• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: nevim jestli vas to tu bude zajimat, ale Xiaomi sluchatka velmi potesila. Hrajou skvele, cena je luxusni (999), maji spoustu nastavcu, kvalita je vyborna, maji prijemny kabel, na android funguji skvele. Samozrejme nedosahuji presnosti jako treba moje Hfky, ale na bezny poslech jsou naprosta bomba! fakt doporucuju vyzkouset.
    a co je opravu velmi mile prekvapeni, je baleni ;)

    a jsou neskutecne lehky, vubec nejsou citit v usich, handsfree je lehoucky, kabel textilovej, takze nezadrhava o obleceni a co me potesilo vic nez hodne je to, ze kdyz jdete, tak neduni, proste velmi potesujici, ja si je snad koupim. Kdyz je srovnam s miniaturnima Klipsch X7i, ktery se mi podelaly po mesici ani ne, byly tezsi a nekdy chrcely pri urcitejch frekvencich a stojej 4x vic.... no tak to je masakr..

    Xiaomi Original černá | Alza.cz
    http://www.alza.cz/xiaomi-original-cerna-d514192.htm?IDP=2219
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    koukal jsem na miDrive a mam tam 520GB prostoru ? to jako fakt ? nemělo to být 8 ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: ne prolezl jsem vše a není.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: přesně tak... ještě tak sehnat yahoo počasí s aktivníma ikonama, nebo donutit bzweather k funkčnosti... tak jsem šťastnej

    jinak u témat stačí dát v apliacích smazat data (a pak se tam do další komunikace se servery drží překlad...), chce to reportovat na ofiko fórum, je to chyba od minulýho tejdne...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: a pristi tyden nebude. a cinstinu v tabech Temata neprelozili :P
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: nezapina se root v nastaveni? na mi2s to je. optimalizace-povoleni-prava root
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    z alzy jsem hongmi dostal s CZ lokalizací...
    miui miui-jhbcnal5.0
    ale neni tam root jak ho pořídit ?
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    BUCCI: To bohužel ne. Mám uštípnutý rožek co je kolem displeje, zadní kryt to nevyřeší. Rohy už ale kryje ten silikonový obal
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    jiank 4.1.24 už se stahuje :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJKLIR: kup si zadní kryt za 2 kila a budeš mít opraveno...

    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    AOTEAROA: taky jsem mi2s pustil hned asi čtvrtý den (cestou z hospody na asfalt :) a uštípl se mi kus rohu hned vedle skla. takže teď mám na něm silikonovou šprcku a bez folie a pohoda. Dávam si bacha abych ho nedával do kapsy s klíčema apod. Rozhodně se mi líp drží, než bez obalu. Jen jdou hůř mačkat HW tlačítka na boku.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    mně za první měsíc spadl hned dvakrát a odštípl se mi kus rohu. a bez folie na displeji bych nedala ani ránu, když to nosím bez obalu.
    ten kryt jsem si ještě furt nekoupila, ale vzhledem k děravým rukám si budu muset pořídit spíš silikonový - něco co na tom mobilu bude i když zrovna píšu atd, aby se mi nerozlámaly rohy úplně.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: to všem...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: obcas mi veci padaji :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: No jasne, ale to mas softwarovy naroky, na ktery ti hongmi bohate staci.
    Spise co se toho pojisteni apod. tyka, tak to ma smysl jen kdyz to budes nosit v kapse s klicema / v zadni kapse a muzes na ten mobil sednout apod.

    V opacnem pripade bych do toho neinvestoval a spise to bral jako spotrebni vec
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI:
    /copy pasta starsiho prispevku/
    nemam na telefon velky naroky, v soucasnosti mam desire X.
    pozadavky: android, rozumnou vydrz.
    pouzivam tyto aplikace (Udelal jsem si statistiku aplikaci):

    1-2 tydne google mapy,
    pubtran (denne),
    moon reader (denne),
    sleps as an android (ale ten pouzivam v nabijecce) (denne),
    dropbox (sync fotek),
    neco jako nyxdroid (custom build nezere skoro nic),
    built-in mail klient via imap denne,
    diktafon 1x tydne,
    prilezitostne mbank (2x mesicne),
    vodafone muj ucet (2x mesicne),
    total commander (mam rad poradek i v telefonu),
    wordpress (1x tydne),
    whatsApp(denne)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: to jo ja myslel spis aby to ty dva roky vydrzel a nemusel jsem do nej vrazet dalsi money.

    jinak CZC ma vzdy spoluucast :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: Tak vydrzi nevydrzi ... ty mobily vydrzi vsechny uplne stejne, pac jsou vsechny z plastu a ten ma nejake vlastnosti.
    Co s tim mobilem delas, nebo co konkretne ma vydrzet?

    Jinak jsem spise chtel rict, ze se nevyplati investovat navic do mobilu za 6K, ale spise ho nechat zit a za 2 roky koupit novej
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: potrebuju foun co chvili vydrzi myslis ze xiaomi neni dobrej napad ? sel jsem do nej protoze je celkem vykonej ma dve simky.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: 2500Kc ten mobil moralne ztrati za 6 mesicu uzivani ...
    U mobilu za 6K se IMHO nevyplati kupovat ani folii ... pokud ho nenosis v kapse s klicema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam