• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    F89: je pravda, že já v podstatě nefotim... fotim si akorát tak v práci věci na stole nebo jídlo a nemam na ty fotky žádný nároky. kdybych něco chtěla fakt fotit, beru si foťák, ale poslední dobou spíš vůbec nefotim. takže nejsem moc srovnávací vzorek, no.
    F89
    F89 --- ---
    AOTEAROA: prave jsem videla i fotky bez uprav a ty moje fakt des. Makro je super, ale normalne nic moc. Fotit lidi - hruza. Fotit v mistnosti - hruza, v hospode - hruza...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    F89: absolutně nic jsem s foťákem nenastavovala, prostě cvakám :) a když chci nějaký filtry, mam na to aplikaci Vignette.
    F89
    F89 --- ---
    Já se nějak furt nemůžu domluvit s foťákem. Dneska jsem ho hodila i do továrního nastavení, uvidím, jestli to nějak pomůže.

    Máte to defaultně nastavený tak jak to bylo? Pokud ne, budu moc ráda, když mi sem napíšete jak to máte... i ty velikosti a fotek. Na MIUI foru je galerie Mi2S a fakt nechápu, jak to ty lidi fotí, páč já z toho nikdy takovou hezkou fotku nedostanu. :(
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: com.waze také jméno podle mě totožný s normální apk
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    :)

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: jakej ma ta waze beta nazev? com.waze.beta?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: paráda, možná ještě by bylo dobrý popřemejšlet o:

    - cam scanner (má ofiko novou ikonu s písmeny CS)
    - system tuner (ta ikona, co tam je nějak nesedí mezi MIUI)
    - waze (mam betu, a ikona se mi moc nelíbí... to je ale spíš subjektivní názor)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: jj, uz mam 32 novych ikonek
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: bude nějaký update?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi Hongmi dostalo mezinárodní název Redmi | Androidmarket.cz
    http://www.androidmarket.cz/mobilni-telefony/xiaomi-hongmi-dostalo-mezinarodni-nazev-redmi/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: bud rad ze stahovani, me jako autora vytaci rychlost schvalovani (tejden zadna mira, a schvaluji i aktualizace) ;)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    dost me posledni dobou vytaci rychlost stahovani temat. V minulych verzich avizovali zrychleni a jako rychlost 0,5Kb/s je fakt tragedie :-\
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Vyřešeno výměnou kus za kus, jsem spokojen a buchta taky :) Díky za tip, Bucci :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GEKONZPRAHY: ono taky záleží jestli tam je multilang romka (já mám rom z miui.cz) a hlavně taky na Mi2S... odnes to do CZC, tam ti to opraví/vymění... nebo se mrkni na stránky miui.cz a tam ti poradí někdo fungovanější ohledně Hongmi
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BUCCI: Bohužel, je to čínsky. Dokázal bys mi ale prosím třeba popsat cestu tim menu, abych udělal wipe? Něco ve stylu enter, šipku dolu, enter, dvě šipky dolu, enter...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GEKONZPRAHY: ten factory mode by měl jít přepnout do angličtiny, tam pak nastavit wipe
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, koupil jsem přítelkyni Xiaomi Hongmi. Asi tejden mobil fungoval, ale dneska ráno se zničehonic vypnul a nešel zapnout. Vyndám baterku, dám jí zpátky, chci ho znovu zapnout. Jde to, objevuje se logo Xiaomi, ale pak displej ztmavne a mobil na nic nereaguje. Ale mobil evidentně funguje, protože jednou za pár minut se ozve nějakej zvuk, asi notifikace nějakýho programu, nebo tak něco. Mobil je koupenej u CZC, takže se zárukou neni problém, ale spíš jsem se chtěl zeptat jesli se s tim někdo nesetkal, že by věděl co s tim.

    BTW když zmáčknu volume up a power, tak se mi načte nějakej factory mode, ale v čínštině... ach jo :D
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    uvazuji o koupi Mi2S. Nevite, jestli se da nekde v Praze videt a vyzkouset? Dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam