• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    jo to kazdopadne- mi3 je fatk moc hezkej:)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    OPRAH: Neseka se to absolutne vubec, hongmi ma oficialni podporu ...

    DYNK: Jasne, uplne OK ... pri zapnuti aplikace, ktere RAM nestaci ti android sestreli launcher = mas najednou ram habadej.
    + prvni vec co ja delam je, ze si upravim ROM tak, aby neobsahovala balast pri startu / vubec typu google+ ..
    A hlavne ja na mobilu nic krome volani / sms / mailu nedelam.

    Jinak 1024MB RAM na hongmi neprestrelim ani se zaplym plants vs zombies, takze bych rekl ze to fakt vice nez hodne dostacuje za ty prachy. Kazdopadne mit moznost ted "pockat" a mit jenom 1 simku, tak si koupim Mi3, pac je fakt hezky :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    DYNK: s velikosti souhlasim- posledni smart mel 3,7 palce a to pohodli oproti 5 ci nedejboze6ti palcum je neskutecny.. takze 4,3 je podle me idelani pomer rozmeru a pohodli.. a je ten jeden 1gb ram velkej rozdil? a co treba to gpu? na adreno slysim jen samou chvalu..
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    PRUSATKO: hele a jak moc muze bejt u hongmi problem s miui? dejme tomu, ze jsem magor, kterej tam nakope haldu gadgetu, widgetu a aplikaci.. muze se to zacit sekat? protoze to je neco, co fakt nechci- na tom asi zalezi uplne nejvic..
    DYNK
    DYNK --- ---
    OPRAH: voditko pro tebe muze byt napr. velikost. Ja mam rad "male" telefony, takze tim pro me mi3 jasne odpada a mi2s se stava favoritem. Jde o to, co ocekavas. Na mi2s mi zase vadi, ze je to plastak. Zatim stale cekam, az vyrobi maly, kovovy, vykonny a za rozumnou cenu:)

    ASACHI: 512 ram ti prijde ok? ja mam 512 ted a znovu bych do toho nesel ani nahodou.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ASACHI: moc dekuju, asi jsi mi vazne pomohl se rozhodnout- mel jsem donedavna htc radar s WM 7,1 a prave ta plynulost a sviznost sytemu plus jednoduchej a hezkej vzhled UI je neco, o co bych moc nerad prisel.. proto jsem tak nejak baziroval nad tim papirovym vykonem.. tak dik:)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    OPRAH: za me plusove body k mi2s za ramku, miui je celkem narocne a tady nemas problem, hongmi je kazdopadne super ;-)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jsem sobe i manzelce koupil Hongmi (red rice) 5300 vcetne postovneho a jsem s nim maximalne spokojeny.
    Baterka 4 dny, 4.7 palcovy displej je tak akorat pro me ... to je asi tak jediny co me zajima.
    Doted jsem mel 1 jadrovy Huawei G300 na kterem mi bezelo rovnez vsechno ... takze ja uplne tu logiku masturbace nad poctem jader v telefonu, anebo vykonu nechapu no :)
    Stejne jako logika kolik RAM je potreba v mobilu ... 512 ram mi prijde OK, 1024 mi prijde nad hlavu ... vse ostatni je plytvani prostredkama.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Plus mi jeste trochu vrta hlavou, o kolik mene kvalitni jsou chipsety od MTK oproti Qualcommu.. je to urcitej kvalitativni rozdil, nebo jde opravdu jen o to, ze MTK se jedou na linkach v noci tehotnejma hladovejma zenskejma?:))
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ASACHI: aha, tak tos me velice prekvapil(a).. mel jsem za to, ze co do vykonu k pomeru k cene je prave mi2s docela delo.. rad hraju hry a celkove telefon dost vytezuju webem a ruznyma aplikacema.. dekuju za tip teda:) ted jsem jeste vic nerozhodnej, protoze red rice jsem puvodne vubec nezamyslel:))
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    OPRAH: Mi3 > hongmi > mi2s ... pro 2s neni moc logickych duvodu ke koupi, kdyz hongmi umi to same a je o dost levnejsi = v tvem pripade Mi3
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Ahoj, stale se nemuzu rozhodnout mezi mi2s a mi3.. Nechcete nekdop hrube zalobbovat a pomoci mi to konecne rozcisnout? jakej byste si vybrali vy?.)) predem dekuju za radu
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    podarilo se nekomu z vas dostat do contact listu kontaky z fb?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Je zabugovaná a nedodělaná. Sloučilo to několik jinejch aplikací, zmizelo spousta nastavení a opět nemůžu nic najít...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    App Optimalizace se objevila až v posledních aktualizacích. Já to objevil snad minulej tejden.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    A to máte fakt Hongmi, nebo jiné Xiaomi? Já tam nic jako optimalizace nevidím
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    optimalizace -> vykon -> tam si udelat profil a nastavit jeho automaticke zapinani podle casu
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    KEJKLIR: Tywe ta aplikace je GENITÁLIÍ!!! Jak je možný ze jsem ji neznal? Je ještě něco tak dobrého co neznám?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    MIKROM: Fakt? V hongmi? Kde? Budto to totalne prehlizim, nebo to moje verze ROM neumi.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ASACHI: ted jsem tam nasel nekde v tom setreni, ze by se to dalo prepinat automaticky.. ten airplane na noc ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam