• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw je nova verze ikonek 2.3.8
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    BUCCI: Děkuji.

    Ještě otázka do pléna. Testoval jsem zvuk u Red Rice a přijde mi, že tóny se slévají (není moc čistý, jakoby přes deku) a zejména max. hlasitost není tak výrazná, tj. na vlakovém nádraží nemohu očekávat, že něco uslyším. Je onen zvukový nedostatek typický pro modely Red Rice? Děkuji za reakce.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Je libo transformery? :))

    【保护套/保护壳】变形金刚保护套 红色 ——小米手机官网
    http://www.xiaomi.com/item/1134900056
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SRNECEK: počítej nejdřív v červenci
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, netušíte někdo, kdy bude v evropské distribuci Xiaomi Hongmi 1s? Děkuji za odpověď.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: ne. jako každý arm cortex ma i tento watchdog
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: ta doba se vrátila :-D
    SKYE
    SKYE --- ---
    ahoj, dotaz...pri uvodnim updatu mi foun krasne zamrzl a ani po nekolika minutach nic...a nesel ani vypnout, zkousela jsem i uplny restart, ale taky nesel...lidi jsem zoufala, nic s nim nejde...nepomuze nekdo? asi jsem na nej hold kratka, potrebovala bych helfnout...jsem z Prahy, diky moc za jakoukoli pomoc...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    dobře, ale to pořád neřeší že budu nasraná, když budu z nějakého důvodu třeba restartovat a zmizí mi to zase :) nicméně teď už snad smsky neházejí tu chybu a restartovat nebudu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    nicméně vypínání telefonu z důvodu šetření baterky je podle mě zbytečný, tohle se používalo v době, kdy telefon měl problém vydržet 24 hodin v kuse....
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ASACHI: někde jsem četl, že xiaomi vzbudí i vypnutý (na eeprom bude někde baterka..)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: nejde ani moc o to kolik jí sežere... obecně si myslim že jí prospívá když se vypne :) běží zbytečně, i když chápu že to je minimum. jde mi celkově i o životnost atd, navíc když se vypne, po zapnutí pak bývá o pár procent víc, mam dojem.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: me to za noc v airplane sezere presne 1 procento baterky. Hlavne me ten mobil i vzbudi... Jinak ja ten problem na stable 5 nepozoruju
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: no tak já právě letadlo na noc dávat nechci, nevidim smysl aby mi to zbytečně žralo baterku, dělala jsem to s HTC, který se pak děsnou dobu zapínalo, ale u Hongmi mi vyhovuje jak se krásně rychle nastartuje, navíc to baterce prospěje, když se vypne. nechce se mi nevypínat mobil jen proto že mi blbne nějaká aplikace... to mi připadá dost úchylný ;) holt uvidim jestli to vyřeší další ROM.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: naucit se pracovat s airplane modem misto vypinani.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: tak jsem aktualizovala na nejnovější ROM a vypadá to, že chyba zmizela. Problém je, že teď se mi pro změnu po každém vypnutí zapnutí mobilu odinstaluje SwiftKey :-D a já ho prostě chci na každou noc vypínat.
    Cleanmaster hodí chybu když se snažím aplikaci zálohovat.
    Mám zkoušet něco jiného než čekat na další update?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: pak uz me napada jen nastaveni klavesnice, pouzivam touchpal x a tam to v nastaveni je
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: hm tak vibruje porad.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: nastaveni, zvuk, system, pri dotyku vibrovat ;-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: na datovém roaming je primo nastavení... a funguje přesně jak má
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam