejne jsem poridil rovnou B+E, abych nebyl limitovany do budoucna.
    KELDA
    KELDA --- ---
    TADEK: [SHARK @ Karavany a přívěsy]

    Jinak nebrzděný 1 tuna? To je divné, nebrzděné bývají spíše vozíky

    Pokud máš nebrzděný tak Ti ani B96 nebude stačit. pokud je brzděný tak B stačí
    TADEK
    TADEK --- ---
    cus, resim koupi karavanu a jsem trochu ztracenej v tom, co bych si mel udelat za papiry. klub jsem prochazel ale resilo se to tu v roce 2017 naposledy...

    mam volvo xc90 (kouli budu porizovat) a ve velkym technicaku mam "nejvetsi technicky pripustna/povolena hmotnost pripojeneho vozidla - brzdeneho 2.250kg a nebrzdeneho 750kg".

    karavan ma provozni hmotnost 1065kg.

    znamena to, ze tam ten karavan nemuzu dat, kdyz je (podle myho) nebrzdeny?

    a pokud mam soucet provoznich hmotnosti 2.079kg (auto) a 1.065kg (karavan), tak by mi mohlo stacit B96, co myslite?
    LINDUSHKA
    LINDUSHKA --- ---
    DYNK: taky prosím víc info
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    DYNK: posli mi pls vic info
    DYNK
    DYNK --- ---
    KELDA: Bazar neporadím, ale kdybyste sháněli palanďák, tak v září bude na prodej náš Weinsberg CaraOne 480QDK z roku 2019.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahoj. Byli jsme teď v karavanu z půjčovny a zvažujeme koupi. Ale vzhledem k množství je problém vybrat, hlavně nechceme nalitnout. Nemáte nějaký tip ze zkušenosti na férový bazar nebo případně na někoho kdo dělá jakého dozorce při nákupu karavanu ( za úplatu samozrejme)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KELDA: dik za tip...ja jsem nakonec koupil tyhle obycejny od compassu...na obrazku jsou s O3, tak snad to bude v pohode...dam vedet, az s tim v lete vyjedu, jak moc to stoji za hovno :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    LORD_DE_SEIS: já teď jel s O4 a měl jsem dvoje zrcátka. Jen lwvne na gumové páskové přichytit ale po první jízdě jsem je už nepoužíval. Šíleně vibrující a jsou nestabilní. Ale měl jsem půjčené i toto https://www.svetkaravanu.cz/speed-fix-mirror?p%5B6063%5D%5Bf%5D%5B1%5D=12398&;amp;gclid=CjwKCAjwoNuGBhA8EiwAFxomA0RI7g4GdmjTxQeO5kY02BfQKpiv4CkBtbRtS6NcSi3ho7cYiGdnnxoC9GkQAvD_BwE ( ale bez kloubu) a musím pochvalit. Přichycení velmi snadné, nekyve se za jízdy a plně nastavitelné i pro auta s auto sklápění zrcátek.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s přídavnými zrcátky na Octavii 3?

    Samozřejmě, že dobré budou ty které jsou pro octavii3 přímo určené (ale cena je kolem cca 2500,-/kus)

    Pak se prodává spoustu druhů univerzálních (např. od Compassu) s cenou kolem 300,- ale většina recenzí je negativních, že se se klepou... (zřejmě kvůli nějaké vůli v mechanismu uchycení.)

    Nemáte někdo něco odzkoušeného, co na zrcátkách z Octavia3 drží a zároveň je to v nějaké rozumné cenové relaci?
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ale sirka je luxusni. .)
    KULHY
    KULHY --- ---
    DOCTOR23: Diky, porad tezky. :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    KULHY: je to tabbert comtesse de luxe 500tn, je bez papírů na stálé stání, myslím, že šířka 2550mm a hmotnost 1300kg

    KULHY
    KULHY --- ---
    DOCTOR23: To vypadá podobně skvěle jako ten, co jsem si dvě sezóny zpět půjčoval. Jakou má hmotnost a šířku?
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak je doma, dovezen z raichu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam