• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: jedná se o T-Mobile. přesměrovala jsem si to na HTC, ale nechce se mi kvůli tomu zas rozebírat Hongmi, děsně blbě se do toho leze a už to budu mít ožvejkaný... raději bych si to zrušila sama na tomto. strašně nerada někam volám :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    u O2 například zavolat na číslo ##002# ... tím se zruší všechna přesměrování (nebo by teda alespoň měla)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: Nejlepší cesta je zrušit to přes kód operátora, ale to má každý jinak ...
    Jakého operátora máš?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    poradíte mi prosím ještě kde najdu přesměrování hovorů? mám jednu simku přesměrovanou na tu druhou, nastavovala jsem to v htc, ale už to nepotřebuju...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ASACHI: neni swiftkey v akci?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    AOTEAROA: Já používám v miui Smart Keyboard. Má to i jakž takž ucházející češtinu.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    poradí prosím někdo lamě, jak si do Hongmi nahrát nějakou jinou klávesnici? jsou takový možnosti, žejo? i když teď teda koukám, že jsem to měla celou dobu blbě na HTC a že nepotřebuju přehodit Z a Y jak jsem původně myslela... no to je fuk, hodily by se mi nějaký rychlejší smajlíky :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Otec koupil novou Smart TV od Samsungu a zjistil jsem, že Smart View mi skrz Hongmi umí akorát nahradit dálkovej ovladač a nic víc. Zkusil jsem teda Flipps, a ta funguje parádně...na mobilu najdu třeba YT video a pošlu ho do TV atd.... Ve free verzi nefunguje HD. Tak kdyby to bylo někomu aspoň trochu užitečný, tak stahujte tady - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bianor.ams
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    SLEVA JAKO KRAVA HOSI

    High quality! Fashion! Metal toughened glass battery back cover Square Case For xiaomi 2 m2 mi2 2s m2s mi2s Free shipping-inPhone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ss-Back-cover-Square-Case-for-Xiaomi2-m2-mi2-With-Retail/922248315.html
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    prave mi volal borec ze mi to dneska hodi domu..
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    tak tak, cekal jsem od tohoto okamziku jeste 4 dny nez bylo dorucovano....
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    odešlo to z celnice.. ale ono je to ošidné, DHL tuším clí papíry napřed, takže dokud nevidíš "na doručení kurýrem" tak jistotu nemáš.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    mam na ceste mi2s z hong kongu..
    DHL hlasi ze uz je v u nas v republice ale je tam nota z ktery nejsem uplne chytrej co tim myslej.. "Clearance processing complete " .. copak to znamena?.)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    PRUSATKO: Nemá, kov je jen po straně, ne všude.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BLACKSOURCE: nema ten kryt vliv na kvalitu signulu gsm/wifi? dost se mi libi ;-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Tak se taky přidám. Mi3 se mi líbí designově, ale je to pádlo, mi2s co mám teď je naprostý maximum co se dá ovládat jednou rukou. Předtím jsem měl motorolu defy a ta byla výkonově celkem ok, ale 512ram bylo na JB už tak tak. Obden jsem něco ladil, tunil vlastní cwm zip co odmazával zbytečnosti po instalaci, atd atd. Pak přišlo mi2s a po tom co jsem zkousnul iPhone look, jsem spokojen. Nic naladím a nepotřebuji kupu utilit páč většinu umí ROM sama od sebe.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Já přemýšlel o Mi3. Dokonce jsem ho měl předobjednaný. Nakonec co jsem si prošel recenze na Tegra verzi, jsem se rozhodl jít do Mi2s, Hongmi na mě bylo moc málo výkonné. Nemylsím, že by mi vydrželo déle než rok a to je pro mě málo. Mi2s mám teď měsíc a bomba. Koupil jsem kovovskleněný kryt a po plastu není ani památky. Běží pořád ultrasvižně. Předtím jsem měl Nexus S a srovnávat se to vůbec nedá. Navíc ta velikost. řeci jen to mám jako telefon a nosím to v kapse, takže i proto jsem šel do Mi2S a rozhodně nelituji. Dneska bych do něj šel znovu a mnohem rychleji než před měsícem :-)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FEDAJKIN: to jsem presne tedka nechtel slyset a presto dekuji .))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OPRAH: Mi2s. výbornej foun a nemá olbřímý displej, za mě 4,3" super
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam