• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: to všem...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: obcas mi veci padaji :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: No jasne, ale to mas softwarovy naroky, na ktery ti hongmi bohate staci.
    Spise co se toho pojisteni apod. tyka, tak to ma smysl jen kdyz to budes nosit v kapse s klicema / v zadni kapse a muzes na ten mobil sednout apod.

    V opacnem pripade bych do toho neinvestoval a spise to bral jako spotrebni vec
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI:
    /copy pasta starsiho prispevku/
    nemam na telefon velky naroky, v soucasnosti mam desire X.
    pozadavky: android, rozumnou vydrz.
    pouzivam tyto aplikace (Udelal jsem si statistiku aplikaci):

    1-2 tydne google mapy,
    pubtran (denne),
    moon reader (denne),
    sleps as an android (ale ten pouzivam v nabijecce) (denne),
    dropbox (sync fotek),
    neco jako nyxdroid (custom build nezere skoro nic),
    built-in mail klient via imap denne,
    diktafon 1x tydne,
    prilezitostne mbank (2x mesicne),
    vodafone muj ucet (2x mesicne),
    total commander (mam rad poradek i v telefonu),
    wordpress (1x tydne),
    whatsApp(denne)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: to jo ja myslel spis aby to ty dva roky vydrzel a nemusel jsem do nej vrazet dalsi money.

    jinak CZC ma vzdy spoluucast :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: Tak vydrzi nevydrzi ... ty mobily vydrzi vsechny uplne stejne, pac jsou vsechny z plastu a ten ma nejake vlastnosti.
    Co s tim mobilem delas, nebo co konkretne ma vydrzet?

    Jinak jsem spise chtel rict, ze se nevyplati investovat navic do mobilu za 6K, ale spise ho nechat zit a za 2 roky koupit novej
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: potrebuju foun co chvili vydrzi myslis ze xiaomi neni dobrej napad ? sel jsem do nej protoze je celkem vykonej ma dve simky.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: 2500Kc ten mobil moralne ztrati za 6 mesicu uzivani ...
    U mobilu za 6K se IMHO nevyplati kupovat ani folii ... pokud ho nenosis v kapse s klicema
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: jenze u CZC se to resi s pojistovnou a je to jednorazovka navic jen na rok. dneska jsem se byl ptat v krakovsky a chteli za pojisteni 2500 to mi levny neprijde. za ty prachy si ten displej vymenim sam :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: u czc.cz maj o 400 levnejs, mam od nich tri, jednu mi2s a zatim no problemo ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zejtra dorazi hongmi do alzy, zvazuju ze to koupim od nich s tou zarukou na displej. co si o tom myslite ? mate s tim nekdo zkusenost ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: no nimbuzz je takova sluzba kam narves svy kecalky a pak jako pristup k nim pouzivas jejich klienta pouzival jsem to na blackberry umoznovalo mi to byt online na ICQ i kdyz jsem byl offline :) zpravy prisly po prihlaseni a stacil mi jeden klient na vsechno.

    Funguje to tak ze si na webu nimbuzz naflakas ty svy ucty a pak se prihlasis k uctu na nimbuzz
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    RAINBOF: Můžeš prosím vysvětlit :)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLACIER: nebylo by reseni to integrovat do nimbuzz ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: no, podle členů miui.cz máš tu nejstabilnější a nejlepší romku, která může být...
    pokud chceš ale novější, musíš si jí stáhnout z miui.cz a dát manuálně
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI: tam jsem se dívala a tam mám MIUI 3.11.22
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: Aplikace "Updater" v CZ je to "Aktualizace"
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BUCCI: ehm ehm, kde najdu info o mojí verzi?

    ASACHI: kdybych nelezla vůbec na net a nečetla eknihy, tak mi asi taky vydrží tak dlouho. ale to jsem zatím neměla možnost testovat.

    taky Hongmi.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    GLACIER: Standard, baterka vydrzi 5-6 dni, provolam cca 1 hodinu denne a prectu / napisu par mailu.
    Mam Hongmi
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: toho ztmavování si všímám v 4.1.17, jinak mam taky automatiku
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    GLACIER: když na noc vypínám a nepoužívám moc net, tak mi mobil vydrží i tři dny (fascinující!). poslední dobou ale nemám doma počítač a trávím celý večer na wifině a furt si píšu a serfuju, a to mi vydrží dva dny, s tím že druhý den večer to už fakt musím dát nabít. celkově jsem ale tou výdrží neuvěřitelně nadšená.
    jas mám na automatiku, ale občas mě rozčiluje jak se zesvětluje ztmavuje bez důvodu, tak si to ručně dávám na poměrně slabý jas, vyhovuje mi to jak se to nemění.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam