• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    GLACIER: jestli je i stejně odolnej tak si pořiď dobré pouzdo :-)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Trochu zacatecnicky dotaz, tahle verze HongMi je kompatiblni s EU 3G?
    Buy Original Hongmi Smart Phone Android 4.2 MIUI V5 OS 1.5GHz MTK 6589T Dual Sim Card Dual Standby 1GB 4GB 4.7 Inch IPS Capacitive Touchscreen | From China
    http://www.ibuygou.com/...al_sim_card_dual_standby_4_7_inch_ips_capacitive_touchscreen-5392-usd.html
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    WOJTISHEK: hele hlvane ten skleneje cover je FAKT LUXUSNI, bytelnej a skutecne vypada velmi dobre...je to ten samy material co ma na coveru apple...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    GLACIER: vypada velmi dobre :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Do tohodle asi půjdu:

    Leather Pull Case for Xiaomi M1, M1S, M2, M2S Black /* Mi2, Mi2S, #1688 */-in Phone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...r-Pull-Case-for-Xiaomi-M1-M1S-M2-M2S-Black-Mi2-Mi2S-1688/915132420.html
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    GLACIER: já bych si to koupil jen kvůli tomu nápisu Shenzen wide sea science
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: pánové, dorazil tenhle obal a je NEJVIC, NEJVIC DOKONALEJ! VELMI DOPORUCUJU!
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    DRAGON: zahodils konečně tu jablkovou MRDKU a koupils pořádný telefon :)?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, doufam ze nebudu moc OT, kdyz se zeptam, jestli uz je nekdo ma a jak je s nima spokojenej ;) mam je objednany.

    Xiaomi Original černá | Alza.cz
    http://www.alza.cz/xiaomi-original-cerna-d514192.htm?IDP=2219
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: TO BRZO DEMENTI :-D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    AOTEAROA: mne dneska pomohlo tam tu predvolbu skutecne dopsat, jinak jsem pozorovala to same :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    tak jsem se právě dočetl o Miui v6 (postavená na KitKat), a podle informací by měla přijít někdy na přelomu únor/březen... tak se snad pro Mi2S dočkáme (spíš než o funkce, které stejně v MIUI jsou mi jde o BT LP a úsporu ram už v jádru droida)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: zatím mi nic kromě toho MoonReaderu nevyhovovalo. je fakt skvělej. ale najednou prostě jedna knížka má text o velikosti půl milimetru (a když jsem to celé pracně přenastavila, nepodařilo se mi odstranit mezeru děsnou, kterou to vrazilo před poslední řádek odstavce) a v druhé knize jsou jen obrázky a text prostě zmizel. třeba je to jen nějakým nastavením, ale nenašla jsem to a jiné knihy jsou normální.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: Zkusím odinnstalovat...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: aha, já to fórum nesleduju, nemám na to moc čas a přijde mi to tam trošku nepřehledný :) tak dík za info, aspoň vim že v tom nejsem sama. kdyby na to přišli a vzpomněl sis, klidně sem napiš řešení :)) je to jediný problémek co s mobilem mám, takže super.
    teda ještě teď po aktualizaci Moon readeru (na ebooks) se mi zmršilo pár knih a nejdou číst bez složitého přenastavení zobrazení (teda na jednu to nefunguje ani tak, prostě není vidět text), a to ani když jsem zkusila je nově nahrát apod. nesnáším tyhlety "vylepšení" aktualizacemi, grr. a vrátit to asi nejde.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: na Hongmi TD všechno v pohodě ;)
    AOTEAROA: na miui.cz to pořád řešej, a pořád se k tomu, jak to 100% vyřešit, nedopátrali ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jediný problém, který jsem za cca měsíc a půl života mého božského Hongmi zaznamenala, je, že se mi občas v seznamu sms nezobrazuje jméno odesilatele, jako kdybych ho neměla v seznamu, přitom o kousek níž mám třeba esemesku kterou jsem mu na to číslo posílala, nebo ho zkrátka v seznamu mám. měla jsem dojem, že by to mohlo zlobit kvůli přítomnosti "+420" v tel. čísle, ale u některých lidí mi to zlobí i s přítomností předvolby. u nejčastějších kontaktů to nemám, spíš u nějakých nově přidaných, nebo když mi někdo z nového čísla napíše a já si ho uložím, tka to pak zlobí. ale jen občas, jindy tam vlezu a jméno vidím.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    GLACIER: slape mi bez problemu, jak psani, retweety, favy, etc...

    mi spis posledni dobou kazda aplikace po prumerne cca 10 vterinach spadne a az kdyz se k ni znovu vratim, tak mi jakz takz drzi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam