• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NELLI: já třeba featury steamu naprosto miluju a preferuju Steam-DRM před Non-DRM :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    LUDO: ano, ale steam má na rozdíl od originu přeci jenom nějakou tu přidanou hodnotu navíc :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    NELLI: to mi hovori jak z duse, samotna existencia Originu mi vadi asi tak jak samotna existencia Steamu - naucil som sa s tym zit :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    GAF: ale jo, jedno zlo přeci jenom provádí: existuje. Nechápej mě špatně, on se steam v pár případech nechová jinak (hry se steamworks), nicméně v drtivý většině non-EA her máš alespoň na výběr několik verzí (steam, uplay, retail...), u EA games si prostě jinak než přes Origin ani neškrtneš, a to mi vadí hodně.

    Jakkoliv konkurenci steamu vítám, vadí mi tenhle vynucenej postup, a hlavně, co nepochopim, mají k dispozici steam, kterej stačí obšlehnout, a voni ho stejně obšlehnou blbě. Ano, přidávaj featury, ale cmon...když chci bejt konkurence, musim bejt lepší, než konkurenční produkt, a to Origin momentálně není ani smykem.

    Ale nebojkotuju ho, na to si některý EA frančízy prostě nejsem ochotnej odpustit.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    EZEE: snažíme se býti objektivní, čili tak 5 vulgarismů na post o Oridžinu je optimál
    GAF
    GAF --- ---
    EZEE: díky tvému příspěvku prožívám právě metafyzickou rozpolcenost.

    Ale hraju přes něj Dead Space III 40 hodin a Origin mi doteď neprovedl ani nic špatného ani nic dobrého.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Todle je auditko pro ponizovani nebo klaneni se Originu?
    LUDO
    LUDO --- ---
    Na tom novom Origine je konecne dole kolonka na zmenu jazyka, no je tam len jedna polozka :D => furt je to na cestach pekne naprd pouzitelne
    BOD
    BOD --- ---
    SHARINGAN: nj, ten systém propojených id není moc chytrý, možná se to dá nějak nastavit, třeba ty účty separovat, k funkčnosti každopádně cesta trnitá

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jen sem vám přišel oznámit, jaká je Origin piča :) se mi nedavno začali ve friendlistu objevovat nicky, který absolutně neznám a třeba ani nesdílej hry (BF3) co hraju... řikám si co to je za shit a dneska sem zjistil, že když dám friend request přes Most Wanted na PS3, tak se mi automaticky udělá i na Originu :) nádhera :)
    BOD
    BOD --- ---
    podpora livestreamu zní jako zajímavá inovace

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Zvláštní že jsem to zakládal a mě to nezaložili :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Jj, sorry, už je to koukám zrušený :(
    BOD
    BOD --- ---
    WIN_KLO: pozdě:/
    CUKY
    CUKY --- ---
    BOD: No tak sem kliknul druhej, sice stará věc, ale proč by ne, díky :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BF3 DLC Close Quarters key: BF3E3
    BOD
    BOD --- ---
    tohle je fakt trash
    6APP-5Z37-YV2E-P4NX-5GFD
    6H3B-84NK-YHC6-JE2E-LRFR
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Náhodou, teď sem si zaplaval v bazénu a k manželce se vrátil po půlnoci :D
    BOD
    BOD --- ---
    WIN_KLO: z vděku to spíš odinstaluj:P co se nostalgie týče, já to hrál asi 2h u kamarádky a nechytlo mě to
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BOD: Z vděku a z notalgie :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam