• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    GLACIER: tohle je MI3 a uz je to na me velky. Ja bych chtel neco max 4,3"
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKEKT: Co se ti nelibí na tyhle cene?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    GLACIER: tak to by mohli Mi2s 32gb zacit prodavat pod 300 a sel bych do nej :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: šiovnej...já si koupil oranzovej krasnej :)!
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: Taky jsem tam našel favorita, už jsem se registroval
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    www.aliexpress.com/item/High-quality-Fashion-Metal-toughened-glass-Back-cover-Square-Case-for-Xiaomi2-m2-mi2-With-Retail/922248315.html
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Nejlepší kryty mají na aliexpressu já půjdu teď do celoskleneneho asi
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    TOOMIX: ano, vsechny app funguji, jeste jsem (cca 2 mesice) nenarazil na problem ;-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OVECKA_MJ: mam oranzovej: http://www.miui.cz/index.php/topic,81.msg16014.html#msg16014 :)

    ale nechapu jak si nekdo muze poridit tenhle :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Asi takový hloupý dotaz, ale android aplikace v MIUI fungujou normálně, že jo? :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MIKROM: nahodim to zitra z kompu :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PRUSATKO: diky! :) tohle je treba nastaveni, ktery bych nikdy nenasel :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    OVECKA_MJ: je to nutne povolit v nastaveni app stahovani, taky me to tocilo
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    + me fakt zajima, jak sakra donutit market, aby stahoval apps i pres mobilni data. Vzdy se mi objevi "stahnout pouze pres wi-fi" a i kdyz dam preskocit, tak to nestahne :/
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    lze nastavit pohyb v textu pres vol +-?

    ad ios a vzhled - z ibuygou mi poslali bilej kryt, takze mam necoofakt dost podobnyho iphone :D musim asap objednat z DX/ebay nejakou nahradu :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw na miui.cz je to na foru takovy divne sepsany, co tu zkusit na nastenku sepsat miui vychytavky? jako prejeti po ikone poznamek od shora dolu, dvojity kliknuti na odemykaci bublinku, dlouhy podrzeni menu (s pripadnym soupnutim ikonou nahodu/dolu), stazeni seznamu sms uplne dolu (chce to vic prstama na vic pokusu) dlouhy stisk na slozce v galerii (skryt), vol- + power, atak dale..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OVECKA_MJ: ios look me taky dost toci, v kombinaci s designem telefonu :P
    ale jinak je miui asi dobry, porad objevuju ruzny vychytavky ktery nemel ani CM.

    PRUSATKO: co se tech ikon tyce tak uvitam kdyz nekdo rekne co je tam uplne zbytecny a co tam zasadne chybi. porad narazim na ikony cinskejch/ruskejch/neexistujicich aplikaci (a to uz tech 1200 ikon znam skoro nazpamet), v ikonach her jsem uplne marnej (angry birds jsem hral asi dvakrat), a spis treba u nekterejch aplikaci neni nutny mit ikonu v balicku, protoze vychozi je ok, u nekterch (patvary s pruhlednym pozadim) to zase ikony chce. a tak no
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Ja se s MIUI dost peru :) Mel jsem +- 3,5 roku cyanogenmod, ted uz hodne dlouho 4.0+, a MIUI me desne nici, protoze tam nemuzu nikde nic najit :)
    Launcher je az prilis iOS style - absence app draweru je fakt zalostna :(
    Nastaveni - ok, to se da naucit
    Zoufale mi chybi "notification bar - slide to set brightness" + moznost stahnout notifikacni listu tak, aby tam rovnou byla zalozka "prepinace" misto notifikaci - mit moznost volby - CM to ma na zaklade toho, jestli tahate listu vlevo nebo vpravo
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    MIKROM: skvela prace, pouzivam je co mam miui :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    tak si jako novacek udelam malou reklamu: http://www.miui.cz/index.php/topic,937.0.html :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam