• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: jenze u CZC se to resi s pojistovnou a je to jednorazovka navic jen na rok. dneska jsem se byl ptat v krakovsky a chteli za pojisteni 2500 to mi levny neprijde. za ty prachy si ten displej vymenim sam :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: u czc.cz maj o 400 levnejs, mam od nich tri, jednu mi2s a zatim no problemo ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zejtra dorazi hongmi do alzy, zvazuju ze to koupim od nich s tou zarukou na displej. co si o tom myslite ? mate s tim nekdo zkusenost ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: no nimbuzz je takova sluzba kam narves svy kecalky a pak jako pristup k nim pouzivas jejich klienta pouzival jsem to na blackberry umoznovalo mi to byt online na ICQ i kdyz jsem byl offline :) zpravy prisly po prihlaseni a stacil mi jeden klient na vsechno.

    Funguje to tak ze si na webu nimbuzz naflakas ty svy ucty a pak se prihlasis k uctu na nimbuzz
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    RAINBOF: Můžeš prosím vysvětlit :)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLACIER: nebylo by reseni to integrovat do nimbuzz ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: no, podle členů miui.cz máš tu nejstabilnější a nejlepší romku, která může být...
    pokud chceš ale novější, musíš si jí stáhnout z miui.cz a dát manuálně
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI: tam jsem se dívala a tam mám MIUI 3.11.22
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: Aplikace "Updater" v CZ je to "Aktualizace"
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI: ehm ehm, kde najdu info o mojí verzi?

    ASACHI: kdybych nelezla vůbec na net a nečetla eknihy, tak mi asi taky vydrží tak dlouho. ale to jsem zatím neměla možnost testovat.

    taky Hongmi.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    GLACIER: Standard, baterka vydrzi 5-6 dni, provolam cca 1 hodinu denne a prectu / napisu par mailu.
    Mam Hongmi
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: toho ztmavování si všímám v 4.1.17, jinak mam taky automatiku
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    GLACIER: když na noc vypínám a nepoužívám moc net, tak mi mobil vydrží i tři dny (fascinující!). poslední dobou ale nemám doma počítač a trávím celý večer na wifině a furt si píšu a serfuju, a to mi vydrží dva dny, s tím že druhý den večer to už fakt musím dát nabít. celkově jsem ale tou výdrží neuvěřitelně nadšená.
    jas mám na automatiku, ale občas mě rozčiluje jak se zesvětluje ztmavuje bez důvodu, tak si to ručně dávám na poměrně slabý jas, vyhovuje mi to jak se to nemění.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GLACIER: mam vyvážený a standardní výdrž kolem 24h...
    při roamingu (kde nebyly data), jen občasná wifi - 72h až skoro na doraz

    průměrně mám cca 15minut hovoru denně sem tam e-mail, sem tam oznámení kalendáře, pár sms
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Ještě mě napadlo. Jaký jedete mod? Já pořád powersaving a standardně mi baterka drží tak 20h...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    mam jas od zacatku na automatiku
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    GLACIER: screebl vypadá jako zajímavý nápad, ale pro mé použití to je zbytečné. s vypínáním displeje problém nemám, aby mi kvůli hlídání gyroskopu visela další aplikace na pozadí...

    jas mám standardně na automatický. manuálně nastavuju jen v případě, že chci šetřit baterku, tak ho snížím na minimum, nebo skoro minimum.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Jinak ještě další dvě věci...pouzivate někdo úžasnou aplikaci screebl? Hraje si to s giroskopem a nezhasina se vám displej..

    Druhak. Máte automaticky jas, nebo pořád nebývalou standardní hladinu?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Taky mě sere, že neumí mitools v listě nejen datum ale i den týdnu jako 23.1/TH třeba...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BUCCI: Právě že lišta :'(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam