• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    OPRAH: papírově je lepší 8Mpix s f2,0 oproti 13Mpix s f2,2
    ale rozdíl fakt mizivej
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    a rovnou dotaz- mate nekdo zkusenosti s miui pro zopo (take cina)? je vubec mozne ho tam nejak dostat nebo by musela vyjit verze primo pro ten konkretni model/brand? dik
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    COCHRAN: videl jsem fotky z obou modelu na pocitaci a rozdil byl naprosto zanedbatelny. asi je to tim, ze papirove maji obe cocky stejnou svetelnost.
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    nevite jestli nekde existuje porovnání obrazové kvality 8mpx a 13mpx fotaku u různých variant mi2s?
    MISOR
    MISOR --- ---
    koupim xiaomi power bank power bank 10 400mah
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KRYSTOFF: miui.cz (tam na galaxy s je, ale ten telefon nemam, tak nemám osobní zkušenost)

    HVJ3R: já jsem na desire měl eng miui (nějakou v2) a bylo to tenkrát dost nepoužitelný, takže to šlo pryč, brácha ale teď nainstaloval na Gnex a je z toho nadšenej, to samý kolega na N4, já koupil přímo xiaomi, takže paráda na entou
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    KRYSTOFF: Ja to mel nainstalovany (teda stale mam, jen ten telefon uz nepouzivam) na starickem HTC Desire. Byla to verze postavena jeste na Androidu 2.x a - ackoliv to bylo v mnoha ohledech lepsi, nez ten originalni HTC bastl, problemy s tim byly (telefon se prehrival a vypinal / restartoval).

    Zalezi, v jakem stavu je ta konkretni ROM, jestli ji nekdo jeste maintainuje a vydava fixy atd. To ale asi nejlepe zjistis nekde na foru uzivatelu se stejnym zarizenim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: no ale wiui neni na hongmi...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Premyslim ze si nainstaluju nejakou custom rom s MIUI na stary telefon (konkretne Samsung Galaxy S), zkousel jste to nekdo? Predevsim mate-li doporuceni kterou romku, dik..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: mozna WIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: tuším, že na xda ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: to je mrzutý. Jsou ještě jiný ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: v rokách z miui.cz to nejde
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen do pranice je někde možnost to potlačit ? chci si tam dát jednu sim jen pro příchozí hovory...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: asi bug v romce, mě se to ptá vždycky :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    proč se mě to u některých kontaktů ptá, ze které volat sim a u některých ne? vytáčím obvykle přes poslední volaná čísla a dost mě to rozčiluje. minule jsem vůbec nemohla přijít na to jak volat z druhý simky :D přijde mi že to má nějakej záhadnej algoritmus (náhodnej).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCCI: jj - to jsem zkoušel, ale kuli tý chvilce to nemá cenu se s tím mazat :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: jj Nastavení > Aplikace > Stažené > Počasí > Mazání dat
    pak znova nastavit oblíbená města a začne to zase na chvíli fungovat...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    jo - aktivní ikona Weather BZ mi taky nefunguje
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Testuji MIUI na GNexu - zatím dobrý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam