• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FEDAJKIN: originál faktura z originál shopu k tomu je, a jak píše F89 případná pomoc při komunikaci tam je
    F89
    F89 --- ---
    FEDAJKIN: to netuším:) píšu jen to, co je napsáno v tom pdfku, který tu je:) O tomhle by konkrétněji mohl mluvit asi id GLACIER. :)

    Já to chápu tak, že když k tomu je roční záruka - tak ano, dá ti k tomu čínskou záruku. Přeci si to nemůžu vycucat z prstu,ne? A ano, odesílám to sama do Číny - poštovné 130 Kč.

    A s tou komunikací...adresu jistě. Dejme tomu potom nějaký zkontaktování, popis závady..hele já nevim no:)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: No a dá ti aspon tu čínskou nebo podle čeho to budeš reklamovat? A odesíláš teda sama do Číny a tím pomoc v komunikaci předpokládám je myšleno, že ti pošle adresu čínana?
    F89
    F89 --- ---
    je k tomu normalne rocni zaruka, ktera se uplatnuje primo v Cine. On akorat muze pomoct treba s komunikaci..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUCCI: a dostaneš aspon fakturu? aby až se ti tam za rok objeví ghost touch jsi mu mohl aspon něčim mávat před xichtem zatimco tě bude ignorovat? :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    HITOMI: on je z Blanska a zatim vše jak má být... dokonce mi nabídnul "počeštění a root z miui.cz) takže velká spokojenost s přístupem
    F89
    F89 --- ---
    dneska jsem u nej taky objednala:)) snad bude mit dostatecny pocet na sklade, sakra:)))
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    porad premyslim, jestli jit do Mi3 16GB, nebo si pockat, az budou mit aspon trosku "k dispozici" 64GB...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BUCCI: dej pak vedet, chci do xiaomi natahnout i kamose, co je prave z Brna :) kdybych vedela driv, ze tam ted pojedu, taky to asi zaridim timhle zpusobem :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BLEVAJZZ: čistej google to má taky tak...

    btw: využívám referenci od GLACIERA a objednávám Mi2S od týpka z Brna
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    sere mě že snapshot se nedělá tak cool věcí jako u samsungu přejetím hranou dlaně jako scan. ale uznávám že vol down plus power je víc praktické a rychlejší....:-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    PRUSATKO: jn, s tim by pak asi bylo trochu srani :) ale na to, jak je to velky "padlo", se s tim zatim manipuluje dobre :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HITOMI: gratuluji, imho si zvyknes rychle ;-) jen doufej, ze nebudes potrebovat reklamaci...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak jsem další majitelkou Xiaomi Hongmi :) nákup z aukra za 5k, sice trochu risk, ale podle fotek a CPU-Z by to měl být originál. Teď už se s tím jenom nějak sžít - přecházím od starého SE V630i na dotykáč :)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    F89: Po rozkliknuti "externe skladem". Imho hovno :)
    F89
    F89 --- ---
    Parkovaná doména www.xiao.cz
    http://www.xiao.cz/

    Prej Mi3 16GB se Snapdragonem skladem a za 13.333,-
    jestli to tu uz bylo, tak se hluboce omlouvam.

    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MIKROM: poruchovost...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUCCI: tak to bys měl levnější z xiaomimobile, pokud ti zpětně přijdou na DPHčko, rovnou si přičti 21% k těm 7k + možná penále (jeslti jsi to posílal poštou, tak je pravděpodobnost větší než u DHL, i když to ted taky dost checkujou) a jestli se ti cokoli odted do dvou let vysere, tak si připrav zase penženku.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    XAKROO: mě to vydrželo tak tři dny, ale zas kámoš co na tom má nonstop Skype a jiný chujoviny vydrží den. Nadruhou stranu iPhone co měl předtim mu vydržel ani ne půl dne takže asi tak.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam