• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    https://www.dropbox.com/s/d96bpx6a4sen8b0/2014-05-09%2012.41.55.jpg čokoládový sluchátka jsou doma :-) kdyby měl někdo zájem o nějaký info, tak jsem k dispozici
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: gratulace :)
    RUM
    RUM --- ---
    tak dneska jsem se dovolal a prý by to mělo přijít nejpozději pondělí-úterý, protože si účtárna udělala dovolenou čtvrtek-pátek. Ikdyž to tedy měli poslat už v úterý, tak ještě počkám...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: na Stable 13 jedu asi 3 týdny a pohoda, minulý týden jsem navíc rootoval přes vRoot a ok
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    F89: na posledni stable, tzn. 13 jede slecna a v pohode zatim, jen jednou se ji tel sam resetoval, ale to je prkotina ;-) Jinak od Harek mam skoro rok mi2s a jsem spokojen
    RUM
    RUM --- ---
    jo a přitom je to tolik vychvalovanej obchod všude... i já jsem ho chválil za rychlou komunikaci, ale to bylo v době, kdy pan majitel viděl šanci, že získá nového zákazníka. když se začne lámat chleba, tak je všechno jinak. zatím se snažím zjistit, jakým způsobem to můžu vymáhat, pokud mě hodlá dále ignorovat.
    RUM
    RUM --- ---
    já teď vracím xiomi mi3 do harek-trade a pomalu mi začíná docházet trpělivost... už je to 16. den a podle novýho zákoníku musí prodávající vrátit prachy do 14ti dnů. provozovatel mi na email, co jsem poslal včera, zatím neodepsal a dneska telefony nebral
    RUM
    RUM --- ---
    no tak to vrať eshopu... jestli seš z prahy, tak bych jim to tam normálně přinesl. mají sídlo ve vilce v praze 6. přece sis nepřiplácela za českou záruku a marži, aby si se s tím takto trápila hned zezačátku.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: a kdyz das recovery mode?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: jj, najednou zmáčkni volume down spolu s power a držet, zobrazí se ti anglický menu, dáš factory reset, pokud nepomůže, stáhni si na sd kartu ROM z miui.cz a dej instal zip from SD card.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    CLAUDE: záleží na nastavení exchange
    RUM
    RUM --- ---
    [SMS MOD] Strip unicode MIUIv5 - Porting Team - MIUI Official Community
    http://en.miui.com/thread-14589-1-1.html

    na tom odkazu stáhneš upravenou apk pro danou verzi a pokud to chceš v češtině, tak jenom vytáhneš z apk soubor classes.dex a přepíšeš v počeštěné verzi apk a nahodíš do mobilu
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    RUM: používám a potřebuju. Kde?
    RUM
    RUM --- ---
    pokud někdo používáte swiftkey, tak jde v nativní miui sms aplikaci udělat jednoduchá úprava, aby smsky odcházeli bez diakritiky. výborná záležitost
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    nevite prosim ne
    kdo, zda jde do nativniho mail klienta dostat i historie mailu, rekneme treba 3 mesice zpet, abych tam mel vsechny rozbehnute konverzace...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    chm, nějak se mě přestal Hongmi ptát na připojení do počítače, když připnu mobil na USB kabel, nabíjení normálně funguje. dá se to někde nastavit?
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    EAT_ME: mě bzučí až až.. Pořád. A ta redukce je úplně k ničemu, vůbec nedrží takže má cenu jí strkat jen do prodlužky aby byla ve vertikální poloze. Asi proběhne akce izolepa. Anebo jinou nabíječku.
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    OPRAH: Hřeje se tak normálně. I když jednou byla jak pětník. Co mi ale dělá je, že po strčení do zásuvky chvilku syčí, to ale za chvilku přejde. Mam Mi2S.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIKROM: tak dej vědět, až přijde. btw taky ti to posílali někde ze švédska?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam