• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RAINBOF: ani ne, vim co cekat. ale mel sem 5minut cas, tak sem proste jenom nekoho poslal ve vsi pocestnosti do ritniho otvoru....
    treba se nad sebou zamysli, jednoho dne dojde osviceni, bude z nej novy a lepsi clovek a to jenom diky me!
    karma je svine, visjak,)

    popravde, jelikoz i oficialni stranka zahadne mlci a nebo doporucuje umet pro tu danou verzi italsky (or just use google translator) a webem se siri jen prani o ofiko upravu pro zoppo jsem mirne skepticky.
    coby lama uzivatel nehodlam sam a na vlastni triko rozvirovat proudy prehravani firmware (jednou se to nepovedlo, podruhe uz to zkouset nebudu) :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GANBOY: kdybys místo fňukání radši prozradil zda se to teda povedlo, jak to běhá a tak vůbec.

    ps: vždycky tě tak rozhodí setkání s trollem ?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    jelikoz sem tenhle typ telefonu nenasel na oficialnich strankach MIUI a USFG bylo ve vysledku rozporuplnych zkusenosti abdulu, rajeshu a chenu z celeho sveta kde nekdo sice tvrdil ze je to jednoduche, druhy zase ze musel masivne prehravat rom... inu dovolil jsem si, jakozto dlouholety ztroskotanec ve zdejsich vodach polozit sice jedoduse receny, presto dotaz.
    povazuji tak nejak za normalni ze kdyz neco nevim, tak se zeptam a ten kdo vi mi odpovi, zel bohu behem posledich let de tento trend k sipku, inu co nadelam.

    takze MIKROME diky za chlapacke setreni a hezky ste si kluci poplacali po ramenach...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: LOL jinak SEO to je stejně SPROSTÝ SLOVO jako start-up ne?:D
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: tak to mám doma a fake to fakt není... Je to úžasný
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GANBOY: to je zase SEO :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    otazka:
    mohu do tohodle bezpecne narvat miui?
    ZOPO ZP980+ C2A 2/16GB - Dual SIM, Octa Core 1,7GHz, 2 GB RAM, 16 GB HDD, Osmijádro, Full HD Gorilla Glass II, 2GB RAM/16GB HDD, 14Mpix :: Android 4.2 Jelly Bean :: Kvalitní levné mobily z číny se zárukou 24 měsíců, oficiální distribuce, skladem - Ostrava - Recenze, telefony skladem, velkoobchod, servis a opravy čínských značek po záruce THL, ZOPO, NEO, iNEW, Lenovo, Jiayu, Xiaomi, Iocean, UMI
    http://www.smart-mobil.eu/smart-mobil/produkty/209-zopo-zp980--c2a-1-16gb/
    RUM
    RUM --- ---
    používáte někdo nativní aplikaci na smsky společně s klávesnicí swype? kvůli té pitomé diakritice jsem musel nasadit GO SMS pro, protože neomezený smsky vážně nemám :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: to jsem na něj zvědav mě třeba vždycky do lišty "zavěsil" ikonu a nechal jí tam musel jsem ho sestřelit aby zmizela.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: předpokládám že už nepadá.
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    MIKROM: xiaomi (se) kopčí o sto šest ;)
    RUM
    RUM --- ---
    nj, lepší si zacvakat xiaomi z ibuygou než vyhodit někde 7 litrů oknem
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: a ted dělá pro změnu co ?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Na fb/g+ hlásí že už opravili i antivir
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: tak vím že Xiaomi se kopčí o sto šest a vše co na aliexpresu vydávají za originál a já to objednal tak byl fake. Ale objednal jsem to, tak uvidíme :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    fedajkine, najmi si pls cloveka na PR ...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    UF0UN: není to zbuhdarma, je to zákon.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: nevidiím důvod faku :) když je v Číně ještě lacinější...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    FEDAJKIN: platit státu zbůhdarma další peníze je v žebříčku mých priorit někde mezi "dobrovolně onemocnět AIDS" a "volit komunisty"
    když se to pokazí, tak buď vezmu pájku a spravím, nebo koupím znova (a cena za rok bude taky nižší)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FEDAJKIN: kdo mi dal minus?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam