• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODOrigin
    LUDO
    LUDO --- ---
    THX_1138: jj, toto im ide akurat ze ked clovek pise nieco ohladom technickej stranky tak na podpore povedia "jj, pozreme sa na to" ale na technickom oddeleni to bud nedostanu alebo na to totalne seru
    BOD
    BOD --- ---
    WIN_KLO: já při tak mizerných slevách lehce odolávám:)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LUDO: Ochrana spotřebitele, víš co? :D
    LUDO
    LUDO --- ---
    LUDO: tak bohuzial oprava, ked som pisal ten post tak som akurat chcel checkoutovat. Lenze Origin je fakt technicky zaostala mrdka a nechce moje peniaze.
    LUDO
    LUDO --- ---
    WIN_KLO: tak ale ne vsetky :), len to pribehove
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LUDO
    LUDO --- ---
    WIN_KLO: hmm, tak som si kupil DLC do Dead Space 3 z Humble Bundlu aby som to mal komplet, well played EA
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    Microsoft: Games for Windows Live service ending July 2014 | Polygon
    http://www.polygon.com/2013/8/19/4637694/microsoft-games-for-windows-live-service-ending-july-2014
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    GFWL bylo oznameno, ze konci ne?
    GAF
    GAF --- ---
    WIN_KLO: jo, je to hodně dobrá hra. A dokonce v tom nejsou žádný ale.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    GAF: No ale dobrý, ne?
    GAF
    GAF --- ---
    Ten Dead Space III... nekonečnej...
    NELLI
    NELLI --- ---
    N0NECZ: mě už teda docela jo. Ale o tom, že GFWL je to nejpekelnější peklo ze všech těchhle pekel, se asi nemusíme bavit, to je ložený :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    NELLI: Tak oni imo už Uplay tlačej docela dost, akorát nemají asi takový problém hodit svoje hry i na STEAM, narozdíl od EA. Stejně většina novějších her, co si člověk koupí na STEAMu, vyžaduje při spuštění login do Uplay a achievy se berou jenom tam. Obdobně tedy jako s GFWL(kromě těch achievů/záleží n ahře), akorát narozdíl od něj mě Uplay zatím nestihnul tak moc nasrat.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LUDO: jen na stažení a instalaci, k samotnýmu hraní hry jí nepotřebuješ...
    LUDO
    LUDO --- ---
    LUDO: alebo teda minimalne instalaciu
    LUDO
    LUDO --- ---
    SHARINGAN: ale Capsule potrebujes na spustenie hier, aspon podla toho jak to GMG na shope pise, takze si bez neho nezahras
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NELLI: brace yourself... Uplay, SEGA Shop, Squeenix Market, Bethesjew קראָם, GFWL One atd atd... nakonec je Steam stejně všechny zničí, ale chvíli nás prudit budou...
    LUDO: bacha, capsule není drm, capsule je jen download manager...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam