• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: displej s dotykovou vrstvou 1700kč ;)

    LCD Screen Touch Screen Touch Panel for Xiaomi Hongmi Smartphone | eBay
    http://www.ebay.com/...ne-/251477796825?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item3a8d3ea7d9
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Mno, kolik by tak mohlo stát vyměnit displej? Nejspíš hodně a ještě nevím kdo by to tam namontoval... Nevím jestli se poškodil pádem nebo vodou, každopádně ale svítí dooost blbě. To nejsou vadné pixely, to jsou vadné linky a celý je jak ve stínu a ještě mi bliká občas jedna z "lampiček".
    Chudák můj malý :-(
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    AOTEAROA: samozřejmě že ne.... Každý servis pozná že maš zrezlý šváby....
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ale když už je vykoupanej, tak bych stejně neměla nárok na nějakou reklamaci, i kdyby mi to nakrásně prodejce byl na ni ochoten přijmout, co?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: nejsem si jistá, zda se to odvažuju rozšroubovávat a zda na tom mám nářadí. ale v rýži už si hoví.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: rozdělat, do rejže, pak rozšroubovat kompletně a vyčistit isopropanolem ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: normálně tejden do rejže, pak vyčistit isopropanolem.

    profi řešení je ultrazvukem ale to stojí.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: zrovna mi ted volala kamoska s tim samym, teda u ni syn polil telefon babicce..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jednou se to muselo stát... vypadl mi mobil ze zadní kapsy kalhot do záchoda (před použitím). úplně do vody. hned jsem ho usušila i zevnitř, ale voda v něm prostě je. nějaké rady porady co teď s tím? vyndala jsem baterku, simky a nechávám to ležet na stole.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIKEKT: tak je chyba asi v mojiverzi miui. Co jsem ted cetl na foru tak s tim byly obcas problemy
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI:
    TOOMIX: jo tohle vyhledavani mam taky rad, ale proste kdyz mam diakritiku ve jmenu tak mi ji dialer neukaze
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To vyhledávání kontaktů v MIUI se mi celkově líbí víc, než všude jinde. Můžu psát telefonní číslo, jméno, firmu, a hned mi to vyhledává, ikdyž píšu s diakritikou. App na sms a dialer mám defaultní, nějak nemám potřebu to měnit :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: Nejen, že na mé Mi2S ho najde, ale najde jméno, i když zadávám od prostředka toho jména
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: tak SwiftKey to neumí asi a do ted jsem používal app na sms kde to šlo nastavit ale tady to asi nejde tak se k ní budu muset vrátit. Stejně tak u dialeru. Škoda
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: to jo ale když máš jméno s diakritikou tak ho to nenajde :-(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: tak to bude v klávesnici...aspoň u tý defaultní to bylo. Jinak používám Hacker's keyboard a tam mi to při psaní sms diakritiku ani nenabízí
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: používám jinou klávesnici a v nastaveni sms jsem to nenašel
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: jak co tam je? Pod tím rozsypaným čajem? Anglický CWM je na fóru kdyžtak taky, tuším i český, ale fakt už není potřeba. S každou další stable verzí postačí dát Aktualizace->ze zipu, nalistovat zip v telefonu a nazdar, za 10 minut bude hotovo ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: jo takze jsem to musel dat na interni uloziste i na kartu on si to pri bootu pojmenoval obracene :) uz to fici.. (stejne by me zajimalo co tam je)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: akorát asi nedělej factory reset, ale nevím, jestli Ti to bez něj půjde. Tenhle návod jsem použil, když jsem měl celý mobil čínsky (hned jak mi přišel) a dělal jsem první instalaci CZ/SK ROM. Od té doby při dalším update používám aplikaci Aktualizace ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: ten zip naho na vnitřní úložiště (to, co má 800MB) a pojmenuj ho update.zip. Pro jistotu ho nahraj i na SD kartu ;)

    potom jeď podle tohohle - od Screenshoty pre tých ktorí majú ešte staršie CWM v Čínštine ;)

    MIUI CZ&SK • Návod na ROOT a CWM pre Xiaomi Hongmi TD + WCDMA
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1019&hilit=cwm

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam