• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO:
    RAINBOF: právě si myslim, že zatim řešení neni...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: dík prejedu to..
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: slečna má redmi s posledni stable a ok. zkus se mrknout na forum miui.cz, je tam navod :-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    a mně se stále každý týden aspoň jednou restartne mobil po příchodu sms a pak se zapne a zvuk je na plný kule. dnes zas.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: netušim, Hongmi nemam, ale dost se to probírá na miui fóru...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: Ano hongmi...
    a je nějaký řešení ? proč se vlastně odinstalovávají ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: hongmi? jestli ano, tak je to známá chyba v poslední stable 5 verzi...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Každý týden se mi sama odinstaluje aplikace calendar pro nevíte čím to může být ? naposled se to stalo dnes ráno.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: ani tam žádnej nebyl... posíláno z nyxdroidu a nějak se mu to nelíbilo... každopádně fotka bez úprav, sám jsem z ní byl nadšenej
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    snazim se najit rozdily mezi BUCCI a BUCCI, ale marně :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    F89: je pravda, že já v podstatě nefotim... fotim si akorát tak v práci věci na stole nebo jídlo a nemam na ty fotky žádný nároky. kdybych něco chtěla fakt fotit, beru si foťák, ale poslední dobou spíš vůbec nefotim. takže nejsem moc srovnávací vzorek, no.
    F89
    F89 --- ---
    AOTEAROA: prave jsem videla i fotky bez uprav a ty moje fakt des. Makro je super, ale normalne nic moc. Fotit lidi - hruza. Fotit v mistnosti - hruza, v hospode - hruza...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    F89: absolutně nic jsem s foťákem nenastavovala, prostě cvakám :) a když chci nějaký filtry, mam na to aplikaci Vignette.
    F89
    F89 --- ---
    Já se nějak furt nemůžu domluvit s foťákem. Dneska jsem ho hodila i do továrního nastavení, uvidím, jestli to nějak pomůže.

    Máte to defaultně nastavený tak jak to bylo? Pokud ne, budu moc ráda, když mi sem napíšete jak to máte... i ty velikosti a fotek. Na MIUI foru je galerie Mi2S a fakt nechápu, jak to ty lidi fotí, páč já z toho nikdy takovou hezkou fotku nedostanu. :(
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: com.waze také jméno podle mě totožný s normální apk
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    :)

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: jakej ma ta waze beta nazev? com.waze.beta?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: paráda, možná ještě by bylo dobrý popřemejšlet o:

    - cam scanner (má ofiko novou ikonu s písmeny CS)
    - system tuner (ta ikona, co tam je nějak nesedí mezi MIUI)
    - waze (mam betu, a ikona se mi moc nelíbí... to je ale spíš subjektivní názor)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: jj, uz mam 32 novych ikonek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam