• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: nevim jestli vas to tu bude zajimat, ale Xiaomi sluchatka velmi potesila. Hrajou skvele, cena je luxusni (999), maji spoustu nastavcu, kvalita je vyborna, maji prijemny kabel, na android funguji skvele. Samozrejme nedosahuji presnosti jako treba moje Hfky, ale na bezny poslech jsou naprosta bomba! fakt doporucuju vyzkouset.
    a co je opravu velmi mile prekvapeni, je baleni ;)

    a jsou neskutecne lehky, vubec nejsou citit v usich, handsfree je lehoucky, kabel textilovej, takze nezadrhava o obleceni a co me potesilo vic nez hodne je to, ze kdyz jdete, tak neduni, proste velmi potesujici, ja si je snad koupim. Kdyz je srovnam s miniaturnima Klipsch X7i, ktery se mi podelaly po mesici ani ne, byly tezsi a nekdy chrcely pri urcitejch frekvencich a stojej 4x vic.... no tak to je masakr..

    Xiaomi Original černá | Alza.cz
    http://www.alza.cz/xiaomi-original-cerna-d514192.htm?IDP=2219
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    DRAGON: zahodils konečně tu jablkovou MRDKU a koupils pořádný telefon :)?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, doufam ze nebudu moc OT, kdyz se zeptam, jestli uz je nekdo ma a jak je s nima spokojenej ;) mam je objednany.

    Xiaomi Original černá | Alza.cz
    http://www.alza.cz/xiaomi-original-cerna-d514192.htm?IDP=2219
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: TO BRZO DEMENTI :-D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    AOTEAROA: mne dneska pomohlo tam tu predvolbu skutecne dopsat, jinak jsem pozorovala to same :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    tak jsem se právě dočetl o Miui v6 (postavená na KitKat), a podle informací by měla přijít někdy na přelomu únor/březen... tak se snad pro Mi2S dočkáme (spíš než o funkce, které stejně v MIUI jsou mi jde o BT LP a úsporu ram už v jádru droida)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: zatím mi nic kromě toho MoonReaderu nevyhovovalo. je fakt skvělej. ale najednou prostě jedna knížka má text o velikosti půl milimetru (a když jsem to celé pracně přenastavila, nepodařilo se mi odstranit mezeru děsnou, kterou to vrazilo před poslední řádek odstavce) a v druhé knize jsou jen obrázky a text prostě zmizel. třeba je to jen nějakým nastavením, ale nenašla jsem to a jiné knihy jsou normální.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: Zkusím odinnstalovat...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: aha, já to fórum nesleduju, nemám na to moc čas a přijde mi to tam trošku nepřehledný :) tak dík za info, aspoň vim že v tom nejsem sama. kdyby na to přišli a vzpomněl sis, klidně sem napiš řešení :)) je to jediný problémek co s mobilem mám, takže super.
    teda ještě teď po aktualizaci Moon readeru (na ebooks) se mi zmršilo pár knih a nejdou číst bez složitého přenastavení zobrazení (teda na jednu to nefunguje ani tak, prostě není vidět text), a to ani když jsem zkusila je nově nahrát apod. nesnáším tyhlety "vylepšení" aktualizacemi, grr. a vrátit to asi nejde.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: na Hongmi TD všechno v pohodě ;)
    AOTEAROA: na miui.cz to pořád řešej, a pořád se k tomu, jak to 100% vyřešit, nedopátrali ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jediný problém, který jsem za cca měsíc a půl života mého božského Hongmi zaznamenala, je, že se mi občas v seznamu sms nezobrazuje jméno odesilatele, jako kdybych ho neměla v seznamu, přitom o kousek níž mám třeba esemesku kterou jsem mu na to číslo posílala, nebo ho zkrátka v seznamu mám. měla jsem dojem, že by to mohlo zlobit kvůli přítomnosti "+420" v tel. čísle, ale u některých lidí mi to zlobí i s přítomností předvolby. u nejčastějších kontaktů to nemám, spíš u nějakých nově přidaných, nebo když mi někdo z nového čísla napíše a já si ho uložím, tka to pak zlobí. ale jen občas, jindy tam vlezu a jméno vidím.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    GLACIER: slape mi bez problemu, jak psani, retweety, favy, etc...

    mi spis posledni dobou kazda aplikace po prumerne cca 10 vterinach spadne a az kdyz se k ni znovu vratim, tak mi jakz takz drzi...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    funguje vám na xiaomi twitter? Už strašně dlouho se mi to seká a nejde vůbec psát
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    jinak ikonky jsou online: http://zhuti.xiaomi.com/detail/fb7909ef-1f36-4875-80c4-fa345a05477e staci v Tematech->Ikonach pohledat treba "ikony", "cz", ..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: http://miui.cz/viewforum.php?f=138 pokud to nepujde pres menu, tak pres MiRecovery, a tady se pomodli aby Tvuj telefon MiRecovery měl a nebyl to fake :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Vcera mi prisla mi2s a samozrejme jsem u dhl doplacel 1548 CZK jako procleni:) Takze ho mam za devitku- ale kdyz sem ho porpve ozkousel, nelitoval jsem ani trochu, ten telefon za to opravdu stoji :)

    Mam jenom jeden lama dotaz- Zatim se mi do telefonu stahla jen jedna oficialni update v anglictine a kdyz se pokousim tam nahrat tu ceskou verzi z miui.cz, nemuzu nikde najit moznost "vybrat zip s novou rom..", jak popisujou na foru.
    Mam tam jenom "select instalation file" namisto "select instalation pack" a presne se to tak i chova- kdyz ten zip vyberu, tak mi ho nabidne maximalne rozbalit ale o zadne instalaci neni rec. Poradite nekdo, prosim, jak to vyresit?
    Dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: vybírám z toho, co mám v mobilu a používám
    Aladin - asi nejlepší počasí
    GBC A.D. - emulátor pro gameboye (super na Pokémony)
    Ataroid - emulátor na Atari 2600
    Accusoft Barcode Scanner - čtení čárových/QR kódů a jejich hledání na netu
    I love my job - andoid verze tohohle webu - http://milujipraci.cz/
    Idnes Jízdní řády - jízdní řády na všechno
    NaVlak - informační tabule na nádražích ČD
    Sygic - navigace
    Tapatalk - na diskuzní fóra
    Cymera - aplikace pro foťák, co má narozdíl od tý defaultní samospoušť
    nyxdroid - nyx klient
    Palm Book Reader- čtení ebooků
    Kingsoft Office Free - office pro android
    VLC - přehrávač na všechno, žere míň baterku, než BSPlayer
    YouTube - netřeba komentáře
    Fing - zjistí všechna ostatní zařízení připojená na stejnou wifi jak otelefon
    Wifi analyzer - zobrazí sílu signálu/kanál okolních wifi, které jsou v dosahu
    RD Client - vzdálená plocha pro windows
    Paragon exFAT, NTFS & HFS+ - připojení exFAT a NTFS disků/flashek skrze USB OTG kabel
    Link2SD - přesun aplikací na paměťovku
    TeamViewer - vzdálená plocha kamkoliv, kde běží klient
    F89
    F89 --- ---
    me napadlo, ze bychom tak nejak mohli vytvorit seznam nejakych top aplikaci? ja bych se treba dost rada inspirovala ostatnima, i kdyz je mi jasny, ze s timhle bych mohla rovnou do Androidacke diskuze....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam