• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Xiaomi bude mít tuzemské zastoupení, od pondělí poběží e-shop – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...tuzemske-zastoupeni-od-pondeli-pobezi-e-shop/sc-4-a-1325350/default.aspx
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Kradu Puebla z Android auditka

    http://xiaomimobile.cz/

    už se těším, schválně kolik prodaj za první dvě minuty, v čr tak 3 kusy :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: me neslo ani overit tel. cislo v hangouts dokud jsem tohle nevypnul
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    když už řešíte záhlaví, nefunguje link na "Kde koupit kryty a příslušenství na Xiaomi". Odkazuje to sem na nyx.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: HOTOVO
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: Asi nejaky bUG uz ejde diky
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: pouzivam handcent sms a o default app prakticky nevim. jestli ti nechodi nic, nemas zaplou/funkcni notifikaci v nove app
    1) v nastaveni default app - prvni 4 nastaveni vypnuty a v pokrocilem nastaveni vypnuta default app
    2) v nahradni app musis mit spravne zaplou notifikaci , coz ti ale nedokazu presne poradit, protoze je to "app dependent"
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    OVECKA_MJ: Pak mi vůbec nechodí
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    GLACIER: tak vypni notifikaci v default app
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: Tusis ještě jak to úplně zakázat? Chodí mi obě notifikace...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: Dikyyyy
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: Jasný
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    GLACIER: zkus v pokrocilych nastavenich sms vypnout moznost "app sms ma prednost", diky teto moznosti spravuji sms pres hangouts ;-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    muzu poprosit aby v zahlavi ty nejlepsi ikonky mely odkaz na http://www.miui.cz/index.php/topic,937.0.html? pac tady je ted na ty nastence primo odkaz na dropbox na nejakou starou verzi. nebo sem budu vzdy postovat direct link na novou verzi
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Pánové skoro vůbec nejedu smsky už ale přece... Jak se změní, aby mi dorucenka a ostatní jiný věci chodili defaultne na jinou aplikaci? Tušíte... Jsem lost...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: levnejsi je hlavne kvuli vyuziti levnejsiho chipsetu (Mediatek u Hongmi oproti Snapdragonu 600 u Mi2S), mene ramky (1GB vs 2GB), etc.

    ale jak rikas, zalezi, jake ma kdo naroky na mobil

    DYNK: jestli je pro tebe Mi2S vetsi, tak na Hongmi se ani nedivej, ten je vetsi, nez Mi2S
    DYNK
    DYNK --- ---
    PRUSATKO: diky
    OVECKA_MJ: diky
    ASACHI: nejsem moc fanouskem velkych telefonu.. uz mi2 je o neco malo vetsi, nez telefon, co mam ted. Proto jsem mi3 ani nezvazoval. Na Hongmi kouknu, o nem jsem ani nevedel.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK:
    BLACKSOURCE:
    Tak minimalne je levnejsi + mi parametrove prijdou ty telefony srovnatelne.
    Zalezi jake ma kdo naroky na mobil.

    Pro me je treba 4 jadro velke minus v mobilu, ale uz jsem se s tim naucil zit, ze se nic jineho nedela.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    To by mě teda taky zajímalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam