• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    tak uz vim, jak funguje aktualizace VS prehazovani systemu :-)
    vzdy se aktualizuje DRUHEJ nez prave aktivni system.
    Behem restartu se startuje posledni aktivni system - vyjimka akorat pri aktualizaci.

    Zaroven se s aktualizaci nahraje mi-recovery ! i presto, ze v clockworkmodu je zapnuta ochrana prepsani recovery.
    (takze mi to sestrelilo jak cwm, tak cm :D )
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RUM: podle toho hned poznas ze je to fake. nema to MiRecovery, ale to 3e co maj vsechny ty cinsky mr*ky, pak tam nejde nahrat cesky miui, a info o systemu keca v parametrech, pozna to az cpuz atd..
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: jako mi3 bych si asi nechal, ale až v případě, kdyby stála třeba tolik co teď mi2s :-) prostě nemám z toho takovou radost, mít v kapse dobrej ale drahej mobil a co hůř, tak takovej displej nevyužiju. myslím že 6-7 tisíc za mobil je přijatelný kompromis
    RUM
    RUM --- ---
    MIKROM: pokud nechceš, tak to pošle zafoliovany, tak jako to je z továrny. nevím co je 3e recovery teda
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RUM: tak hlavně aby neměl 3e recovery :-)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: to máš dobrej kontakt a s tím rozměrem osobně souhlasím i když třeba kamarád říkal, že si na trojku zvyknul překvapivě rychle i přesto, že "přestoupil" z iPhone.

    S tím nabíjením - koupil jsem si v bazaru originál nabíječku Nokia za stovku a ta mi to nabije z nuly na sto za hodinu a půl (pokud samozřejmě telefon jenom leží). Originální s redukcí jsem ani nezkoušel. Trochu se bojím, abych tím nějak tu baterii nepokazil ale mám mi2s už pár měsíců a zatím vše okej.
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: takže takovej standart... ta mi3 se taky utahá klidně za 4,5 - 5 hodin onscreen používání, ale docela mě štve, že se nabíjí i 3 hodiny (xiaomi nabíječka+redukce)
    RUM
    RUM --- ---
    jj já si koupil mi3 na zkoušku u českýho prodejce a ikdyž je to luxusní kouse, tak je to fakt hrozný pádlo a taky mi nedělá dobře pocit, nosit tak drahej foun v kapse, ikdyž z číny by šel o 3k levnějc :-)

    takže ho příští týden pošlu zpátky a objednám mi2s, ikdyž je to už starší mobil, tak má nenahraditelnou pozici na trhu vzhledem k jeho úhlopříčce

    mi2s budu kupovat od českýho překupníka v číně, kterej mi telefon na žádost před odesláním rozbalí a pořádně otestuje problémový části mi2s (kvalita hovoru, foťák, nabíjení, repráček atd.), abych se tentokrát vyhnul dalšímu vadnýmu kusu
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    OPRAH: a samozřejmě se dá utahat i za pár hodin..
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Jinak mě nedávno potěšilo, že jsem přes redukci připojil flashku a v pohodě zkopíroval 7gb mkv film a následně spustil :) asi to je u androida normální ale já měl docela Vánoce :))
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: mě vydrží se zapnutou WiFi a Bluetooth po celý den. Když do toho poslouchám hudbu a stále ho nějak "proháním" tak už se musím na večer trochu krotit, aby vydržel až domů :)
    RUM
    RUM --- ---
    jak dlouho vydrží ta základní baterka mi2s? mě příjde že s větší baterkou už to musí bejt hrozná cihla :D
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    BLACKSOURCE: aliexpress.com a koukat pořádně :)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Existuje pro Mi2S s velkou baterkou nějaký zadní kryt který se dá koupit samostatně? Mam jen ten co byl zároveň s baterkou a ani jiný nikde nevidím.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    OVECKA_MJ: dnes ráno aktualizováno a maximálně, co mám v systémových aplikacích ohledně wifi jsou zálohy (u mne cca 50MB denně ráno, asi podle toho, co všechno máš nastaveno k zálohování) - aspoň tohle mi hlásí vestavěné měření dat
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Děje se někomu to, že po restartu (všimnu si toho často po aktualizaci), že rom po startu odesílá/stahuje velký objem dat? Děje se to na wifi, průměrně 380MB dat ... Měření dat ukazuje na systémové aplikace - stahování...
    Jestli něco podpopává důvěru k miui tak je to právě tohle... řešili jste to někdo?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RAINBOF: ja uz jeden telefon zkurvil a to me staci, od ted sem profesionalni zadavatel :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GANBOY: nebal bych se toho tolik.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RAINBOF: ja si radsi najdu nekoho kdo s tim ma nejake zkusenosti ktere zahrnuji i uspech... takze ne sebe! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam