• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    FEDAJKIN: ahaaa. ja si rikala, ze ten hacek nekde bude. dik moc! :))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: to je ale tcdma verze ne, nepofrčej ti 3G data.
    F89
    F89 --- ---
    prave se mi libi ta nabidka, co mate tady od toho brnaka za tech 9500,-Kc protoze na xiaomimobile.cz bude kdovikdy v lednu a cena bude urcite mnohem vyssi. Ja prave rozmyslim o SE Xperia Z1 nebo Galaxy S4 a ted i tou Mi3, kdyz ji tady vidim za tu cenu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: MI3/Mi2s se tu už řešilo, zafiltruj.

    Jinak jen poznámka k tomu fotáku - překvapivě Hongmi ho má naprosto výborný. Pochvalovali si ho už na svetandroida když testovali tcdma verzi, pak ho velmi neočekávaně pochválil i Ota "zkritizuji všechno" Schon z ihnedu no a nejdůležitější asi je, že sem s nim spokojen já :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    F89:
    Svizny chod je otazka ROM, nikoliv vnitrniho vybaveni mobilu.
    Displej ma lepsi Mi3
    Kvalitni fotak je diskutabilni ... v tomto asi moc neporadim, ja jsem mobilem za 10 let udelal asi 20 fotek.
    Video jako nahravat mobilem? To bude stejne jako s fotakem.

    Kazdopadne xiaomi maji super pomer cena/vykon. Mi3 se jenom jeste neprodava, ale podle me se vyplati pockat.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: cha! už jsem to našla! samozřejmě ta nejjednodušší cesta.
    Telefon / Nastavení / Hovory / Přesměrování hovorů / název simky
    F89
    F89 --- ---
    Kluci, poradte mi, prosim!

    Mam ted obyc HTC Desire C a chci nutne novy telefon. Hodne koukam prave po Xiaomi ale nemohu se rozhodnout. Pozadavky mam na svizny chod, kvalitni fotak, video, displej.
    Romky a takovy veci vubec neresim, nerozumim tomu a nejradsi bych byla, kdybych do toho nemusela rejpat.
    Tak hodi se pro me Xiaomi nebo ne? Pripadne me zajimaji jeho minusy.

    jo a model - Mi3 nebo ten Mi2 :))

    Dik moc:)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: jedná se o T-Mobile. přesměrovala jsem si to na HTC, ale nechce se mi kvůli tomu zas rozebírat Hongmi, děsně blbě se do toho leze a už to budu mít ožvejkaný... raději bych si to zrušila sama na tomto. strašně nerada někam volám :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    u O2 například zavolat na číslo ##002# ... tím se zruší všechna přesměrování (nebo by teda alespoň měla)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: Nejlepší cesta je zrušit to přes kód operátora, ale to má každý jinak ...
    Jakého operátora máš?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    poradíte mi prosím ještě kde najdu přesměrování hovorů? mám jednu simku přesměrovanou na tu druhou, nastavovala jsem to v htc, ale už to nepotřebuju...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ASACHI: neni swiftkey v akci?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    AOTEAROA: Já používám v miui Smart Keyboard. Má to i jakž takž ucházející češtinu.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    poradí prosím někdo lamě, jak si do Hongmi nahrát nějakou jinou klávesnici? jsou takový možnosti, žejo? i když teď teda koukám, že jsem to měla celou dobu blbě na HTC a že nepotřebuju přehodit Z a Y jak jsem původně myslela... no to je fuk, hodily by se mi nějaký rychlejší smajlíky :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Otec koupil novou Smart TV od Samsungu a zjistil jsem, že Smart View mi skrz Hongmi umí akorát nahradit dálkovej ovladač a nic víc. Zkusil jsem teda Flipps, a ta funguje parádně...na mobilu najdu třeba YT video a pošlu ho do TV atd.... Ve free verzi nefunguje HD. Tak kdyby to bylo někomu aspoň trochu užitečný, tak stahujte tady - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bianor.ams
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    SLEVA JAKO KRAVA HOSI

    High quality! Fashion! Metal toughened glass battery back cover Square Case For xiaomi 2 m2 mi2 2s m2s mi2s Free shipping-inPhone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ss-Back-cover-Square-Case-for-Xiaomi2-m2-mi2-With-Retail/922248315.html
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    prave mi volal borec ze mi to dneska hodi domu..
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    tak tak, cekal jsem od tohoto okamziku jeste 4 dny nez bylo dorucovano....
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    odešlo to z celnice.. ale ono je to ošidné, DHL tuším clí papíry napřed, takže dokud nevidíš "na doručení kurýrem" tak jistotu nemáš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam