• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: ty ho máš doma? :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: ten je uplne otřesnej. ta hrana je vyšší než rovina displeje ve výsledku je to nepříjemný na manipulaci.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Já věřím nejvíc těm TPU pouzdrům. Udělá to takovej pěknej nárazník okolo displeje. Jiná mi dorazilo "tampered glass" jako fólie, ještě jsem to ale kolegovi nenalepil.
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: ještě než jsem se zbavil mi3, tak jsem objednával http://www.aliexpress.com/...xiaomi-m3-mi3-case-phone-protective-cover-free-shipping/1607419018.html , takže taky experimentuju :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUM: uvidim, za těch 120kč to zkusim
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: těmhle neoriginálním hlinikovým poudrzům bych moc nevěřil. určitě zhorší přijem signálu a plast nebo silikon podle mě telefon ochrání líp, protože je pružnej. proto ani htc one m8 není celej hliníkovej
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OPRAH: Hongmi mi spadlo jednou na beton, naštěstí na zadní kryt. A jelikož se trochu ojebal, objednal jsem si tenhle hliníkovej za necelých 6.59$ v 50% slevě. Zatím je na cestě, snad bude ok

    http://www.aliexpress.com/...-Metal-Case-Back-Cover-for-Xiaomi-HongMi-Cover-Case-for/1650527605.html

    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: no asi ne, ale kdo ví s čím příjdou :-) spíš by třeba ještě spadla cena mi2s, jesli to teda vůbec jde :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: myslíš, že bude menší než Mi3? :D
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: jo, přesně takovej telefon nechci mít... 1x spadne na zem a ani když ho máš z cz eshopu o 3 litry dráž, tak ti ho nikdo zadarmo neopraví a přitom stačí tak málo...
    RUM
    RUM --- ---
    https://www.facebook.com/xiaomichina/posts/686334034735526

    tak asi počkám, až ohlásí mi3s než objednám tu dvojku :D
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    to neni vo crash testech... to je proste kvuli unibody... nemuze za to xiaomi, vem jinej unibody, vem iphone ... nejspis to dopadne uplne stejne
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    MIKROM: to určitě ale fakt je, že co do pádu se ty telefony nijak netestuji. Ale samozřejmě nejhorší je přímý naráz na roh přístroje a pokud má šasi z jednoho kusu, následky jsou o to horší. imho
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: to je jen o nahode.. spravoval jsem treba s4 co spadla z 30cm a sklo napadrt
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Jinak jeden celkem důležitý poznatek. Kamarádovi trojka poprvé a naposledy spadla a je úplně v hajzlu. Asi to bude tím, že Xiaomi narozdil od jiných nedělá crash testy. Mě moje dvojka padla už mockrát a stále šlape, jak má.
    PYRO
    PYRO --- ---
    BUCCI:
    TOOMIX: hmm po restartu opravdu znova cina, ale tak to mi az tak nevadi :) jde o to ze to neni telefon pro me a ja ho ted jen pripravim, a kdyz pak ukazu ovladani tak kamaradka uz je dost schopna aby si zapamatovala co ma kde zmacknout ...
    RUM
    RUM --- ---
    WOJTISHEK: tak jasný. o nexusu 5 jsem taky dlouho přemejšlel, ale proletěl jsem forum a má často problém s GPS. foťák a hlasitej repráček je tragédie. keramický tlačítka prej pěkně chrastěj a pak je tu častej problem s kvalitou hovoru, ale to má i mi2s, proto si ji chci vyzkoušet před odesláním, abych neměl taky smůlu na vadnej kus.

    nadruhou stranu design nexuse na fotkách vypadá o dost zajímavěji než mi3 :-)

    těžko najít dokonalej telefon :D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: neudělal mi nic, jsem s ním nadmíru spokojen co se týká výkonu, odezvy, všeho, ale zjistil jsem, že potřebuju něco většího :) přemýšlel jsem dlouho o MI3, nakonec jdu do Nex5 :)
    RUM: pak skončí záruka ;) v té době toho moc v ČR ještě nebylo :P
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: Jo, to já zkoumám, jen foťák většinou přeskakuju. Mě přijde, že to všechno fotí stejně. :D
    RUM
    RUM --- ---
    WOJTISHEK: to znamená už jen cca 3 měsíce záruky a co pak :-) kupovaný v čr už by to stálo za zvážení.

    SUMI: no pokud sis chtěl původně koupit mi3, tak se divím, že tě takový věci na telefonu nezajímají, protože já když kupuju něco tak drahýho, tak obvykle prozkoumám všechny technický parametry do detailů a o to víc, když je z číny, kde ho nemůžeš vrátit jako u nás
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: Ty jo, toho rozdílu ve foťáku jsem si vůbec nevšiml. :D Jsem mobilem nic nevyfotil ani nepamatuju.
    WOJTISHEK: Promyslím to, ale asi bych radši nový. Co ti udělal, že se ho zbavuješ? :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam