• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    F89: ted treba chvilku jede..ale stejne se u neco sekne, pak restart a najede znovu. sem fakt zklamana. pozadam xiaomimobile at tam nic neinstaluji znovu, ale vymeni mi kus za kus, snad vyhovi.:((
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: a ty rom od Sonica se bojim, ze by mi to pak neproslo zarukou nebo neco. Kdyz to neni original..nevim no. :(
    F89
    F89 --- ---
    Tak jsem dala puvodni cinskou rom podle navodu. Telefon spustila, dala Aj a pri vyberu Google nebo Baidu se to seklo a restartovalo. Pak znovu....tohle neni normalni proste. :(((((
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ještě bych tam zkusil vecpat původní čínskou ROM,

    MIUI CZ&SK • Návod na flash Xiaomi Hongmi pomocou SP Flash Tool - obnovenie čínskeho firmware
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1774

    chvíli ji zkusit, a když to bude ok, tak ROM od Sonica

    MIUI CZ&SK • MIUI 5 1.0.1 Custom ROM (stable 13) - Redmi Experience Final Edition ® WCDMA\TD
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2440
    RUM
    RUM --- ---
    F89: tak reklamace ;-)
    F89
    F89 --- ---
    RUM: telefon ji samozrejme nahranou měl... :) jak rikam, den to slapalo, pak se to zaclo srat a ted se to furt restartuje po factory resetu i nahrani rom 5 a 13.

    RUM
    RUM --- ---
    F89: telefon měl mít nahranou českou FUNKČNÍ ROM už ve chvíli, kdy ti ho prodali. já mám mi2s z číny a nahrání české rom mi trvalo asi 2 minuty. ty s tím bojuješ už několik dní, tak si o tom udělej obrázek. zkusil bych alespoň zavolat na xiaomimobile a vykomunikovat si to s nima. xiaomimobile na emaily hodně kašlou.
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: jojo, cely to zacalo tim, ze den novy telefon se sekl a nic. factory reset - nepomohl, takze sme museli udelat reset a pak nahrat novou rom - prvni tu 13..chvilku to slo, ale jak sem psala, restartovalo se to behem dne nekolikrat vecer uplne. tak factory reset - to stejny

    Ted jsem teda zmenila rom stable 5 a je to porad to stejny. Takže jdu zkusit nejaky ten navod na SP Flash tool, jen se bojim ze to pak bude cinsky a nic s tim neudelam :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: a stable 13 takhle blbne i po factory resetu?
    F89
    F89 --- ---
    TOOMIX: jsem zmatena...stable 13 tam je, myslela jsem 5:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: dej tam stable 13 ;)
    F89
    F89 --- ---
    F89: tak hlasim, ze jak se to rozjelo, behem dne se to asi 5x uplne restartovalo. Vcera v noci totalni seky, ze sme to museli dat znovu do factory resetu..pak to zas nejelo.

    Ted jsem ho zapla, rozjel se, ale sekl se v casti toho manualu, kde se davaji spotrebovana data a limit. Sam se restartoval -> logo a pak obrazovka tam, kde jsme skoncili.

    Jenze tohle me fakt nebavi, je to novej tel. Mam zkusit stable 13 a nebo vymenit?
    RUM
    RUM --- ---
    jsem s nima spokojenej, akorát po delším poslouchání začínají bejt cítit v uchu kvůli té ostré kovové hraně a je potřeba je na chvíli vyndat nebo nějak upravit jejich polohu v uchu
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    RUM: objednával jsi z ibg?
    RUM
    RUM --- ---
    https://www.dropbox.com/s/d96bpx6a4sen8b0/2014-05-09%2012.41.55.jpg čokoládový sluchátka jsou doma :-) kdyby měl někdo zájem o nějaký info, tak jsem k dispozici
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    F89: gratulace :)
    RUM
    RUM --- ---
    tak dneska jsem se dovolal a prý by to mělo přijít nejpozději pondělí-úterý, protože si účtárna udělala dovolenou čtvrtek-pátek. Ikdyž to tedy měli poslat už v úterý, tak ještě počkám...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: na Stable 13 jedu asi 3 týdny a pohoda, minulý týden jsem navíc rootoval přes vRoot a ok
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    F89: na posledni stable, tzn. 13 jede slecna a v pohode zatim, jen jednou se ji tel sam resetoval, ale to je prkotina ;-) Jinak od Harek mam skoro rok mi2s a jsem spokojen
    F89
    F89 --- ---
    No my jsme od Harek Trade chtěli také koupit, ale nakonec jsme se rozhodli pro Xiaomimobile, ale jen skrz rychlost doručení, jinak jsme právě na Harek četli samé pozitivní reakce.. no já doufám, že tě ignorovat nebude, že je třeba jen v nemocnici, nebo na dovolený :-))

    btw, tak hlásím, že v 1:26 se mi to podařilo rozjet. hurá. a to se s tím pachtím od 15:00. nádhera. Každopádně jsem tam dala stable 13, máte ho někdo nebo jste všichni na 5? prej sou s tou 13 problémy..tak jsem z toho teď zas nervózní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam