• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GEKONZPRAHY: ono taky záleží jestli tam je multilang romka (já mám rom z miui.cz) a hlavně taky na Mi2S... odnes to do CZC, tam ti to opraví/vymění... nebo se mrkni na stránky miui.cz a tam ti poradí někdo fungovanější ohledně Hongmi
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BUCCI: Bohužel, je to čínsky. Dokázal bys mi ale prosím třeba popsat cestu tim menu, abych udělal wipe? Něco ve stylu enter, šipku dolu, enter, dvě šipky dolu, enter...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GEKONZPRAHY: ten factory mode by měl jít přepnout do angličtiny, tam pak nastavit wipe
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, koupil jsem přítelkyni Xiaomi Hongmi. Asi tejden mobil fungoval, ale dneska ráno se zničehonic vypnul a nešel zapnout. Vyndám baterku, dám jí zpátky, chci ho znovu zapnout. Jde to, objevuje se logo Xiaomi, ale pak displej ztmavne a mobil na nic nereaguje. Ale mobil evidentně funguje, protože jednou za pár minut se ozve nějakej zvuk, asi notifikace nějakýho programu, nebo tak něco. Mobil je koupenej u CZC, takže se zárukou neni problém, ale spíš jsem se chtěl zeptat jesli se s tim někdo nesetkal, že by věděl co s tim.

    BTW když zmáčknu volume up a power, tak se mi načte nějakej factory mode, ale v čínštině... ach jo :D
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    uvazuji o koupi Mi2S. Nevite, jestli se da nekde v Praze videt a vyzkouset? Dik.
    MIKEONE
    MIKEONE --- ---
    HITOMI: Dekujem dekujem, uzivatelu je zatim malo, ale je to teprve nedavno co jsme to pustili ven :). Databaze je zatim mala, delame na tom, snad se to brzo rozroste. Za sireni budem radi :).
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MIKEONE: tak jsem zkusmo natukala hned dve cisla a vyhodnotilo je to jako otravna :) pekna vec! Rozhodne to rozsirim dal :)
    MIKEONE
    MIKEONE --- ---
    Pratele kolegove bratri, udelali jsme novou verzi adroidi aplikace http://www.muzutozvednout.cz/ - trochu jsme predelali jadro, aby byla stabilnejsi na ruznych verzich androidu, aby manipulace s telefonem nemohla v prubehu akci aplikace zpusobit nechteny pad apky atd., Pripomenu, ze aplikace kontroluje prichozi hovory a okamzite vas varuje, pokud je cislo v databazi uzivatelskych prizpevku vedeno jako otravne, reklamni, proste nechtene, a zaroven po konci hovoru umoznuje napsat Vas komentar k danemu cislu, pokud jej chcete sdelit verejnosti a varovat ostatni. Na nasem webu je k aplikaci prilozeny konecne i manual, jinak apka samotna je ke stazeni na Google Play :
    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.muzutozvednout

    Diky vsem, kteri apku zkusite, porad je to jeste celkem v zacatcich, takze kazde komentare vitany, piste prosim sem nebo do posty. Doufam ze vam aplikace pomuze se zbavit otravnych volani driv nez to zvednete :). Mame hlaseno, ze na dvousimkacich to kvuli znamemu bugu v Androidu obcas/nebo porad nedokaze nacist spravne kontakty a vyskakuje hodnoceni i pro cisla ulozena v kontaktech, jestli muzu poprosit, potrebovali bychom tohle potvrdit/vyvratit. Kdyby nekdo potestoval, napiste mi prosim do posty, jak to u vas slape... Dekuju moc.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCCI: bohužel to nepomohlo
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: nastavení - aplikace google play - smazat data nebo smaž cache a restart
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak po aktualizaci mi nefunguje google play
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ota večer krásně prošla, líbí se mi ta jednoduchost, ale stejně uvažuju o návratu ke SlimROM
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    počasí v cz nejede v SK ano :-(
    F89
    F89 --- ---
    OTA uz frci:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCKOWSKI: http://media.celogeek.com/roms/android/miui/4.2.7/miuiandroid_multi_maguro_4.2.7_jb-4.2.zip

    jako OTA bude chodit buď večer nebo zítra, manuálně posílám link
    (stačí stáhnout, nakopírovat do rootu karty, spustit aplikaci Aktualizace, dát menu button a vybrat ZIP s novou verzí MIUI)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Kdy (případně v kolik) by mohla být k dispozici aktualizace pro Galaxy Nexus? Zatím mi ji aplikace "aktualizace" neukazuje
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    tak snad začne fungovat aktivní ikona počasí i na aktuální polohu, nebo bude vidět teplota a místo ve widgetu hodin :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    chengelog 4.2.7:
    [Lock screen, Status bar, and Notification shade]
    New - Added the option to customize carrier name (Settings-Notifications-Additional settings-Edit service provider name)
    Optimization - Improved pulldown notification shade and displayed some information in the status bar

    [Weather]
    Fix - Location issues of places outside China

    [Security Center]
    Fix - Display error of phone internal storage in Cleaner
    DYNK
    DYNK --- ---
    DYNK: Pro pripad, ze by nekdo resil podobny problem. Twilight to nebyl. Vystopoval jsem, ze full wakelock mely pres noc Key Chain a NVItemJni. Oba procesy jsem killnul a od ty doby nezmizi pres noc ani procento.
    V hledani mi pomohla aplikace Battery Stats Plus.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Brácha má třeba problém (na Gnexu s ofiko MIUI CZ SK) že když listuje v kontaktech a chce kliknout na zprávy, tak mu to napíše, že Hangouts není nastavena jako výchozí aplikace SMS (vtip je v tom, že ani nechce, používá tu origo)
    Na druhou stranu, když v Hangouts zapne tu možnost, tak to funguje normálně....
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: zkusil bych kontakt smazat a založit znova, je to blbost, ale třeba to pomůže
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam