• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    poradí prosím někdo lamě, jak si do Hongmi nahrát nějakou jinou klávesnici? jsou takový možnosti, žejo? i když teď teda koukám, že jsem to měla celou dobu blbě na HTC a že nepotřebuju přehodit Z a Y jak jsem původně myslela... no to je fuk, hodily by se mi nějaký rychlejší smajlíky :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Otec koupil novou Smart TV od Samsungu a zjistil jsem, že Smart View mi skrz Hongmi umí akorát nahradit dálkovej ovladač a nic víc. Zkusil jsem teda Flipps, a ta funguje parádně...na mobilu najdu třeba YT video a pošlu ho do TV atd.... Ve free verzi nefunguje HD. Tak kdyby to bylo někomu aspoň trochu užitečný, tak stahujte tady - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bianor.ams
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    SLEVA JAKO KRAVA HOSI

    High quality! Fashion! Metal toughened glass battery back cover Square Case For xiaomi 2 m2 mi2 2s m2s mi2s Free shipping-inPhone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ss-Back-cover-Square-Case-for-Xiaomi2-m2-mi2-With-Retail/922248315.html
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    prave mi volal borec ze mi to dneska hodi domu..
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    tak tak, cekal jsem od tohoto okamziku jeste 4 dny nez bylo dorucovano....
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    odešlo to z celnice.. ale ono je to ošidné, DHL tuším clí papíry napřed, takže dokud nevidíš "na doručení kurýrem" tak jistotu nemáš.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    mam na ceste mi2s z hong kongu..
    DHL hlasi ze uz je v u nas v republice ale je tam nota z ktery nejsem uplne chytrej co tim myslej.. "Clearance processing complete " .. copak to znamena?.)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    PRUSATKO: Nemá, kov je jen po straně, ne všude.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BLACKSOURCE: nema ten kryt vliv na kvalitu signulu gsm/wifi? dost se mi libi ;-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Tak se taky přidám. Mi3 se mi líbí designově, ale je to pádlo, mi2s co mám teď je naprostý maximum co se dá ovládat jednou rukou. Předtím jsem měl motorolu defy a ta byla výkonově celkem ok, ale 512ram bylo na JB už tak tak. Obden jsem něco ladil, tunil vlastní cwm zip co odmazával zbytečnosti po instalaci, atd atd. Pak přišlo mi2s a po tom co jsem zkousnul iPhone look, jsem spokojen. Nic naladím a nepotřebuji kupu utilit páč většinu umí ROM sama od sebe.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Já přemýšlel o Mi3. Dokonce jsem ho měl předobjednaný. Nakonec co jsem si prošel recenze na Tegra verzi, jsem se rozhodl jít do Mi2s, Hongmi na mě bylo moc málo výkonné. Nemylsím, že by mi vydrželo déle než rok a to je pro mě málo. Mi2s mám teď měsíc a bomba. Koupil jsem kovovskleněný kryt a po plastu není ani památky. Běží pořád ultrasvižně. Předtím jsem měl Nexus S a srovnávat se to vůbec nedá. Navíc ta velikost. řeci jen to mám jako telefon a nosím to v kapse, takže i proto jsem šel do Mi2S a rozhodně nelituji. Dneska bych do něj šel znovu a mnohem rychleji než před měsícem :-)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FEDAJKIN: to jsem presne tedka nechtel slyset a presto dekuji .))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OPRAH: Mi2s. výbornej foun a nemá olbřímý displej, za mě 4,3" super
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ASACHI: 512MB RAM mám v tabletu a jediný, na co mi tablet je, abych na tom hrál přes emulátory starý hry a koukal na filmy. Internet no fucking way, seká se to jako prase ;)

    Co se týče RAM na Hongmi, ať se děje co se děje, vždycky mám aspoň 250MB volnejch
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    DYNK: Pokud se nechces hrabat v mobilu, tak je 512 fakt malo, ale to dneska stejne zadny mobil nema.
    Kazdopadne tak jako tak je MIUI hodne kvalitni romka a ja si prechod ke Xiaomi pochvaluju uz jen kvuli ni :)

    DYNK
    DYNK --- ---
    OPRAH: ja mam ted HTC (takze taky nadstavbu Androidu) a kdyz mam volnejch za beznyho provozu 90MB ram, tak je to hodne.. spis se blizim k padesati. Kdyz zabiju uplne vsechno, co jde, tak mam porad max 160MB volnych. Verim, ze uprava ROMky tohle vyresi, ale doby, kdy me bavilo se hrabat v telefonu, jsou pryc. Ted proste koupim a chci fungovat bez zasahu.

    ASACHI: 1GB ram je urcite v pohode, jen nesouhlasim s tim, ze 512 je ok - viz vyse
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    OPRAH: Hele muj nazor zcela uprimne ...
    Jediny rozdil mezi exynosem / adreno / qualcomem a mediatekem je ten, ze media tek ma absolutne hyper fail podporu GPS pro evropu.

    Tadle vec je resena v evropske verzi ROM a Miui je asi jedina platforma o ktere vim, ze na tom GPS chodi uplne vpohode (coz muzu potvrdit, navigaci pouzivam).
    Vykonostne je to uplne jedno.

    Stejne ten mobil za 2 roky vyhodis a koupis si novy, pac zase bude neco "cool"
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    jo to kazdopadne- mi3 je fatk moc hezkej:)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    OPRAH: Neseka se to absolutne vubec, hongmi ma oficialni podporu ...

    DYNK: Jasne, uplne OK ... pri zapnuti aplikace, ktere RAM nestaci ti android sestreli launcher = mas najednou ram habadej.
    + prvni vec co ja delam je, ze si upravim ROM tak, aby neobsahovala balast pri startu / vubec typu google+ ..
    A hlavne ja na mobilu nic krome volani / sms / mailu nedelam.

    Jinak 1024MB RAM na hongmi neprestrelim ani se zaplym plants vs zombies, takze bych rekl ze to fakt vice nez hodne dostacuje za ty prachy. Kazdopadne mit moznost ted "pockat" a mit jenom 1 simku, tak si koupim Mi3, pac je fakt hezky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam