• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    WOJTISHEK: tak jasný. o nexusu 5 jsem taky dlouho přemejšlel, ale proletěl jsem forum a má často problém s GPS. foťák a hlasitej repráček je tragédie. keramický tlačítka prej pěkně chrastěj a pak je tu častej problem s kvalitou hovoru, ale to má i mi2s, proto si ji chci vyzkoušet před odesláním, abych neměl taky smůlu na vadnej kus.

    nadruhou stranu design nexuse na fotkách vypadá o dost zajímavěji než mi3 :-)

    těžko najít dokonalej telefon :D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: neudělal mi nic, jsem s ním nadmíru spokojen co se týká výkonu, odezvy, všeho, ale zjistil jsem, že potřebuju něco většího :) přemýšlel jsem dlouho o MI3, nakonec jdu do Nex5 :)
    RUM: pak skončí záruka ;) v té době toho moc v ČR ještě nebylo :P
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: Jo, to já zkoumám, jen foťák většinou přeskakuju. Mě přijde, že to všechno fotí stejně. :D
    RUM
    RUM --- ---
    WOJTISHEK: to znamená už jen cca 3 měsíce záruky a co pak :-) kupovaný v čr už by to stálo za zvážení.

    SUMI: no pokud sis chtěl původně koupit mi3, tak se divím, že tě takový věci na telefonu nezajímají, protože já když kupuju něco tak drahýho, tak obvykle prozkoumám všechny technický parametry do detailů a o to víc, když je z číny, kde ho nemůžeš vrátit jako u nás
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: Ty jo, toho rozdílu ve foťáku jsem si vůbec nevšiml. :D Jsem mobilem nic nevyfotil ani nepamatuju.
    WOJTISHEK: Promyslím to, ale asi bych radši nový. Co ti udělal, že se ho zbavuješ? :P
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: protože pokud vysloveně netoužíš po novém kusu, tak [ WOJTISHEK @ Xiaomi a MIUI ]
    SUMI
    SUMI --- ---
    WOJTISHEK: V pohodě :D, jestli je to ta správná verze, tak vím všechno, co potřebuju! Asi nijak extra nespěchám..Proč? :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    uaaa co jsem to udělal :D

    SUMI omlouvám se, rychlými prsty jsem ti smazal ten příspěvek ohledně MI2S a nebylo to nijak cílené :( co jsem stihnul, tak to byla správna verze MI2S a chtěl jsem na tebe reagovat s tím, jestli na ten telefon nějak spěcháš :D
    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: taky jdu do mi2s ale do 16GB verze a z jiného eshopu. 16GB verze má rychlejší autofocus na foťáku a kvalitativně dělá stejné fotky jako 32GB (8mpix x 13mpix)
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: jj tako nerozumím té hysterii s nepodvícením. stejně to směřuje právě jak říkáš k tomu, že žádná tlačítka za chvíli nebudou... vše zůstane na displeji a nic proti tomu nemám, kdyby ovšem díky tomu byly schopní telefon patřičně zmenšit. třeba nexus má tlačítka jen na displeji, ale "bradu" má furt velkou
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUMI: hw tlačítka jdou "odpojit" a můžou se místo toho zobrazovat dole na displeji ;)

    Akorát tak nějak pořád nechápu, k čemu lidi potřebujou ty tlačítka podsvícený - prostě kliknu vpravo, mám zpět, kliknu doprostřed, jsem na ploše, kliknu vlevo a mám nastavení. Vidět to ani nepotřebuju
    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: má širší rámeček, než jiný pětipalčáky. na vejšku je to ještě horší. no zkrátka jsem se rozhodl, že se nechci stresovat tím, že někde tak krásnej a drahej telefon rozbiju jen proto, že se blbě drží jednou rukou. ta mi3 je jako sklon z porcelánu.
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: No, tak s tím si mi nasadil slušnýho brouka do hlavy. :D Překreslil jsem si to na papír a je pravda, že velký je dost. Klidně bych bral i Mi2S, nebo Hongmi, ale hrozně mě u nich štve, že nemají podsvícený ty hw tlačítka. :(
    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: ahoj, já si koupil mi3 v cz eshopu a vracím ho. moje dobrá rada: dobře si rozmysli, jesli chceš nosit v kapse tak velkej telefon :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM:
    TOOMIX: Supr, díky za info! :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUMI: ibuygou.com je v pohodě, kup WCDMA verzi, ta má český 3G ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: Ibuygou je ofiko prodejce, nikdo zatim nedostal fake. a koukni aby to bylo "mi3w" s wcdma.
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahojda, přemýšlím, že si koupím Mi3. Prosím o radu. Ibuygou můžu teda důvěřovat? Snad nekoupím tu verzi bez 3g. :-D Doufám, že to zvládnu počeštit atp. sám. :-) Na návody jsem koukal a vypadá to srozumitelně. (nejsem nějak extra IT negramota, ale sem tam se něco nepovede) Dík za jakýkoliv info.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BUCCI: mně to na Stable 13 funguje bez problému i po restartu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PYRO: jen do restartu telefonu
    PYRO
    PYRO --- ---
    TOOMIX: díky pomohlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam