• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    BLACKSOURCE: tohle zní dobře a logicky... díky

    jinak jsem rozjel true dualboot a mam miui + cm 11.2 (4.4.4 android) ... zvazuju, ze bych odstranil true dualboot ( = /data partition je virtuálně rozdelena a kazdy system zapisuje jinam, ale volne misto sdili ... default dualboot sdili /data pro oba systemy) ... ale bojim se nekompatibility /data mezi ROM ... nezkousel to někdo?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    OVECKA_MJ: Co já vím, tak jen začátek je třeba flashnout 2x, pak se bootuje vždy ta nejaktuálnější rom. Při aktualizaci se updatuje za chodu právě ta druhá méně aktuální. To je super i při případném problému nové rom, kdy si ručně najdeš na tu o týden starší.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OVECKA_MJ: AFAIK jo. Přes aplikaci aktualizace lze snadno nabootovat do recover a tam si vybrat zda nabootovat system one nebo two. Pochopil jsem, že se jede na střídačku.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Jak defaultne funguje dualboot v mi2s? kdyz jsem flashoval CZ miui, pamatuji se, ze se rikalo, ze musim flashnout rom 2x, na system 1 a 2... Ale jak to funguje pri stahovani aktualizaci? Musim taky flashnout restartovat a flashnout znovu? (nedelal jsem to do ted, vzdy jen flash, restart, go)
    Boot to teda bere na stridacku?
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: pak se na to podívám. na MIUI doporučují iBuygou.com
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: no tenhle postup ti nemohu než doporučit. Seznam funkčních prodejců se tu někde potuloval.
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: když vidím, kam až ta cena může vyrůst, tak si říkám, jestli to nevzít z číny a případnou opravu zacvakat z ušetřených peněz... akorát se bojím, aby už nepřišel vadnej, což už se mi stalo u telefonu z číny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: pojištění musíš zaplatit vždycky. proto říkám je to loterie. vysolíš prachy za pojistku a čekáš zda dojde k pojistné události či ne. Proto je dobrý se i zeptat. Jsou peníze navíc tak malé aby to co pokrývají se mi vyplatilo ?
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: aha, díky za rozbor :-) ale u té alzy musím ještě k těm 13ti tácům za mobil ještě připlácet za to pojištění, že? jestli jo, tak to už je kapánek přehnaný
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: to je těžký. bez spoluúčasti to má alzáč, nicméně jejich cena je trošku vyšší. Je třeba si zodpovědět otázku co bys v takový chvíli dělal.

    1.) už do toho dál nechceš cpát prachy a čas se sháněním servisu pokud se ti povede rozcáknout sklo nebo ti to někdo šlohne. => alza

    2.) je ti to fuk, chceš záruku na sklo, 500-600 jsi ochoten dát. => mironet

    3.) jsi na věci opatrnej = > bez pojistky, za rok prodej a kup si zas novej.

    je třeba si uvědomit že ta pojistka je vpodstatě loterie že to neni nadstandardní služba.
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: aha, no to se dalo čekat, že v tom bude háček. A jaký eshop teda vybrat?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: to znamená že pokud dojde k uplatnění pojistky budeš se spolupodílet na opravě = platit.
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: co to znamená? Do podrobností jsem se tím zatím nezabýval
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: no jéje..já mu nakukala, že čínská verze už je normálně v prodeji a ta evropská se má ohlásit v květnu,)) vůbec nevím, jak jsem k tomu přišla, ale děkuji za ujasnění :))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: a na pojištění máš spoluúčast...
    RUM
    RUM --- ---
    ok beru mi3. kde je nejlepší ho koupit v čr? nejlíp by mi vyhovoval asi mironet, protože má všechny barevné varianta a pak možnost pojištění a prodloužení záruky, ale zase asi neplatí licenční poplatky komunite MIUI, což mi docela vadí.... potom jsem uvažoval o xiaomimobile.cz, ale tam už mi 3. den nereagují na dotazy a navíc mají jen stříbrnou verzi.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: zatim je oznamena jen TD verze, WCDMA pro Evropske 3G zatim ani oznamena nebyla ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    RUM: z kašli na nexus!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    OVECKA_MJ: máš pravdu, že některý věci musí na 4.4 počkat, ale raději budu mít odladěnou v5 než neodladěnou v6
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RUM: mi3 má android 4.3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam