• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKROM: ale tam jsem náhradní displej nenašel ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: no aby to nebyla nějaká kopie co s ní budou problémy. Ofiko je ibuygou (nebo jak se to píše)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: díky. našla jsem tam i prodejce z Tajwanu za méně peněz. nicméně zatím asi budu vyčkávat a proberu to s někým kdo rozhodne za mě. zatím jsem si aspoň objednala konečně silikonový obal... :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: pokud bys to platila paypalem, jako že jo, tak by Ti to strhlo normálně 1700,- (tolik, kolik jsi zaplatila). Bere se to jako tuzemská platba kartou ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nahodou jsem narazil na zajimavej doplnek pro hongmi
    Funda Trasera Metal Y Cristal Xiaomi Hongmi Red Rice | eBay
    http://www.ebay.com/...-RED-RICE-/171282914995?pt=ES_Tel%C3%A9fonos_m%C3%B3viles&hash=item27e141deb3
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: díky moc, žes to vygůglil za mě. já právě nevím jestli má smysl si to kupovat a montovat to, se tim ten mobil může ještě víc podělat. vzhledem k tomu že by mohl dále upadat do horšího a horšího stavu (a taky nemusel a to právě nevím, že), by bylo lepší ušetřit 1700 a dát kdyžtak pak radši 6000 za celý nový, než dát 1700 a pak ještě 1700 :D páč já už jiný telefon nechci, a na jiné Xiaomi zas už finančně nemám (že bych možná brala mít ten telefon malilinko menší).
    každopádně jsem za ten displej čekala tak 2500, je teda otázka kolik by ještě moje úžasná mBank v reálu strhla.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: displej s dotykovou vrstvou 1700kč ;)

    LCD Screen Touch Screen Touch Panel for Xiaomi Hongmi Smartphone | eBay
    http://www.ebay.com/...ne-/251477796825?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item3a8d3ea7d9
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKEKT: smaž data aplikace Témata, pak se trochu počeští. Nabízejí primárně všechno z toho marketu, ale dá se proklikat k lokálním souborům.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Tak jsem si po par dnech s miui zkusil zmenit vyzvaneni na stare, ktere jsem mel na predchozi rom a mam tam jenom nejaky cinsky obchod. Jak nastavujete zvuky? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Mno, kolik by tak mohlo stát vyměnit displej? Nejspíš hodně a ještě nevím kdo by to tam namontoval... Nevím jestli se poškodil pádem nebo vodou, každopádně ale svítí dooost blbě. To nejsou vadné pixely, to jsou vadné linky a celý je jak ve stínu a ještě mi bliká občas jedna z "lampiček".
    Chudák můj malý :-(
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    AOTEAROA: samozřejmě že ne.... Každý servis pozná že maš zrezlý šváby....
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ale když už je vykoupanej, tak bych stejně neměla nárok na nějakou reklamaci, i kdyby mi to nakrásně prodejce byl na ni ochoten přijmout, co?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: nejsem si jistá, zda se to odvažuju rozšroubovávat a zda na tom mám nářadí. ale v rýži už si hoví.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: rozdělat, do rejže, pak rozšroubovat kompletně a vyčistit isopropanolem ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: normálně tejden do rejže, pak vyčistit isopropanolem.

    profi řešení je ultrazvukem ale to stojí.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: zrovna mi ted volala kamoska s tim samym, teda u ni syn polil telefon babicce..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jednou se to muselo stát... vypadl mi mobil ze zadní kapsy kalhot do záchoda (před použitím). úplně do vody. hned jsem ho usušila i zevnitř, ale voda v něm prostě je. nějaké rady porady co teď s tím? vyndala jsem baterku, simky a nechávám to ležet na stole.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIKEKT: tak je chyba asi v mojiverzi miui. Co jsem ted cetl na foru tak s tim byly obcas problemy
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI:
    TOOMIX: jo tohle vyhledavani mam taky rad, ale proste kdyz mam diakritiku ve jmenu tak mi ji dialer neukaze
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To vyhledávání kontaktů v MIUI se mi celkově líbí víc, než všude jinde. Můžu psát telefonní číslo, jméno, firmu, a hned mi to vyhledává, ikdyž píšu s diakritikou. App na sms a dialer mám defaultní, nějak nemám potřebu to měnit :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: Nejen, že na mé Mi2S ho najde, ale najde jméno, i když zadávám od prostředka toho jména
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam