• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: to nechápu... jak to mohlo vadit při čtení??
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: no mě vadilo že ta hrana krytu je vyšší než rovina displeje. vadilo mi to děsně při čtení. asi jsem zhejčkanej
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: já ho bral právě proto, že přesahuje hrany telefonu = chrání i hrany. nevím v čem by to mělo komplikovat manipulaci, když mi3 žádný tlačítka nahoře nebo vespod nemá
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chtěl bych vidět ten hliníkáč v reálu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: už ne :) a ještě koukam že já ho měl na hongmi ale nachlup stejnej.
    RUM
    RUM --- ---
    RAINBOF: ty ho máš doma? :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RUM: ten je uplne otřesnej. ta hrana je vyšší než rovina displeje ve výsledku je to nepříjemný na manipulaci.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Já věřím nejvíc těm TPU pouzdrům. Udělá to takovej pěknej nárazník okolo displeje. Jiná mi dorazilo "tampered glass" jako fólie, ještě jsem to ale kolegovi nenalepil.
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: ještě než jsem se zbavil mi3, tak jsem objednával http://www.aliexpress.com/...xiaomi-m3-mi3-case-phone-protective-cover-free-shipping/1607419018.html , takže taky experimentuju :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUM: uvidim, za těch 120kč to zkusim
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: těmhle neoriginálním hlinikovým poudrzům bych moc nevěřil. určitě zhorší přijem signálu a plast nebo silikon podle mě telefon ochrání líp, protože je pružnej. proto ani htc one m8 není celej hliníkovej
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OPRAH: Hongmi mi spadlo jednou na beton, naštěstí na zadní kryt. A jelikož se trochu ojebal, objednal jsem si tenhle hliníkovej za necelých 6.59$ v 50% slevě. Zatím je na cestě, snad bude ok

    http://www.aliexpress.com/...-Metal-Case-Back-Cover-for-Xiaomi-HongMi-Cover-Case-for/1650527605.html

    RUM
    RUM --- ---
    SUMI: no asi ne, ale kdo ví s čím příjdou :-) spíš by třeba ještě spadla cena mi2s, jesli to teda vůbec jde :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    RUM: myslíš, že bude menší než Mi3? :D
    RUM
    RUM --- ---
    OPRAH: jo, přesně takovej telefon nechci mít... 1x spadne na zem a ani když ho máš z cz eshopu o 3 litry dráž, tak ti ho nikdo zadarmo neopraví a přitom stačí tak málo...
    RUM
    RUM --- ---
    https://www.facebook.com/xiaomichina/posts/686334034735526

    tak asi počkám, až ohlásí mi3s než objednám tu dvojku :D
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    to neni vo crash testech... to je proste kvuli unibody... nemuze za to xiaomi, vem jinej unibody, vem iphone ... nejspis to dopadne uplne stejne
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    MIKROM: to určitě ale fakt je, že co do pádu se ty telefony nijak netestuji. Ale samozřejmě nejhorší je přímý naráz na roh přístroje a pokud má šasi z jednoho kusu, následky jsou o to horší. imho
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: to je jen o nahode.. spravoval jsem treba s4 co spadla z 30cm a sklo napadrt
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Jinak jeden celkem důležitý poznatek. Kamarádovi trojka poprvé a naposledy spadla a je úplně v hajzlu. Asi to bude tím, že Xiaomi narozdil od jiných nedělá crash testy. Mě moje dvojka padla už mockrát a stále šlape, jak má.
    PYRO
    PYRO --- ---
    BUCCI:
    TOOMIX: hmm po restartu opravdu znova cina, ale tak to mi az tak nevadi :) jde o to ze to neni telefon pro me a ja ho ted jen pripravim, a kdyz pak ukazu ovladani tak kamaradka uz je dost schopna aby si zapamatovala co ma kde zmacknout ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam