• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    fedajkine, najmi si pls cloveka na PR ...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    UF0UN: není to zbuhdarma, je to zákon.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: nevidiím důvod faku :) když je v Číně ještě lacinější...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    FEDAJKIN: platit státu zbůhdarma další peníze je v žebříčku mých priorit někde mezi "dobrovolně onemocnět AIDS" a "volit komunisty"
    když se to pokazí, tak buď vezmu pájku a spravím, nebo koupím znova (a cena za rok bude taky nižší)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FEDAJKIN: kdo mi dal minus?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    UF0UN:

    1000 Kč je dobrá cena. Za 550 Kč jako prima, ale počítej, že jsi stát obral o 21% na DPH + nevim jestli je na baterky clo, neni záruka kdyby se ti to po roce vysralo. Čili správně by jsi měl platit cca 700 a za tyhle prachy už to máš s doručením do druhého dne tady
    Originální Xiaomi 10400mAh powerbank - Xiaomimobile
    Originální Xiaomi 10400mAh powerbank - Xiaomimobile
    http://xiaomimobile.cz/53-originalni-xiaomi-10400mah-powerbank-.html

    Ale dost moralizování, MIUI oslavilo 4. narozeniny tím, že má hned dva stroje v TOP10 nejprodávanějších zařízení :)

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: mate to nekdo primo odtud? zda je to origos, nebo fake
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: protože je nepoužívám každej den :-) pouštím si mp3 jen ve vlaku a často nemám ani náladu, když jsem unavenej :-)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: to ne, jenom ty Browny. 5let je ale supr, to bych ani nečekal.
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: a měl si sluchátka ep-630 pro srovnání? :-), protože je používám snad už 5 let a furt fungují... jenom mě překvapilo, jak ty pistony od xioamy chválí a přitom cena fajnová... otázka je, jesli by mi jejich pořízení něco přineslo oproti stále funkčním ep-630 :-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    GLACIER: ja jsem koukal na ibuygou a tam to prej posilaji jenom s DHL a to uz vyjde na skoro stejny penize jako tady. Potreboval bych to do konce pristiho tydne a to z ciziny asi neprijde.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKEKT: jj taky jsem koupil minulý týden xiaomi za 550
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: k těm nástavcům- i těch 2.0 jsou dvě verze. Ta první : nedostals žádnou klipsnu ale za to takový ty dvojitý, dělený špunty, který pasovaly mě osobně líp. Plátěný až k uším. Ta "druhá" verze (pozdější??) : stejná barva, balení, v krabičce uvnitř vylisovaný piktogramy S M L a designově shodný špunty odpovídajících velikostí, navrh stříbrná klipsna (nechápu, proč nemohli udělat taky brown, když už se s tím *****:))), Plátěný pouze k mikrofonu. Ty s největší pravděpodobností dostaneš teď.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: to je individuální, mě sedí dobře. To, co popisuješ jsem osobně měl s každými špunty - hlavně basy buď byly nebo vůbec :))) samozřejmě, že je to pořád Čína, ale za stejný prachy bych si od renomovaný značky koupil úplnou tužku. HF ovládání taky zatím šlape dobře.
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: to zní lákavě. jediný, co na těch sluchátkách kritizují je usazení do ucha. Ty nástavce, co jsou k tomu prej nesedí a taky je důležitý, jak se v uchu umístí, podle toho hrajou.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: já mám doma a za ty peníze je to neuvěřitelné. Zvuk, provedení... Oproti verzi 1 opravdu velký rozdíl, hlavně co do zvuku. V malém počtu můžu mít stříbrný jedničky za 300 a dvojky za 700. Přímo z Číny. I na tom je vidět, jak velký rozdíl v kvalitě tam asi bude. Plný basy, čistý podání... Mam ještě Klipsch za 2,500.- a piston hrají hlasitěji s hlubším basem. Plus gumové pouzdro na navíjení do kapsy, čtyři velikosti špuntů, klipsna na triko... Když si vezmu, že mi ty Klipsch dali v trapném pytlíku bez ničeho navíc... Jdi do nich. Bonus - při použití s mi3, kde se dá přímo nastavit piston sluchátka, ten rozdíl zvuku tě překvapí :)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    1000 kč lol, na ebayi jsem koupil za 550 i s poštovným.. asi ty céčka stojí pár stovek
    4x by to mělo dobít v klidu
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Jakou externi baterii? Nemate nekdo zkusnosti s timhle?

    Genius powerbank ECO-u1000, černá 39800003101 | CZC.cz
    http://www.czc.cz/genius-powerbank-eco-u1000-cerna/129678/produkt

    nebo tohle

    Xiaomi Power Bank 10400 mAh + Céčka | CZC.cz
    http://www.czc.cz/xiaomi-power-bank-10400-mah/147738/produkt

    Kdyz mam 1800mAh baterii tak by mi ji to melo zvladnout nabit 4x bez problemu ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam