• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    ok beru mi3. kde je nejlepší ho koupit v čr? nejlíp by mi vyhovoval asi mironet, protože má všechny barevné varianta a pak možnost pojištění a prodloužení záruky, ale zase asi neplatí licenční poplatky komunite MIUI, což mi docela vadí.... potom jsem uvažoval o xiaomimobile.cz, ale tam už mi 3. den nereagují na dotazy a navíc mají jen stříbrnou verzi.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: zatim je oznamena jen TD verze, WCDMA pro Evropske 3G zatim ani oznamena nebyla ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    RUM: z kašli na nexus!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    OVECKA_MJ: máš pravdu, že některý věci musí na 4.4 počkat, ale raději budu mít odladěnou v5 než neodladěnou v6
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RUM: mi3 má android 4.3
    RUM
    RUM --- ---
    OVECKA_MJ: aha, takže tím pádem ani v mi3 to bluetooth 4.0 nejde? O mi3 se někde píše že má android 4.2.1 a někde zase 4.3 Jaká je realita?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    RUM: mne to momentalne zacalo dost stvat, jelikoz jsem si koupil zarizeni s bluetooth 4.0, kterej je sice podporovanej v mi2s, ale je podporovan od android 4.3, takze to nepremava... a misto predstaveni miui v6 predstavili s velkou paradou miui launcher, o kterej nikdo nema zajem :/
    RUM
    RUM --- ---
    ahoj lidičky, rozhoduju se mezi xiaomi mi3 a nexus 5. přesto, že jsem už z 90% rozhodnutej pro mi3, chci se zeptat, jesli skutečně nemá mi3 nějaké problémy s přesností GPS. mám s tím blbé zkušenosti a nehodlám dokupovat další zařízení na navigování. taky jesli je kvalita hovoru dobrá a jestli už se trochu poladilo ROMkou ne moc kvalitní nahrávání videa a obecně foťák v horších světelných podmínkách (rozmazání).

    jak jste spokojení s MIUI? nevadí, že je postaveným na starším androidu vzhledem do budoucna?

    Jinak přes všechny předsudky lidí kolem mě si teda myslím, že je mi3 mnohem poctivěji vyrobený telefon než nexus 5, tak doufám, že se nepletu :-)

    díky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TOOMIX: umí to přímo miui
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    : jojo ted jsem pak nasel po nakopnuti nize. funguje dobre. diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: setkal, je na to nějaká app (tuším Numberfixer), musíš mít všechna čísla s mezinárodní předvolbou ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    : jojo na ty cisla uz jsem prisel. Upravuju to nejakou apk. Ja prave myslel, ze uz ma miui port nejake novejsi verze treba 4.3, ale nikde jsem se o tom nedocetl ....
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    MIKEKT: 4.1.2 je zatim aktualni. Uprav si kontakt do mezinarodniho formatu na +420 a mas po problemu, kdyz tak sleduj miui.cz
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Pri prichozim hovoru nevidim jmeno kontaktu jenom cislo i kdyz ho mam ulozeny. Nesetkal jste se s tim nekdo? Jinak jakej android je v nejnovejsi verzi MIUI 4.3.28 ? Zatim jenom 4.1.2 android?
    F89
    F89 --- ---
    Jsem teď v hrozným shonu a nestíhám nějak číst. A na fóru jsem to taky nevyčetla.

    Nevíte, jak je to s tím Redmi Note? Bude i evropská verze a kdy asi tak? Přítel přemýšlí, jestli na něj čekat nebo ne. díKY:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: vykvetl??? v tý rejži měl být aspoň 2 týdny...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    dolní a postranní světlý čárky se zmenšujou. ten horní flek malinko taky. zato mi ten displej ale vpravo vykvetl :D ach, romantika.

    TOOMIX: já vím, ono to tak skončí.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: kup novej telefon
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: maximálně DPH 21%, pokud je zásilka nad 22€ a celníci to chytěj
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: když tohle objednám, tak ještě platím z Číny daně atd, že?
    uvažuju, jestli to má smysl objednávat a měsíc na to čekat a zaplatit bůhvíkolik, nebo jestli se na to vykašlat a koupit noveje telefon. každopádně vlhkost/mrtvost postupuje. a budu to vůbec umět vyměnit? kdo to udělá?? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam