• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    OPRAH: a samozřejmě se dá utahat i za pár hodin..
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Jinak mě nedávno potěšilo, že jsem přes redukci připojil flashku a v pohodě zkopíroval 7gb mkv film a následně spustil :) asi to je u androida normální ale já měl docela Vánoce :))
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: mě vydrží se zapnutou WiFi a Bluetooth po celý den. Když do toho poslouchám hudbu a stále ho nějak "proháním" tak už se musím na večer trochu krotit, aby vydržel až domů :)
    RUM
    RUM --- ---
    jak dlouho vydrží ta základní baterka mi2s? mě příjde že s větší baterkou už to musí bejt hrozná cihla :D
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    BLACKSOURCE: aliexpress.com a koukat pořádně :)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Existuje pro Mi2S s velkou baterkou nějaký zadní kryt který se dá koupit samostatně? Mam jen ten co byl zároveň s baterkou a ani jiný nikde nevidím.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    OVECKA_MJ: dnes ráno aktualizováno a maximálně, co mám v systémových aplikacích ohledně wifi jsou zálohy (u mne cca 50MB denně ráno, asi podle toho, co všechno máš nastaveno k zálohování) - aspoň tohle mi hlásí vestavěné měření dat
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Děje se někomu to, že po restartu (všimnu si toho často po aktualizaci), že rom po startu odesílá/stahuje velký objem dat? Děje se to na wifi, průměrně 380MB dat ... Měření dat ukazuje na systémové aplikace - stahování...
    Jestli něco podpopává důvěru k miui tak je to právě tohle... řešili jste to někdo?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RAINBOF: ja uz jeden telefon zkurvil a to me staci, od ted sem profesionalni zadavatel :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GANBOY: nebal bych se toho tolik.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RAINBOF: ja si radsi najdu nekoho kdo s tim ma nejake zkusenosti ktere zahrnuji i uspech... takze ne sebe! :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GANBOY: já bych se toho nebál. pokud budeš mít původní romku a funkční loader neni vpodstatě co řešit.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RAINBOF: ani ne, vim co cekat. ale mel sem 5minut cas, tak sem proste jenom nekoho poslal ve vsi pocestnosti do ritniho otvoru....
    treba se nad sebou zamysli, jednoho dne dojde osviceni, bude z nej novy a lepsi clovek a to jenom diky me!
    karma je svine, visjak,)

    popravde, jelikoz i oficialni stranka zahadne mlci a nebo doporucuje umet pro tu danou verzi italsky (or just use google translator) a webem se siri jen prani o ofiko upravu pro zoppo jsem mirne skepticky.
    coby lama uzivatel nehodlam sam a na vlastni triko rozvirovat proudy prehravani firmware (jednou se to nepovedlo, podruhe uz to zkouset nebudu) :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GANBOY: kdybys místo fňukání radši prozradil zda se to teda povedlo, jak to běhá a tak vůbec.

    ps: vždycky tě tak rozhodí setkání s trollem ?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    jelikoz sem tenhle typ telefonu nenasel na oficialnich strankach MIUI a USFG bylo ve vysledku rozporuplnych zkusenosti abdulu, rajeshu a chenu z celeho sveta kde nekdo sice tvrdil ze je to jednoduche, druhy zase ze musel masivne prehravat rom... inu dovolil jsem si, jakozto dlouholety ztroskotanec ve zdejsich vodach polozit sice jedoduse receny, presto dotaz.
    povazuji tak nejak za normalni ze kdyz neco nevim, tak se zeptam a ten kdo vi mi odpovi, zel bohu behem posledich let de tento trend k sipku, inu co nadelam.

    takze MIKROME diky za chlapacke setreni a hezky ste si kluci poplacali po ramenach...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: LOL jinak SEO to je stejně SPROSTÝ SLOVO jako start-up ne?:D
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: tak to mám doma a fake to fakt není... Je to úžasný
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GANBOY: to je zase SEO :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    otazka:
    mohu do tohodle bezpecne narvat miui?
    ZOPO ZP980+ C2A 2/16GB - Dual SIM, Octa Core 1,7GHz, 2 GB RAM, 16 GB HDD, Osmijádro, Full HD Gorilla Glass II, 2GB RAM/16GB HDD, 14Mpix :: Android 4.2 Jelly Bean :: Kvalitní levné mobily z číny se zárukou 24 měsíců, oficiální distribuce, skladem - Ostrava - Recenze, telefony skladem, velkoobchod, servis a opravy čínských značek po záruce THL, ZOPO, NEO, iNEW, Lenovo, Jiayu, Xiaomi, Iocean, UMI
    http://www.smart-mobil.eu/smart-mobil/produkty/209-zopo-zp980--c2a-1-16gb/
    RUM
    RUM --- ---
    používáte někdo nativní aplikaci na smsky společně s klávesnicí swype? kvůli té pitomé diakritice jsem musel nasadit GO SMS pro, protože neomezený smsky vážně nemám :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam