• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    F89: musej to stihnout do 30ti dnů :-) ale moje zkušenosti nejen s harek-trade dokazují, že si s těma lhůtama eshopy hlavu nelámou
    F89
    F89 --- ---
    jezisi...no tak to je ulet. jsem zvedava jak to bude dlouho trvat
    RUM
    RUM --- ---
    samozřejmě pokud jsou xiaomimobile seriózní, tak ti daj novej kus z vlastních zásob a ten tvůj pošlou na reklamaci na vlastní riziko, ale o tom dost pochybuju, protože to je maličkej obchůdek
    RUM
    RUM --- ---
    F89: tady v čr můžou posoudit ledatak to, jesli máš právo na uznání reklamace. veškerej servis a výměnu provádí jenom v číně v autorizovaným servisu... musí tam mít svýho člověka, kterej to do toho servisu přinese.
    F89
    F89 --- ---
    RUM: no ja cetla, ze posouzeni je takrka hned, tak jsem usoudila, ze to vyhodnocuji oni.
    RUM
    RUM --- ---
    F89: to záleží na číňanech v xiaomi, jak to posoudí :-)
    F89
    F89 --- ---
    no snad to bude ok, ja hlavne chci aby mi to vymenili a ne jen zkusili to co jsem udelal uz ja.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: jestli se sere i original cinska, tak jedine reklamace ;)
    F89
    F89 --- ---
    F89: ted treba chvilku jede..ale stejne se u neco sekne, pak restart a najede znovu. sem fakt zklamana. pozadam xiaomimobile at tam nic neinstaluji znovu, ale vymeni mi kus za kus, snad vyhovi.:((
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: a ty rom od Sonica se bojim, ze by mi to pak neproslo zarukou nebo neco. Kdyz to neni original..nevim no. :(
    F89
    F89 --- ---
    Tak jsem dala puvodni cinskou rom podle navodu. Telefon spustila, dala Aj a pri vyberu Google nebo Baidu se to seklo a restartovalo. Pak znovu....tohle neni normalni proste. :(((((
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ještě bych tam zkusil vecpat původní čínskou ROM,

    MIUI CZ&SK • Návod na flash Xiaomi Hongmi pomocou SP Flash Tool - obnovenie čínskeho firmware
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1774

    chvíli ji zkusit, a když to bude ok, tak ROM od Sonica

    MIUI CZ&SK • MIUI 5 1.0.1 Custom ROM (stable 13) - Redmi Experience Final Edition ® WCDMA\TD
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2440
    RUM
    RUM --- ---
    F89: tak reklamace ;-)
    F89
    F89 --- ---
    RUM: telefon ji samozrejme nahranou měl... :) jak rikam, den to slapalo, pak se to zaclo srat a ted se to furt restartuje po factory resetu i nahrani rom 5 a 13.

    RUM
    RUM --- ---
    F89: telefon měl mít nahranou českou FUNKČNÍ ROM už ve chvíli, kdy ti ho prodali. já mám mi2s z číny a nahrání české rom mi trvalo asi 2 minuty. ty s tím bojuješ už několik dní, tak si o tom udělej obrázek. zkusil bych alespoň zavolat na xiaomimobile a vykomunikovat si to s nima. xiaomimobile na emaily hodně kašlou.
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: jojo, cely to zacalo tim, ze den novy telefon se sekl a nic. factory reset - nepomohl, takze sme museli udelat reset a pak nahrat novou rom - prvni tu 13..chvilku to slo, ale jak sem psala, restartovalo se to behem dne nekolikrat vecer uplne. tak factory reset - to stejny

    Ted jsem teda zmenila rom stable 5 a je to porad to stejny. Takže jdu zkusit nejaky ten navod na SP Flash tool, jen se bojim ze to pak bude cinsky a nic s tim neudelam :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: a stable 13 takhle blbne i po factory resetu?
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: jsem zmatena...stable 13 tam je, myslela jsem 5:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: dej tam stable 13 ;)
    F89
    F89 --- ---
    F89: tak hlasim, ze jak se to rozjelo, behem dne se to asi 5x uplne restartovalo. Vcera v noci totalni seky, ze sme to museli dat znovu do factory resetu..pak to zas nejelo.

    Ted jsem ho zapla, rozjel se, ale sekl se v casti toho manualu, kde se davaji spotrebovana data a limit. Sam se restartoval -> logo a pak obrazovka tam, kde jsme skoncili.

    Jenze tohle me fakt nebavi, je to novej tel. Mam zkusit stable 13 a nebo vymenit?
    RUM
    RUM --- ---
    jsem s nima spokojenej, akorát po delším poslouchání začínají bejt cítit v uchu kvůli té ostré kovové hraně a je potřeba je na chvíli vyndat nebo nějak upravit jejich polohu v uchu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam