• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    Zdravím,

    koupili jsme Xiaomi Redmi z xiaomimobile.cz, včera přišel šel ok. Dnes nejde zapnout, naběhne jen logo. Nevíte co s tím?

    Hledala jsem něco na fóru a někdo psal, že uvést ho do továrního nastavení. Já nejsem nijak moc technicky zdatná, tak se chci zeptat. Když to udělám, telefon se mi hodí zase do číny? A budu tam tu českou nástavbu muset instalovat sama? Mám trochu strach, jestli to nepodělám. :((

    díky moc za radu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    CLAUDE: záleží na nastavení exchange
    RUM
    RUM --- ---
    [SMS MOD] Strip unicode MIUIv5 - Porting Team - MIUI Official Community
    http://en.miui.com/thread-14589-1-1.html

    na tom odkazu stáhneš upravenou apk pro danou verzi a pokud to chceš v češtině, tak jenom vytáhneš z apk soubor classes.dex a přepíšeš v počeštěné verzi apk a nahodíš do mobilu
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: používám a potřebuju. Kde?
    RUM
    RUM --- ---
    pokud někdo používáte swiftkey, tak jde v nativní miui sms aplikaci udělat jednoduchá úprava, aby smsky odcházeli bez diakritiky. výborná záležitost
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    nevite prosim ne
    kdo, zda jde do nativniho mail klienta dostat i historie mailu, rekneme treba 3 mesice zpet, abych tam mel vsechny rozbehnute konverzace...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    chm, nějak se mě přestal Hongmi ptát na připojení do počítače, když připnu mobil na USB kabel, nabíjení normálně funguje. dá se to někde nastavit?
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    EAT_ME: mě bzučí až až.. Pořád. A ta redukce je úplně k ničemu, vůbec nedrží takže má cenu jí strkat jen do prodlužky aby byla ve vertikální poloze. Asi proběhne akce izolepa. Anebo jinou nabíječku.
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    OPRAH: Hřeje se tak normálně. I když jednou byla jak pětník. Co mi ale dělá je, že po strčení do zásuvky chvilku syčí, to ale za chvilku přejde. Mam Mi2S.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIKROM: tak dej vědět, až přijde. btw taky ti to posílali někde ze švédska?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    tak to zatim vypada ze prodejce sehnal original, posle mi ho a pokud mu to potvrdim i ja tak si budeme kvit
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    UF0UN: tak jsem dostal 15 USD refund, za tu cenu to nakonec není tak zlý (ale stejně asi koupím originál z Mironetu) :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Zahřívá se vám nabíječka?
    Pokud ano, s jakym modelem a za jakejch okolností? Mám na tu svojí originální trochu podezření z nekvality.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    RUM: tam si to imho nemohou jen tak dovolit...
    RUM
    RUM --- ---
    já objednal levně xiaomi powerbanku od mironetu... jesli mi daj fejk, tak si s ním můžou vytřít zadek :-) díky lhůtě na vrácení
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIKROM: kua tak ty fejky jsou poslední dobou dost kvalitní.. krabička, manuál, pěkně zabalené všechno.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    MIKROM: Tak i na ebay se daji najit ruzny vykukove ;)
    Fake ebay batteries 18650
    https://www.youtube.com/watch?v=eOshOXcSkDA


    Ale radsi nez maleho prodejce z CR zvolim IBG ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FEDAJKIN: resilo se ze to u nas stoji litr, na ibg jsem nikdy nic nebral, na dx to dost kolisa, na aliexpresu je vsechno fake (zkusenost se 100% original genuine xiaomi krytem apd), s ebayem jsem nikdy problem nemel. pokud me u toho zaruka netrapi tak si to koupim v cine. o nejaky mironeti 590 jsem v te dobe nevedel, a jako prodejce vim jak funguji reklamace v mironetu - tam je to taky bez zaruky :D
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BUNDA: Tak pořád lepší než žádná. Nemluvě o dTestu, čoi, soudních znalcích, heurece,... Představ si, že by ti cz shop poslal fake adapter jako borec z ebaye. nemožný, možná tak na aukru a ne dlouho.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    UF0UN: no asi se zbozi ztrati nekde na poste a dam dispute
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam