• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Úúúúplně omylem, fakt že jo, čestný pionýrský, šéfiku. A když už jste teda tady, mám tu na prodej moc pěknej Karlštejn, nechcete? ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    po power+up se mi obevilo nejaky cinsky menu.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    RAINBOF: cyanogenmod pro hongmi pokud vím neexistuje. omlať jim to o hlavu.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: Nechal bych si to vymenit ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF, BUCCI: mám hongmi

    podle http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1677#p27456
    jsem neprošel tim bodem 5, 7, 8
    cpuZ mi ukazuje ARM cortex-A7 ale seriak nevidim... pocet jader 4, model 2013023
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: hele, netusim, mne uz se jednou stalo, ze mi normalka prodali jako novy zbozi neco co uz nekdo vratil, zjistil sem to, tak sem to sel vratit a oni se mi omluvili, ze to asi nekdo omylem vratil na spatnej sklad. Treba se to taky stalo, kdo vi...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: mi2 nebo hongmi?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: nerad bych přišel o MiDrive..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: ne měl jsem to z předobjednávky. tj neměl kdo vracet.
    mam verzi miui-jhbcnal5.0 skoro jako by CN = cyanogen AL=Alza
    ze je to cyanogen jsem zjistil v licenci /etc/system
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    PRUSATKO: *odladenejsi
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: no fake to asi nebude, zkus porovnat udaje z cpu-z, jinak doporucuji rom z miui.cz, zkousel jsem i wiui, ale ofiko rom nejstabilnejsi a nejodlsnejsi droid :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: nebude to spis tak, ze to je nejakej omylem vracenej kus?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak to vypadá že alza má v xiaomi vlastní android (Cyanogenmod) aktualizace žádná a navíc je tam buga že nelze vypnout vibrace klávesnice.
    DYNK
    DYNK --- ---
    Pouzivate nekdo aplikaci Twilight od Urbandroid? Snazim se zjistit kvuli cemu mi za noc zmizi 20% baterky a zatim to bohuzel vypada na ten Twilight. Nemate s tim nekdo zkusenost?
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    jo a mam celkem slusnej bug: jakmile nahraju velky mnozstvi hudby (v radu desitek GB) do telefonu, prakticky neni mozne prehrat cele album- jakykoli prehravac se po par skladbach zasekne nebo rovnou spadne.. nevite, co s tim? (testovano na WinAmp Full 1.4.9., Nativním Android prehravaci a Google Play)
    Mi2s
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    OPRAH: papírově je lepší 8Mpix s f2,0 oproti 13Mpix s f2,2
    ale rozdíl fakt mizivej
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    a rovnou dotaz- mate nekdo zkusenosti s miui pro zopo (take cina)? je vubec mozne ho tam nejak dostat nebo by musela vyjit verze primo pro ten konkretni model/brand? dik
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    COCHRAN: videl jsem fotky z obou modelu na pocitaci a rozdil byl naprosto zanedbatelny. asi je to tim, ze papirove maji obe cocky stejnou svetelnost.
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    nevite jestli nekde existuje porovnání obrazové kvality 8mpx a 13mpx fotaku u různých variant mi2s?
    MISOR
    MISOR --- ---
    koupim xiaomi power bank power bank 10 400mah
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam