• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: v rokách z miui.cz to nejde
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen do pranice je někde možnost to potlačit ? chci si tam dát jednu sim jen pro příchozí hovory...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: asi bug v romce, mě se to ptá vždycky :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    proč se mě to u některých kontaktů ptá, ze které volat sim a u některých ne? vytáčím obvykle přes poslední volaná čísla a dost mě to rozčiluje. minule jsem vůbec nemohla přijít na to jak volat z druhý simky :D přijde mi že to má nějakej záhadnej algoritmus (náhodnej).
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCCI: jj - to jsem zkoušel, ale kuli tý chvilce to nemá cenu se s tím mazat :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: jj Nastavení > Aplikace > Stažené > Počasí > Mazání dat
    pak znova nastavit oblíbená města a začne to zase na chvíli fungovat...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    jo - aktivní ikona Weather BZ mi taky nefunguje
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Testuji MIUI na GNexu - zatím dobrý
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: na to yahoo počasí se ti někdo ozval? myslim tu aktivní ikonu... i když musim poznamenat, že Weather BZ drží už druhej den
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BLACKSOURCE: pisu si
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    MIKROM: Mrkni prosím na aplikaci SomToDo. Jiná SomNote vypadá ok, ale ta první je hnus :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: super a díky za info... btw: mohlo by to hodit notifikaci... ale zas by to byla další služba, která by běžela na pozadí...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: Ukáže se ti u něj v aplikaci témata ohnutý roh a je tam možnost aktualizovat. Ještě by to mohlo samo upozornit notifikací..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: paráda, jen dotaz (i když nevim jestli zrovna na tebe)... jak funguje update, musim stáhnout znova set ikon nebo ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw nova verze ikonek http://zhuti.xiaomi.com/detail/fb7909ef-1f36-4875-80c4-fa345a05477e naleznete ve sve sekci temata ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: to je "skvělé" :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: dá se, buď přes miPhone Manager (ten je ale v čínštině...) nebo https://i.xiaomi.com/
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Mozna trochu zbytecny dotaz, ale pouziva nekdo sifrovani androidu na xiaomi? Funguje to bez problemu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dotaz, jak se zvenku dostanu do miDrive ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: mam hodne spatny zkusenosti s postou z Ciny, takze radsi kupuju vsechno ted. Navic u sluchatek (tim spis takhle jemnych) mas velkou sanci, ze se ti nejakym zpusobem podelaji, tak je myslim dobry je mit moznost reklamovat kousek od domova.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: njn na ofiko shopu v Číně vyjdou na oolovic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam