• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ASACHI: někde jsem četl, že xiaomi vzbudí i vypnutý (na eeprom bude někde baterka..)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: nejde ani moc o to kolik jí sežere... obecně si myslim že jí prospívá když se vypne :) běží zbytečně, i když chápu že to je minimum. jde mi celkově i o životnost atd, navíc když se vypne, po zapnutí pak bývá o pár procent víc, mam dojem.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: me to za noc v airplane sezere presne 1 procento baterky. Hlavne me ten mobil i vzbudi... Jinak ja ten problem na stable 5 nepozoruju
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: no tak já právě letadlo na noc dávat nechci, nevidim smysl aby mi to zbytečně žralo baterku, dělala jsem to s HTC, který se pak děsnou dobu zapínalo, ale u Hongmi mi vyhovuje jak se krásně rychle nastartuje, navíc to baterce prospěje, když se vypne. nechce se mi nevypínat mobil jen proto že mi blbne nějaká aplikace... to mi připadá dost úchylný ;) holt uvidim jestli to vyřeší další ROM.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: naucit se pracovat s airplane modem misto vypinani.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: tak jsem aktualizovala na nejnovější ROM a vypadá to, že chyba zmizela. Problém je, že teď se mi pro změnu po každém vypnutí zapnutí mobilu odinstaluje SwiftKey :-D a já ho prostě chci na každou noc vypínat.
    Cleanmaster hodí chybu když se snažím aplikaci zálohovat.
    Mám zkoušet něco jiného než čekat na další update?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: pak uz me napada jen nastaveni klavesnice, pouzivam touchpal x a tam to v nastaveni je
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: hm tak vibruje porad.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: nastaveni, zvuk, system, pri dotyku vibrovat ;-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: na datovém roaming je primo nastavení... a funguje přesně jak má
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OPRAH: jo aktivovali mi internet na den. coz je 24kc ale o to nejde spis jde o to aby mi to takhle nezaclo v cizine kde uz by to bylo vic.

    je mozny ze v tom mam nejaky balast ?

    Jinak jak se vypina vibrace klavesnice ? desne me to stve...
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    a zpoplatnili ti to?
    Od kamarada vim, ze absolutni minimum pouziva sim uz pri registraci do site ale kolik to je presne nevim a nemel by ti to operator uctovat. Ale je to informace z druhy ruky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mám v telefonu sim1 kde mám data pak sim2 kde jsou data desně drahá tak je mám vypnutá a výchozí je sim1. nicméně jsem se díval do přehledu a mám nasurfováno 400kb na sim2 máte někdo ponětí jak k tomu mohlo dojít ?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BUCCI: ted jsem to projizdel a je tam reseni pomoci rootu a wsm tools ;-) nezkousel jsem, jak jsem psal, u me ok
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO:
    RAINBOF: právě si myslim, že zatim řešení neni...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: dík prejedu to..
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: slečna má redmi s posledni stable a ok. zkus se mrknout na forum miui.cz, je tam navod :-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    a mně se stále každý týden aspoň jednou restartne mobil po příchodu sms a pak se zapne a zvuk je na plný kule. dnes zas.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RAINBOF: netušim, Hongmi nemam, ale dost se to probírá na miui fóru...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: Ano hongmi...
    a je nějaký řešení ? proč se vlastně odinstalovávají ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam