• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DYNK
    DYNK --- ---
    OPRAH: ja mam ted HTC (takze taky nadstavbu Androidu) a kdyz mam volnejch za beznyho provozu 90MB ram, tak je to hodne.. spis se blizim k padesati. Kdyz zabiju uplne vsechno, co jde, tak mam porad max 160MB volnych. Verim, ze uprava ROMky tohle vyresi, ale doby, kdy me bavilo se hrabat v telefonu, jsou pryc. Ted proste koupim a chci fungovat bez zasahu.

    ASACHI: 1GB ram je urcite v pohode, jen nesouhlasim s tim, ze 512 je ok - viz vyse
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    OPRAH: Hele muj nazor zcela uprimne ...
    Jediny rozdil mezi exynosem / adreno / qualcomem a mediatekem je ten, ze media tek ma absolutne hyper fail podporu GPS pro evropu.

    Tadle vec je resena v evropske verzi ROM a Miui je asi jedina platforma o ktere vim, ze na tom GPS chodi uplne vpohode (coz muzu potvrdit, navigaci pouzivam).
    Vykonostne je to uplne jedno.

    Stejne ten mobil za 2 roky vyhodis a koupis si novy, pac zase bude neco "cool"
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    DYNK: s velikosti souhlasim- posledni smart mel 3,7 palce a to pohodli oproti 5 ci nedejboze6ti palcum je neskutecny.. takze 4,3 je podle me idelani pomer rozmeru a pohodli.. a je ten jeden 1gb ram velkej rozdil? a co treba to gpu? na adreno slysim jen samou chvalu..
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    PRUSATKO: hele a jak moc muze bejt u hongmi problem s miui? dejme tomu, ze jsem magor, kterej tam nakope haldu gadgetu, widgetu a aplikaci.. muze se to zacit sekat? protoze to je neco, co fakt nechci- na tom asi zalezi uplne nejvic..
    DYNK
    DYNK --- ---
    OPRAH: voditko pro tebe muze byt napr. velikost. Ja mam rad "male" telefony, takze tim pro me mi3 jasne odpada a mi2s se stava favoritem. Jde o to, co ocekavas. Na mi2s mi zase vadi, ze je to plastak. Zatim stale cekam, az vyrobi maly, kovovy, vykonny a za rozumnou cenu:)

    ASACHI: 512 ram ti prijde ok? ja mam 512 ted a znovu bych do toho nesel ani nahodou.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ASACHI: moc dekuju, asi jsi mi vazne pomohl se rozhodnout- mel jsem donedavna htc radar s WM 7,1 a prave ta plynulost a sviznost sytemu plus jednoduchej a hezkej vzhled UI je neco, o co bych moc nerad prisel.. proto jsem tak nejak baziroval nad tim papirovym vykonem.. tak dik:)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    OPRAH: za me plusove body k mi2s za ramku, miui je celkem narocne a tady nemas problem, hongmi je kazdopadne super ;-)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jsem sobe i manzelce koupil Hongmi (red rice) 5300 vcetne postovneho a jsem s nim maximalne spokojeny.
    Baterka 4 dny, 4.7 palcovy displej je tak akorat pro me ... to je asi tak jediny co me zajima.
    Doted jsem mel 1 jadrovy Huawei G300 na kterem mi bezelo rovnez vsechno ... takze ja uplne tu logiku masturbace nad poctem jader v telefonu, anebo vykonu nechapu no :)
    Stejne jako logika kolik RAM je potreba v mobilu ... 512 ram mi prijde OK, 1024 mi prijde nad hlavu ... vse ostatni je plytvani prostredkama.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Plus mi jeste trochu vrta hlavou, o kolik mene kvalitni jsou chipsety od MTK oproti Qualcommu.. je to urcitej kvalitativni rozdil, nebo jde opravdu jen o to, ze MTK se jedou na linkach v noci tehotnejma hladovejma zenskejma?:))
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ASACHI: aha, tak tos me velice prekvapil(a).. mel jsem za to, ze co do vykonu k pomeru k cene je prave mi2s docela delo.. rad hraju hry a celkove telefon dost vytezuju webem a ruznyma aplikacema.. dekuju za tip teda:) ted jsem jeste vic nerozhodnej, protoze red rice jsem puvodne vubec nezamyslel:))
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    OPRAH: Mi3 > hongmi > mi2s ... pro 2s neni moc logickych duvodu ke koupi, kdyz hongmi umi to same a je o dost levnejsi = v tvem pripade Mi3
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Ahoj, stale se nemuzu rozhodnout mezi mi2s a mi3.. Nechcete nekdop hrube zalobbovat a pomoci mi to konecne rozcisnout? jakej byste si vybrali vy?.)) predem dekuju za radu
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    podarilo se nekomu z vas dostat do contact listu kontaky z fb?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Je zabugovaná a nedodělaná. Sloučilo to několik jinejch aplikací, zmizelo spousta nastavení a opět nemůžu nic najít...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    App Optimalizace se objevila až v posledních aktualizacích. Já to objevil snad minulej tejden.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    A to máte fakt Hongmi, nebo jiné Xiaomi? Já tam nic jako optimalizace nevidím
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    optimalizace -> vykon -> tam si udelat profil a nastavit jeho automaticke zapinani podle casu
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    KEJKLIR: Tywe ta aplikace je GENITÁLIÍ!!! Jak je možný ze jsem ji neznal? Je ještě něco tak dobrého co neznám?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    MIKROM: Fakt? V hongmi? Kde? Budto to totalne prehlizim, nebo to moje verze ROM neumi.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ASACHI: ted jsem tam nasel nekde v tom setreni, ze by se to dalo prepinat automaticky.. ten airplane na noc ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    KEJKLIR: Děkuji
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    GLACIER: jen potvrzuji, že to v MI-Tools opravdu jde. lze si tam i vybrat z několika formátů data...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam